Giovanni Dos Santos Anketi ! - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Giovanni Dos Santos Anketi !

Cevap: Önemli: Giovanni Dos Santos Anketi !

ya arkadaşlar maçı çalıştığımdan dolayı izliyemedim nasıl oynadı dos santos.

Çok yetersiz bir anlket olmuş o yüzden oy vermiyorum.

Fiyat performans dengesi denen bir şey vardır. Gio hangi şartlarda önümüzdeki sezon Galatasaray'da olmalı mı diye soruyorsunuz??

Ben açıkcası 1 kuruşun kanat transferine harcanmasından yana değilim. Ama teknik direktör illa hızlı kanat oyuncusu diyorsa o zaman fiyat performans dengesi devreye girer. 4 milyonun üstüne transfer edilecekse bence edilmesin.

Fiyat performans dengesi denen bir şey vardır. Gio hangi şartlarda önümüzdeki sezon Galatasaray'da olmalı mı diye soruyorsunuz??

Ben açıkcası 1 kuruşun kanat transferine harcanmasından yana değilim. Ama teknik direktör illa hızlı kanat oyuncusu diyorsa o zaman fiyat performans dengesi devreye girer. 4 milyonun üstüne transfer edilecekse bence edilmesin.

:tiphat:

Harfiyen.

Oşaya biraz duygusal yaklaşıyorsunuz Gio yu alacak luksümuz yok sebeblerini açıklarsak Gio nun asıl mevkisi sağ açıktır. Forvet arkasında servest oyuncu olarakta etkili oynar (bknz:Mexico -south africa) ama sol açık performansı yerlerdedir etkisizdir oda modern futbolun ters ayaklı kanat oyuncularından olmasının getirdiği büyük bir dezavantajı.

Ama bizim sağ açığımızda Keita gibi bu ligin gördüğü en iyi kanat oyuncularından biri varken forvet arkasındada Elano-Arda ikilisi varken forvet arkası ve kanat rotasyonunda kullanılabilecek Serdar Özkan ve Emre Çolak varken Gio yu almamız çok mantıksız bir transfer olur.

Önceliğimiz ortasahaya 2 tane canavar almak olmalıdır.

Konuyla alakasız ama Ribery transferi davası vardı.

Marsilya bize 20 milyon euro verecekti ne oldu ?

Sen kalsin mi diyorsun Kaan kardesim, kalsin diyenlerden isen, neden kalsin diyorsun, bir, iki en iyisi üc neden sayar misin bana.

benim nedenlerim :)

1- Rijkaard istiyor,

2- Rijkaard istiyorsa bir bildigi vardir,

3- ben gio'yu cok begeniyorum,

4- daha cok genc

5- Arda veya Keita'nin yoklugunu kapatir (%100 olmasa dahi) :)

6- cok daha iyi olacagini dusunuyorum.

7- bugun meksika takiminin en iyisiydi diyebiliriz..

4 Milyon'a o kalitede,genç,yenetekli adam varsa aramızda para toplayıp alalım:akansular:

8 milyon falan çok bence, ToPham spurs kaça aldı zaten, üstüne 2 sene doğru düzgün oynatmadan 8 gibi bir rakam çekiyorlar. 5 e falan bitse güzelolur

Sen kalsin mi diyorsun Kaan kardesim, kalsin diyenlerden isen, neden kalsin diyorsun, bir, iki en iyisi üc neden sayar misin bana.

1) Serbest oynadığında pıtır pıtır çok etkili oluyor.

2) Keita'ya 20 kat daha iyi alternatif olur S.Özkan'dan

3) Hırsı ve mücadelesi üst düzeyde. Arada attığı 90 m deparlar yeter.

Üst Alt