Giovani Dos Santos Ramirez Galatasaray'da! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Giovani Dos Santos Ramirez Galatasaray'da!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Giovani Dos Santos Ramirez GALATASARAY'DA .

SATIN ALMA OPSİYONU VAR”

- Biraz anlaşmanın detaylarına girmek istiyorum. Sezonun sonuna kadar kiralık olarak oynayacaksın. Doğru biliyorum değil mi? Ayrıca bir satın alma opsiyonu da var.

Evet, bu bir satın alma opsiyonu ile kiralık anlaşma. Şu anda kontrat yanımda olmadığı için detayları bilmiyorum. Ama dediğiniz doğru.

ne maddi kaybı ya?neill'ı çok az bir miktar karşılığı aldık,jo kiralık,giovanni'de öyle en fazla 5 milyon eurodur yani biz onlar gibi güizaya 17 saymayız

hayırlı uğurlu olsun arkadaşlar... gerçekten büyük iş başardılar 20 yaşında gencecik körpecik bir adamı kadroya kattılar gerçekten kutlamak lazım...

bence üstünel, dos santos için değil de opsiyon ile almak için günlerdir uğraştı... hala net bir bilgi yok ama kendi ağzından dediği ve birkaç yerde yazana göre opsiyon bizde...

inşallah bizdedir...

opsiyon bizdeee oleyyyyyyyyyyyyy be yarin evdeyim gelsini naklen izliye bilecegim hehehehehe

Hayırlı olsun müthiş transfer,Galatasaray Türkiye'ye transfer konusunda çağ atlattı,Adnan Polat ve ekibine teşekkürler tabi en başta Haldun Üstünel'e,bakalım yarın gelecek mi yada avrupada kalmaya devam mı edecek :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt