# Geoffrey Mujangi Bia - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Geoffrey Mujangi Bia

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Geoffrey Mujangi Bia

Sadece savasmak parami ediyormus? Savasiyormus.

Iyi, sadece savasiyor diye her macta ilk 11 oynasin o zaman.

bence yaser bu sene kendine guvenmeyenlere kapagi fazlasiyla takacaktir.

en azindan savasiyor mac icinde.

nonda gibi top ayagina gelince futbol oynamiyor

bende oyle dusunuyorum renkdas, her sene 5 tane yabancimi alcaz, bu adamlara guvenmek lazim, dusunuyorumda ben 30 yasindayim nerdeyse yari yasimizdalar. 23 24 ten once buyuk verimler beklememek lazim

her genc adam yildiz olmak zorunda degilki

oyle bir arda olur ama diger adamlara da ihtiyac var.

aydin gibi gamsiz bir adam var, yaseri bin kez tercih ederim, pozisyonlari da yakin ama biri tug gibi digeri futbolcuya benziyor isirarak oynuyor

maalesef Nonda kadar yetenegi yok yetenek olmadan ne kadar savasırsan savas 0

yanii rijkaard bile bile yeteneksiz goz gore gore bir oyuncuyu ilk iki resmi macimizda ilk 11 oynatti.

fizik var

hiz yeterince var

genc

sag acik/forvet/sol acikta kendine yer buluyor

boyle bir oyuncuya 0 diyebiliyorsaniz sabri nin seciyesi kac sizce?

en azindan rijkaard tecrubesiyle kalitesiyle birseyler ogretebilir

ama nonda ne ogrenebilir bu yastan sonra?

zaten istesek de gonderemeyiz ki. kimsenin bizim verdigimiz parayi verecegini sanmiyorum

Gelirse parasini gunu gunune odeyelimde..Yarin bigun kacmasin!! Ah Canaydin Ah..

Valla genclerimiz isim falan onemli degil..Bu sistemde bu hocalarla da bir gelisme gostermeyeceklerse..Yilda herbirine onca para vermenin anlami yok..Verirsin Diyarbakir G.Antep e Sivas a Rijkaard la gecen anilarini anlatirlar ordakilere...

Baros un yoklugunu 20 yasinda hissettirmeyecek degiller tabi ancak o isigi gorelim yeter..

Baros a yedekte alinmayacaksa..Nonda yi nereye satiyoruz yolluyoruz orasida ayri tabi..

Nondayi satarsan yerine forvet alirsin.

Nondayi satip yerine Mujangiyi alternatif diye kullanamayiz herhalde.

en azindan rijkaard tecrubesiyle kalitesiyle birseyler ogretebilir

ama nonda ne ogrenebilir bu yastan sonra?

zaten istesek de gonderemeyiz ki. kimsenin bizim verdigimiz parayi verecegini sanmiyorum

fransa 2.liginde kendine bir alıcı bulur rahatlıkla ama dediğin gibi para meselesi bırakıpta gitmez...

nonda konusunda sunu soyleyebilirim, bazi maclarda ayagimizda forvette top tutmamiz gerekebilir, bunu da bence dunyada en iyi yapan adamlardan biri. ben satilmamasi taraftariyim baros formda olmadigi zaman duvar gibi carpan top geri donuyor.

daha iyi bir forvet olsa yedek kalinca zirlar falan, genc adam alsan guvenmek zor.

iki tarafi ...klu degnek:)

yanii rijkaard bile bile yeteneksiz goz gore gore bir oyuncuyu ilk iki resmi macimizda ilk 11 oynatti.

fizik var

hiz yeterince var

genc

yeteneksiz degil ama Nonda kalıtesinde degil bu takımın Barostan sonraki sdantroforu Nondadıdır.Tartısmaya gerek yok bu video bile Yaserle Nonda arasında daglar oldugunun göstergesi https://www.youtube.com/watch?v=S2yOCH8V53g&feature=related

Videolarından izlediğim kadarıyla oyun bilgisi ve zekası iyiyse hemen alınmalıdır.

Fiyatını tam olarak bilemesekte alınması durumunda ilerleyen senelerde çok daha iyi olamayıp,iyi paralara satamasakta bizim takıma az çok katkı verir.Hiç tutturamaz ,istediğimiz verimi alamasakta elden rahatlıkla çıkartabiliriz.kimsede kolay kolay tepki vermez.

Ama carusca(adnan sezginin fiyasko transferi yaşı 23 olan yıldız adayı),ferdi,yaser,serkan,barış gibi eldeki genç oyunculardan hiç farkı olmayan oyuncuları alırsan her türlü eleştirileri hakedersin.Ve as oyuncuların olmadığı böyle zayıf rakiplerle oynadığın maçlarda bile sıkıntı yaşarsın.

yeteneksiz degil ama Nonda kalıtesinde degil bu takımın Barostan sonraki sdantroforu Nondadıdır.Tartısmaya gerek yok bu video bile Yaserle Nonda arasında daglar oldugunun göstergesi https://www.youtube.com/watch?v=S2yOCH8V53g&feature=related

video dan oyuncu begenir olduk

sabri nin oyle bir videosunu yaparim ki aklinin hayaliniz sasar.

bende biliyorum nonda nin barostan sonra geldigini.

ama forvette bir kan degisikligi olabilir.

nonda yi gonderip- avrupadan 23-24 yaslarinda birini alsak yedekligi dert etmeyecek biri gelirse daha iyi olmaz mi?

ya hala ben lazim olan tabata gibi biri diyorum ama turkiyeden transfer imkansiz tabi

keske o tarz bi adam bulabilsek.

eli belinde top beklemeyen bir oyun kurucu

mac basina 5 asist istemiyorum sadece oyunu sagdan sole soldan saga cevirebilsin.

barcelona nasil boksor gibi bi sagdan bi soldan geliyorlar onu saglayan da malum ikili 30 40 metrelik paslarla oyunun yonu degisiyor.

biz ne yazikki defanstan top saga acilirsa sagdan sola acilirsa soldan hucm ediyoruz tabiki aciklik bulmak zor bu durumda, kars i takim o kanata guardini aliyor

bence takimdaki en buyuk sorun bu

bu isi azcik yapabilcek adam var oda ayhan ama oda aheste dusunuyor.

fizik var

hiz yeterince var

genc

Katiliyorum renkdas üstellik daha 21 yasinda hele bi durun bir kac mac oynasin kendine güveni gelsin ben begniyorum

Emana, Deco, vs derken, simdi Bia :42:

Bu durumu bizim DE Emana'miza KOyar... :D

Bu isin espiriside, taraftar olarak baya ucmustuk... Tokat gibi geldi bu oyuncunun ismi... Umarim kendisi iyidir. Video'dan oyuncu begenilmez...

Rijkaard istiyorsa, bir bildigi vardir diyorum, ve hayirlsi diyorum...

Emana, Deco, vs derken, simdi Bia :42:

Bu durumu bizim DE Emana'miza KOyar... :D

Bu isin espiriside, taraftar olarak baya ucmustuk... Tokat gibi geldi bu oyuncunun ismi... Umarim kendisi iyidir. Video'dan oyuncu begenilmez...

Rijkaard istiyorsa, bir bildigi vardir diyorum, ve hayirlsi diyorum...

Bu tür esprilerde çoştu burada.:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt