Giovanni Dos Santos Anketi ! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Giovanni Dos Santos Anketi !

Cevap: Gio Dos Santos hemen bugün alınmalı

Şimdi şu performanstaysa ileride gelişince, hem tecrübesi artacak hemde durdurulamayacak.Kesinlikle alınmalı.

Bonservisi mutlaka alınmalı gio yeni yeni açılıyor oynadıkça daha iyi olucak...

Giovanni Dos Santos'un kalitesi ortada.Hızlı,hızlanması iyi,birden durabilen yapısı var,ters çalımları vs. fakat Dos Santos'un bizde başarılı olabilmesi için arkasında kompleks yapmayacak oyunculara ihtiyaç vardır.Kimdir bu oyuncular.Örnek vermek gerekirse Sabri bence kompleksli bir oyuncu,bazı pozisyonlarda Dos Santos'un yaptığını ben de yaparım diyip macera arayabilir.Yine Dos Santos'un bizde başarılı bir şekilde oynayabilmesi için top kaybını minimuma indirmemiz lazım.Orta sahamızın topu çevirmesi rakibi yorması ve yorulan rakip karşısında da Dos Santosun hızı ve ters çalımları mutlaka etkili olacaktır.Bizim yarı sahadan top alıp bütün sahayı katettikten sonra Dos Santos'un yaydan çekeceği şut ile gol beklemek hayalcilik olur şu durumda.İlk alındığında ben transfer yanlışı olarak yorumladım.Genelde sağ tarafta başarılı olan bir oyuncu Dos Santos,sol da oynadığı zaman pek etkisiz kalıyordu.Solda Caner,Kewelll,Arda hatta Aydın bile vardı transfer edildiği zaman.Ama bizim sorun orta saha ve sık sık sakatlanan Hakan Balta'nın bulunduğu sol bek alanıydı.Umuyorum ki öncelikle orta saha sorunu çözülür daha sonra kanat transferleri yapılır.Eğer orta sahaya adam alınmayıp da Dos Santos'un bonservisi alınırsa hiçbir işe yaramayan bir transfer olur.

Tuncay gibi patlayarak koşuyor, ve takımı ateşliyor bunun gibisini bulamayız bulsak T.S.L' ye gelmez.

Jo bence bu sene için iyi bir transfer ancak gelecek seneler için düşünülmemeli.

şu dos santoslar ne fenere ne galatasaray'a yarıyor. bizdeki de onlardaki de 1-2 maç parlıyor.. sonrakilerde gözlerim nerde diye arıyor... misal trabzon maçı benim için tam bir hayal kırıklığıydı bu konuda..

Ben transfer nöbeti zamanında da söylemiştim Tottenham o kadar salak değil bu adamın bonservisini vermiyecek diye.Vermediler zaten.Sene sonu da baya zorluk çıkaracaklardır bonservis meselesinde çünkü adamda müthiş bir potansiyel var ve daha çok genç.

Ama gel görki bizim taraftar beğenmiyor :eek:

Gio son macta takim icin yirtindi ama, malasef takim onun gibi yirtinamadi. :( Kesinlikle bonservisi alinmali. Forvet oyuncusu her zaman bulunur ama, boyle oyuncu zor bulunur.

Önceden hep genç yetenekli oyuncular bulalım ileriyi düşünelim vizyon vs salladığımız zamanları hatırlıyorum.

Bu çocuğun kalitesini görmemek için bir neden yok.

İşte bulduk.

Ben transfer nöbeti zamanında da söylemiştim Tottenham o kadar salak değil bu adamın bonservisini vermiyecek diye.Vermediler zaten.Sene sonu da baya zorluk çıkaracaklardır bonservis meselesinde çünkü adamda müthiş bir potansiyel var ve daha çok genç.

Ama gel görki bizim taraftar beğenmiyor :eek:

satin alma opsiyonumuz var 5.5 milyon €

istemeseler bile alabiliriz ;)

5.5 değil diye biliyorum. Daha az olması lazım. Ama 5.5 bu adama değer

Üst Alt