Gheorghe Hagi, Takımın Başına Geçmelidir! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gheorghe Hagi, Takımın Başına Geçmelidir!

Kağan Yıldırım
ergin atamanı mahvettin adam kendini toparlayamıyor
atatürke hakaret ettin memleketin hali ortada
aysalı eleştirdin adam soluğu iranda aldı
bjk macı devre arası jora salladın adamın şaftı kaydı
sneijdere çürük portakal dedin adam asistin asistinden başka bişey yapamıyor
ancak artık YETER
düş kulbümüzün yakasından artık

osman ,danyal admin uyardı bana başkasının fakesi iftiralarından vazgeçmezseniz raporlamamı ve ceza vereceğini söyledi bilesiniz.

s

YAŞASIN ADALETTT !!!!!

[TABLE="width: 100%"]

[TD="class: alt1"]Kağan Yıldırım[/TD]
[TD="class: alt1"]22.12.2016[/TD]
[TD="class: alt2, bgcolor: #F9F9F9"]IHRAC[/TD]
[TD="class: alt1"]00000[/TD]
[TD="class: alt2, bgcolor: #F9F9F9"]IHRAC[/TD]
[TD="class: alt1"]Uygunsuz Üslup.[/TD]

[/TABLE]

bir kez daha saol hakim cübbeli çocuk <3 @Kadir Ari

Son düzenleme:
görüyorsunuz adam bana osman dedi. osman bey demedi diye kadir bey hemen kellesini koltuğuna veriverdi.

böyle yöneticiler olduğu müddetce güzel günler çok olacak elbet

ışıklar içinde uyu yiğidim ışıklar içinde uyu...

birruh biddem nefdik ya tuncay

yuhalamalarla mı gitmiş terim o dönem :D
yahu var ya herşeyi herzaman sazı eline alıp en çok konuşan hatırlıyor başka kimse de bişey hatırlamıyor. terime teklif gittiğinde herzaman olduğu gibi floryanın tek hakimi ben olurum işimede kimseyi karıştırtmam dedi sonrada kör göze parmak sokar gibi adamın evine adnan sezgini yolladı dönemin başkanı görüşme için .bu dönem neden jor takımın başında kaldıysa o dönemde hagi takımın başına aynı nedenle getirildi. işleyen düzene ses çıkarmayacak herseye evet diyecek biri. okadar.

sözüm sana değil yanlış anlama ama eline her pembe kalem alan rüyalarını yazıyor. bi düşüremediler insanları şurada birbirine bi düşseler insanlar birbirlerini bi gırtlaklasa sonsuz mutluluğa erişecekler.

not. herzaman hagi'nin gelmesini isterim ancak doğru zamanda gelmeli. kendisni izleme fırsatı olmayanlar veya izleyip o dünyayı anlayacak yaşta olmayanlar iyice hakir görmeye başladılar. olası bi 3. başarısız dönemde ilerisi için hagi ve gs bilikteliğini çok kötü etkiler. kendisini bilmeyenlerin aklında çok kötü yer eder artık. çok güzel bir projenin içerisinde dursun dene zerzavat ile olası bi şansı heba etmemeli
Fatih Terim 2004 senesinde yuhalama ve istifa sesleriyle gitmisti, dun gibi hatirliyorum. Ertesi sezon o enkaz Song, Tomas, Conceicao gibi cok inanilmaz cuzi 3 transfer ve birkac oyuncunun mevkilerinde uygulanan revizyon ile sampiyonluga oynar bir takim oldu ve Fener'e finalde 5 sallayip kupayi kazandi. Cihan orta sahadan sag beke, Orhan Ak stoperden sol beke, Ayhan merkezden sol aciga gecti. Bunlarin yaninda bir de Ugur Ucar'in sag bek kariyeri Hagi ile baslamisti mesela veya Arda da ilk kez A takima Hagi yonetiminde cikmisti. Kimse bu ince detaylari konusmuyor. O donem Hagi'nin arkasinda durup ertesi sezonu da ona verselerdi Galatasaray'in muhtemelen gelecegi kurtulurdu. Gerets'in karambol futbolunun Avrupa'da nasil patlak verdigini ilk sezon Tromso'ya elenerek, ertesi sezon da averaj bir guruptan sonuncu cikarak hatirliyoruz. Lig tarihinin belkide en dusuk puanli sampiyonlugunu da Fener'e kaptirmistik 2007'de. Istikrarsizlik, sistemsizlik adini siz koyun. O yuzden once yonetimden baslanmali kiyim. Hagi veya x bir ismin gelmesi birseyi degistirmeyecektir.

Riekerink'e de laf edilmis. Bakin Riekerink'in tek bir transferini yazin suraya, hep birlikte adami atese verelim. Eline ne verildiyse onu oynatmaya calisiyor. Zaten transfer donemindeki bir reportajinda: "who am I to ask for transfers when the club is in a bad financial situation like this" gibilerinden bisey soylemisti. Saygi gosterilmesi gerekir. Burada laf edilcek kisiler yoneticilerdir.

Fatih Terim 2004 senesinde yuhalama ve istifa sesleriyle gitmisti, dun gibi hatirliyorum. Ertesi sezon o enkaz Song, Tomas, Conceicao gibi cok inanilmaz cuzi 3 transfer ve birkac oyuncunun mevkilerinde uygulanan revizyon ile sampiyonluga oynar bir takim oldu ve Fener'e finalde 5 sallayip kupayi kazandi. Cihan orta sahadan sag beke, Orhan Ak stoperden sol beke, Ayhan merkezden sol aciga gecti. Bunlarin yaninda bir de Ugur Ucar'in sag bek kariyeri Hagi ile baslamisti mesela veya Arda da ilk kez A takima Hagi yonetiminde cikmisti. Kimse bu ince detaylari konusmuyor. O donem Hagi'nin arkasinda durup ertesi sezonu da ona verselerdi Galatasaray'in muhtemelen gelecegi kurtulurdu. Gerets'in karambol futbolunun Avrupa'da nasil patlak verdigini ilk sezon Tromso'ya elenerek, ertesi sezon da averaj bir guruptan sonuncu cikarak hatirliyoruz. Lig tarihinin belkide en dusuk puanli sampiyonlugunu da Fener'e kaptirmistik 2007'de. Istikrarsizlik, sistemsizlik adini siz koyun. O yuzden once yonetimden baslanmali kiyim. Hagi veya x bir ismin gelmesi birseyi degistirmeyecektir.

Riekerink'e de laf edilmis. Bakin Riekerink'in tek bir transferini yazin suraya, hep birlikte adami atese verelim. Eline ne verildiyse onu oynatmaya calisiyor. Zaten transfer donemindeki bir reportajinda: "who am I to ask for transfers when the club is in a bad financial situation like this" gibilerinden bisey soylemisti. Saygi gosterilmesi gerekir. Burada laf edilcek kisiler yoneticilerdir.
malum kısmı yanlış hatırlıyorsun. bende eminim. hatta son maçında olumlu anlamda değişik bi ortam vardı stadda.
3.döneminde geri döndüğünde o gün için atıfta bulunulan bazı mesajlarda vardı.

ince detay dediğin şeylerin pek çoğundan insanların haberi var aslında hagi başlığında o detaylar zaman zaman konusuldu.
maalesef hagi'nin o yıl sonunda arkasında durabilecek kimse ve hiç bir güç yoktu mete. hatırlarsın fenere kupada 5 attık. herşey bizim lehimize döndü rüzgarı arkamıza aldık fenerde durum rezil moraller pert. biz içeride gençler ile oynayacağız fener deplasmana gidecek ankaragücü ile oynayacak. fenerden kayıp yuzde yuz beklıyoruz. çünkü gerçekten moralleri yerle bir. fener o maç yeniliyor. ama kendi sahamızda en önemli maçta bizde yeniliyoruz. bununla kalsa gene iyi maçın son dakiklarında biz yüklendikçe yükleniyoruz gol gelmiyor hagi de hakan şükürü oyundan çıkartıp ozamanın genç futbolcularından birini oyuna dahil ediyor. hakan deliye dönüyor tabi. soyunma odasına gitmiyor hagiye kale arkasından söylenıyor işte geriden adam çıkar benı neden çıakrtıyorsun ne alaka falan dıyerek. ogün hem şampiyonluğu kaybediyoruz (matematiksel olmasada) hemde hagi'yi. kolay değildi bence arkasında durmak.

