Gennaro Gattuso Galatasaray’da İddiası - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gennaro Gattuso Galatasaray’da İddiası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Gennaro Gattuso Galatasaray’da İddiası

Böyle bir adam nasıl olur da istenmez :) Melo'nun yerine alınmayacaksa ve 1.5-2 milyon arası bir ücret alacaksa hiç durmasın. Çok ciddiyim. Ujfalusi ile yaşıt ayrıca. Geçen sezon Pirlo ismi geçtiğinde de yaşlı gelmesin diyenler vardı :eek: Gel reis.

Zaten bu fiyatla herkes ister Gattuso'yu. Tek sorun Melo'nun yerine alınma ihtimali olması.

Bu Gattuso mu nedir,hala yaşiyor mu?

Ben ilkokula başladığımda bu eleman oynuyordu?

Gattuso gelecekse CL için gelir Melo'nun yanında oynamak için ancak öyle olacaksa gelsin , Melo'nun yerine düşünülüyorsa çok büyük hata.

Gelirse kral olur, yasi falan onemli degil, adam avrupada cok rahat oynuyordu bizim ligde ve cl de dalga gecer, top gecirmez ama Melo'nun yerine alinmaz insallah.

meloda alınırsa çok sevinirim gelmesine birde sheva gelsin tamam işte efsane oluruz :D

Ggattuso LAN gattuso melo satilmadan gelsin. 3 sene daha herkesle top diye oynar

Roberto Baggio ile de ilgileniyormuşuz.

Her zaman yönetimin arkasında durdum ama bu adam Melo'nun yerine gelirse o zaman...

eğer bu kolpa basın bu sefer doğruyu yazıyorsa

Eğer bu adam Melo'nun yerine gelirse

o zaman bu yönetim miadını doldurmuştur benim gözümde

ve arenadaki ilk maçta istifa diye sesim kısılana kadar bağıracağım yeter yahu bu ne...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt