Gerets gelirse Kaptan Belli! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gerets gelirse Kaptan Belli!

Cevap: Gerets gelirse Kaptan Belli!

Son derece tehlikeli bir konu. Düşünün şimdi; Hiç böyle bir durum yok iken Sabri veya Arda alıyor eline Fanatik Gazetesini ve bu haber ile karşılaşıyor.Ne düşünürler acaba ?

Yani şimdi Geretz'in ilk işi gelir gelmez kaptanı değiştirmek mi olacak? Sorun bumuymuş yani?

sabride kaptanlık vasıfları yok, bazen saha içi haraketleri 15 yaşındaki çocuk gibi

en iyi isim cana dır tam bir kaptan tipi var

Arda'yı kaptan yapmak çok doğru bir davranıştı. Onun bu denli olgunlaşmasında etkili oldu bence çok doğru bir karardı.

Arda kaptan olali eski formuna bir türlü kavusamadi. Eski performansini ve sahadaki oyun zevki Ile rahatligi kalmadi.

Kewll'da bunu teyit etti zaten dün.

Arda olgunlastida ne faydasi olacak ki bize. Daha dogrusu kaptan olunca eskisinde fazla neler verdi ona bakmak lazim.

Fikrim hala ayni. Son derece yanlis ve hatali secim (polatin bir cok seciminde oldugu gibi)

Son derece tehlikeli bir konu. Düşünün şimdi; Hiç böyle bir durum yok iken Sabri veya Arda alıyor eline Fanatik Gazetesini ve bu haber ile karşılaşıyor.Ne düşünürler acaba ?

Yani şimdi Geretz'in ilk işi gelir gelmez kaptanı değiştirmek mi olacak? Sorun bumuymuş yani?

gerets'in öyle bi yetkisi varmı bilmiyorum benim bildiğim yok kaptanı yönetim seçer en fazla yönetimden ricada bulunur . bazı şeyler abartılıyor bana göre kaptanın filozof olmasına gerek. alex ve fb'yi gözlerinin önüne getirsinler alex gibi birini istiyor taraftar anladığım kadarıyla alex yanındaki oyunculara ne katmış ne kazandırmış takımına

Cana olursa eminim takıma abilik yapar

Takım arkadaşları ile toplantılar yapar

Cebinden para verir

Ardanın yapamadığı herşeyi yapar!!!!

Ne kaptanlıkmış arkadaş,anayasa mahkemesine başkan seçiyoruz

yapabilir bence sabri 'nin neyi var adam orta açamıyor diye kapan olamıyacakmı karekter olarakta bi sorunu yko cana'daki hırs ondada var

Orta açıp açmamakla ne alakası var şimdi ? sabrinin etki gücünden bahsediyoruz.. varmı öyle bir etkisi takımda ? sabri çok seviliyor olabilir ama bu onun liderlik vasıfları taşıdığını göstermez ki sor bkalım kendine sabri bunu taşıyormu ? benim gördüğüm sabri çok sevilen ama liderlik vasıfları taşımayan bir oyuncu..servet de ayhan de tamam diyim :) ayhan iyi kaptan mesela.. kötü oynayabilir ama çok iyi kaptan..

gerets'in öyle bi yetkisi varmı bilmiyorum benim bildiğim yok kaptanı yönetim seçer en fazla yönetimden ricada bulunur . bazı şeyler abartılıyor bana göre kaptanın filozof olmasına gerek. alex ve fb'yi gözlerinin önüne getirsinler alex gibi birini istiyor taraftar anladığım kadarıyla alex yanındaki oyunculara ne katmış ne kazandırmış takımına

Aslina bakarsan kaptani td secmeli. Cünkü saha icindeki halifesi ve takimi derleyip toparlayacak kisi.

Orta açıp açmamakla ne alakası var şimdi ? sabrinin etki gücünden bahsediyoruz.. varmı öyle bir etkisi takımda ? sabri çok seviliyor olabilir ama bu onun liderlik vasıfları taşıdığını göstermez ki sor bkalım kendine sabri bunu taşıyormu ? benim gördüğüm sabri çok sevilen ama liderlik vasıfları taşımayan bir oyuncu

ee bencede liderlik vasfı var? yerliler cana'yı dinliyeceğine sabri'yi dinler bence orta açıp açmaması ile alakası var çünki taraftar dalga geçe geçe sabri'nin vasıfsız komik biri olduğunu düşünüyor . ben sabri'nin hiç bir yanlışını görmedim hırsıyla hakediyor . liderlik vasfı olunca iyi kaptanmı oluyor al sana alex ne yapmış ne katmış yanındakine takımına

Aslina bakarsan kaptani td secmeli. Cünkü saha icindeki halifesi ve takimi derleyip toparlayacak kisi.

bizim gibi içimizden gelen kulüplerde altyapıdan oyuncuyu kaptan yapmak doğru bana göre büyük kulüplerin çoğuda böyle cana veya bi başka yabancı oyuncu bu takıma kaptanlık yapabilirde kaptanlık yani çok çok aman aman filozof olmasına gerek yok sanki ne seçiyon birz vasıfları bulunsun yeter.

Alex ne kazandırmış dersen biraz komik olur :) fenerbahçeli olabilir Ama bizde kör değiliz :) taraftara çok büyük haksızlıklar yapılıyor ARDA TURAN konusunda.. bi kere arda bana sahip çıkılmaıd filan diyor ! küllen yalan ! medyanın bu kadar gazlamalarına bu kadar dolduruşuna rağmen taraftar ardaya doğru dürüst tepki göstermişmidir ? sürekli taraftar ezilmeye çalışılıyor son günlerde ! görende taraftar çıkıp oynadı o yüzden takım 14.sırada ! BU KADAR DA EZİk büzük olmaması LAZIM taraftarın ben galatasaray taraftarının herşeye rağmen turkiyedeki en iyi en sabırlı taraftar olduğuna inanıyorum ! üstelik onlar para kazanıyor taraftar para veriyor ee bırakında biraz hakkını almak istesin taraftarlar..

Acik ve Net: kaptan dedigin kisinin takimda bir agirligi olmasi lazim. Otoriter bir yaapisi olmali ki etkisi olsun takim üzerinde. Sabri ve arda ikiside bunlari tasimiyor bana göre.

Ayrica liderlik vasiflari da Buna dahil.

Sabri gibi 'babyface' gs de 1. Kaptan ol(a)maz.

Cana olursa eminim takıma abilik yapar

Takım arkadaşları ile toplantılar yapar

Cebinden para verir

Ardanın yapamadığı herşeyi yapar!!!!

Ne kaptanlıkmış arkadaş,anayasa mahkemesine başkan seçiyoruz

Doğru haklısın renktaş !! Arda Turan'ı ne kadar tanıyorsun ki bu tarz bir yaklaşım içinde bulunabiliyorsun kaptan için ! Anlamak zor..

Sabri'nin kaptanlık vasıflarını yerine getirecegini dusunmuyorum tipi müsait degil bence söz gecirmesi lazım

profile_sabri_b328.jpg

En iyi kaptan Sarp olur

9399081.jpg

bizim gibi içimizden gelen kulüplerde altyapıdan oyuncuyu kaptan yapmak doğru bana göre büyük kulüplerin çoğuda böyle cana veya bi başka yabancı oyuncu bu takıma kaptanlık yapabilirde kaptanlık yani çok çok aman aman filozof olmasına gerek yok sanki ne seçiyon birz vasıfları bulunsun yeter.

H.sükür altyapidan yetismedi. Keza Hasan sas'ta öyle :)

Gerrard'in karakter yapisini ve ne kadar liderlik vasiflarini vs tasidigini bilemem.

Ama takimin dökülmesini de sadece kaptana endeksleyemezsin.

İroni var zaten mesajda

Bu adam 4 sene önce müthiş kaptanlık yapıyorduda şimdimi yapamıyorda takımı bu halde

Dün Arda güzel dedi kaptan dediğin adam çocuk bakıcısımıdır?

Gerrard'in karakter yapisini ve ne kadar liderlik vasiflarini vs tasidigini bilemem.

Ama takimin dökülmesini de sadece kaptana endeksleyemezsin.

Tamamen bu zihin yapısına sahip oldugumuzdan dolayı kaybediyoruz !!!!!!! Hiç bir şey Şuan ki Galatasaray'ımızın durumu bile Tek bir kişiye yüklenemez !! AŞIN ARTIK BUNLARI ...

Üst Alt