yani tamam kaliteli güçlü yönetimlerle çalışamadı hiç. asla önüne çok büyük iyi imkanlar sunulmadı ancak o yıl kimsede hagiye güvenilmedi vs dememeli. sözde 100.yılımız olan sezonun başında bi önceki sene göreve gelip basının ve dönemin taraftarının emanetçi gözüyle baktığı isime o yönetim o sezonu da emanet etti.
gerets'e uyumlu hale getirilmiş bi kadro bıraktı. herzaman hagi gelsin isterim bende dediğim gibi. ancak başarısız olursa maalsef son şansı olur. bu yönetimle asla şansını denememeli. terimi kalliyi luceyi veya herkesin andığı efsane denilen isimleri çok severim bende evet ama hagi herzaman onlardan ayrı bi boyuttadır benim içinde. yazdıklarımdan kendisine bi ön yardım olduğu düşünülmesin bu yüzden.

jor mevzuna bende pek bulaşmıyorum açıkcası hani bu yılı tamamlaması gerektiğini düşünüyorum bu yönetim nasılsa daha iyisini bulup getirebilecek değil. inanmıyorum. sene başında gereksiz oynculardan arınma olsun yapılan iyi kötü transferlerden olsun gram kendisni sorumluda tutmuyorum. bi öncekinde dedim ya herşeye evet diyecek çığırtkanlık yapmayacak birini buldular oradan yürüyorlar.

Hagi futbolcu olarak bir efsaneydi buna kimse itiraz edemez ama teknik direktörlük konusunda vasatı aşamadı.

En sonunda burada Prandelli'ye de tekrar şans versek mi diye başlıklar göreceğiz diye korkmaya başladım. Zaman geçtikçe kötü olaylar unutulup geri plana itiliyor. İyi anlar kalıyor ön planda. Sanki X zamanı şimdikinden daha iyiymiş gibi hissediyoruz ama değildik.

Son düzenleme:
Uydurmak nekadra da kolay. Terim´in ikinci döneminde gidisini cok iyi hatirliyorum, kendisi göz yaslari dökmüstü, tribünlerde hüzünlü bir hava vardi. Alkislar hatirliyorum, isliklar degil.

Ve Gerets konusunda da degineyim. Gerets Galatasaray tarihinin en basarili sezonlarindan bir tanesini yasatmistir. Mali krizin, en dibi gördügü dönemde görev yapti. Hic bir transfer de istedigi gibi yapilmadi. Ama Fenerbahce´nin kadro kalitesi anlaminda en güclü, bizimde en zayif oldugumuz dönemde gidip 83 Puan ile o takimi sampiyon yapti. Ancak ikinci sezon iyi gecmeyince, cok da sevilmedi. Bana göre taraftar o dönemler, Fenerbahce ile olan maddi farki algilayacak kapasitede degildi, cünkü kafa 1990´larden cikamamisti, ve bu 16 sene sonra da devam ediyor. Sanki gercek Galatasaray 1990-2000 arasiymis, digerleri fakemis, gibi bir algi var. Neyse.

Gitmesine karsiydim, ama sonra Feldkamp gelip, okadar dramatik olmasa da, benzer bir sampiyonluk yasatti. Yani birini yüceltmek icin, baskalarina bok atmayi birakin. Bu bastan argumansansizlik anlamina gelir zaten.

Son düzenleme:
Ve Gerets konusunda da degineyim. Gerets Galatasaray tarihinin en basarili sezonlarindan bir tanesini yasatmistir. Mali krizin, en dibi gördügü dönemde görev yapti. Hic bir transfer de istedigi gibi yapilmadi. Ama Fenerbahce´nin kadro kalitesi anlaminda en güclü, bizimde en zayif oldugumuz dönemde gidip 83 Puan ile o takimi sampiyon yapti. Ancak ikinci sezon iyi gecmeyince, cok da sevilmedi. Bana göre taraftar o dönemler, Fenerbahce ile olan maddi farki algilayacak kapasitede degildi, cünkü kafa 1990´larden cikamamisti, ve bu 16 sene sonra da devam ediyor. Sanki gercek Galatasaray 1990-2000 arasiymis, digerleri fakemis, gibi bir algi var. Neyse.

Gitmesine karsiydim, ama sonra Feldkamp gelip, okadar dramatik olmasa da, benzer bir sampiyonluk yasatti. Yani birini yüceltmek icin, baskalarina bok atmayi birakin. Bu bastan argumansansizlik anlamina gelir zaten.

Hagi'nin çöpe attığı Ümit Karan ve Saidou'yu çok iyi kullandı. Takıma ofansif futbolu aşıladı. Ertesi sezon rezil transferler yapıldı. Carrusca ve Inamoto geldi. Hasan ve Necati geri dönüşü olmamak üzere düştüler. Geriye sadece genç Arda ve Ümit Karan kaldı.

Üst Alt