Gerekçeli Karar Açıklandı! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gerekçeli Karar Açıklandı!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Gerekçeli Karar Açıklandı!

uefayi goreve davet ediyoruz zero tolrans zero tolerans diye diye insanlari keklemeyi biliyorlar

Iste Mahkeme kararini vermis ,bu yargitaydan donse bile fayda etmez ki.

Yargitaydan suc yoktur diye donmez ki

zero tolerans diyenlerin bu gune kadar beklemesi bile futbola ihanetdir.

Bide bu olayi hala kapatmaya ugrasan igrenc insanlari Allah bildigi gibi yapsin.

Böyle serefsiz bir rakibi tanimiyorum artik. Fenerbahce diye bir rakibimiz yok.

Allah belanizi versin. Baska da birsey demiyorum.

UEFA'yi aradim biraz once su numaradan. +41 (0) 848 00 2727

Fenerbahce dedim neden hala CL'de. Eleman dedi cunku qualified. Dedim match-fixing yaptiklari mahkemece ispatlandi. Herif dedi o federasyonlariyla alakali bizimle degil.

Fenerbahçe, şike ve teşvik eylemlerinden haberdar dahi olmayan teknik adamının ve çoğu futbolcusunun emek ve çabaları yanında, sanıkların üstün (!) gayretleri sonucu Trabzonspor ile aynı puanda olmasına rağmen ikili averaj üstünlüğü ile ligi şampiyon olarak tamamlamıştır.

:asd::asd::asd::asd::asd:

uefayi goreve davet ediyoruz zero tolrans zero tolerans diye diye insanlari keklemeyi biliyorlar

Iste Mahkeme kararini vermis ,bu yargitaydan donse bile fayda etmez ki.

Yargitaydan suc yoktur diye donmez ki

zero tolerans diyenlerin bu gune kadar beklemesi bile futbola ihanetdir.

Beklemiyorlar bence, sadece temiz iş yapmaya çalışıyorlar, geride en ufak açık kapı bırakmadan, son kararda "bilmem kaç sayfalık belge daha yeni elimize geçti, ayrıca taraflara (fenerbahçe ve müfettiş) ek belgeler sunma hakkı tanıyoruz" demişlerdi. Yani inceliyorlar belgeleri. Eğer işin arka planında ekstra bir pislik dönmüyorsa (ki ben UEFA'da biraz zordur o işler diye sanıyor ve umuyorum) bence o incelemelerin sonucunda bir ceza çıkar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt