Giovanni Dos Santos Anketi ! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Giovanni Dos Santos Anketi !

Cevap: Gio Dos Santos hemen bugün alınmalı

Alın buda Arda´dan iyi dediğiniz Gio´nun olmayan özellikleri Zeka , pas alışverişi , kapalı takımlara karşıda etkili olma,duran top Bu özelliklerin hepsi Arda´da var Gio´da yok

Zekanın olmadığını nerden biliyorsun?

Alt yapılarından başlayan ve pas alışverişini dünyada en iyi yapan takımdan çıkma bir oyuncuya bunu demen gerçekten komik olmuş.

Kapalı takımlara karşı kaç maç oynamışkı zaten böyle bir yargıya varıyorsun Gio hakkında?Geldiği ilk zamanların uyum süreci ve hazır olmadığı zamana denk geldiği için böyle bir kanıya vardıysan buda komik.

Kaç kere duran top kullanırken gördün Gioyu zira ben hiç görmedimde ondan soruyorum?

Zekanın olmadığını nerden biliyorsun?

Alt yapılarından başlayan ve pas alışverişini dünyada en iyi yapan takımdan çıkma bir oyuncuya bunu demen gerçekten komik olmuş.

Kapalı takımlara karşı kaç maç oynamışkı zaten böyle bir yargıya varıyorsun Gio hakkında?Geldiği ilk zamanların uyum süreci ve hazır olmadığı zamana denk geldiği için böyle bir kanıya vardıysan buda komik.

Kaç kere duran top kullanırken gördün Gioyu zira ben hiç görmedimde ondan soruyorum?

Ben şuana kadar kapalı oynayan hiçbir takıma karşı başarılı olduğunu görmedim Boş alan bulduğu maçlarda iyiydi sadece Oyun zekası olmadığı maç içindeki tercihlerinden belli oluyor Keıta´da ne kadar zeka varsa Gio´dada o kadar var bence Her neyse varsada Arda kadar olmadığı kesin Arda bu ligin Kewell ve Alex ile beraber en zeki oyuncusudur tartışmasız Duran toplara gelince antrenmanlarda sürekli duran top çalışması yapılır Demekki iyi kullanamıyorki kullandırmıyorlar adama

Arda ile Gio'yu neden kıyas ediyorsunuz ?

İkiside bana göre çok farklı oyuncular.

Gio,Arda'ya göre daha suratlı,daha seri adam geçebilir ama Arda'nın oyun görüşü pasları takımı oynatması maça ağırlığını koyması dünyada çok az futbolcuda var.

Büyük takımsan bu tarz oyuncuların olması gerek Gio olmazsa Keita yada başka biri ama Arda'nın yerine bu tarz oyuncu bulamazsınız.

Her zaman söylüyorum,Çek cumhuriyeti maçı ile deplasmanda ki Bosna Hersek maçlarını son 15 dakikalarını youtube'den açın izleyin anlayacaksınız.

Ben şuana kadar kapalı oynayan hiçbir takıma karşı başarılı olduğunu görmedim Boş alan bulduğu maçlarda iyiydi sadece Oyun zekası olmadığı maç içindeki tercihlerinden belli oluyor Keıta´da ne kadar zeka varsa Gio´dada o kadar var bence Her neyse varsada Arda kadar olmadığı kesin Arda bu ligin Kewell ve Alex ile beraber en zeki oyuncusudur tartışmasız Duran toplara gelince antrenmanlarda sürekli duran top çalışması yapılır Demekki iyi kullanamıyorki kullandırmıyorlar adama

Hangi kapalı takımlara karşı etkili olamamış onuda bir yazsaydın ama uyum süreci ve hazır olmadığı döneme denk gelen maçları yazma;)Oyun zekasından kastın nedir ben onu anlayamadım hala?Zaten Ardanın oyun zekasına kimse laf etmez ama Gionun oyun zekasının Arda kadar olmadığını nerden çıkardın o tercihleride bi söyle bakalım?Brezilya milli takımının bütün duran toplarını kullanan adam bizde frikikleri bırak kornerleri bile çok az kullanıyor demekki oda iyi kullanamıyorki ona kullandırtmıyorlar nasıl olcak bu?

Hangi kapalı takımlara karşı etkili olamamış onuda bir yazsaydın ama uyum süreci ve hazır olmadığı döneme denk gelen maçları yazma;)Oyun zekasından kastın nedir ben onu anlayamadım hala?Zaten Ardanın oyun zekasına kimse laf etmez ama Gionun oyun zekasının Arda kadar olmadığını nerden çıkardın o tercihleride bi söyle bakalım?Brezilya milli takımının bütün duran toplarını kullanan adam bizde frikikleri bırak kornerleri bile çok az kullanıyor demekki oda iyi kullanamıyorki ona kullandırtmıyorlar nasıl olcak bu?

Gio iyi oynadığı maçlarda açık alanda etkili Aksini idiaa etme kapalı alanda sönüp gidiyor Ayrıca Gio oynadığı hiçbir takımda serbest atışcı olamamış Neyse bu konu çok uzadı Gio benim için bir Arda değildir ne derseniz deyin Son mesajım bu konuda Sıkıldım çünkü tartışmaktan

Gio iyi oynadığı maçlarda açık alanda etkili Aksini idiaa etme kapalı alanda sönüp gidiyor Ayrıca Gio oynadığı hiçbir takımda serbest atışcı olamamış Neyse bu konu çok uzadı Gio benim için bir Arda değildir ne derseniz deyin Son mesajım bu konuda Sıkıldım çünkü tartışmaktan

:)

Çok gereksiz tartışmalara giriyorsunuz.Kimse Gio'yu Arda'yla kıyaslamıyor zaten.İkiside farklı stilde oyuncular

Dünya Kupası öncesi bonservisi alınsa iyi olur.Hiç yararlanamasak bile elimizde kalmaz..

Cidden merak ediyorum.Eminim Giovanni'ye burada laf sallayanların içinde; ''Porto; Lyon; Ajax kadar olamadık.'' diye görüş belirten kişiler muhakkak vardir.Yahu o takımlar gidiyorlar yetenekli olduklarına inandıkları 16-18 yaşlarındaki oyuncuları alıp getiriyorlar; risk olmasına karşın; ve %80'nin üstünde başarı sağlanıyor.Bizim ise karşımızda; dünyanın en iyi kulübünde altyapısını almış ve henüz sakalı bitmemişken;18 yaşındayken La Liga gibi bir ligde 28 maç oynama becerisini göstermiş; Messi;Henry;Etoo gibi isimler arasında antrenman yapmış; top koşturmuş gencecik;pırıl pırıl bir isim var beğenmeyip laf sokuyoruz.Var mı böyle bi mantalite allah aşkına yaa? Giovanni geldiğinden beri hepi topu 15 maçı geçmemiştir oynadığı maç sayısı.Hiç mi hata payı olmayacak oyuncunun.Hiç mi uyum süreci dedikleri şeyden olmayacak.Ne diye hemen Arda ile kıyaslanır bilemem.Adam Barcelona'dan gelmiş; bizim Arda Galatasaray'ın altyapısından çıkma.Fark burda işte.E herkes diyor ki '' İyi olsaydı Barcelona bırakmazdı.'' Baba madem Arda'nın iyi olduğunu öne veriyorsun.Madem Arda Giovanni den daha üstün.Neden Arda 23 yaşına gelmiş hala transfer olamadı.Al burdan yak bir kere de.Hep Giovanni'ye çevirme ibreyi.Ne Giovanni'yi yere göğe sığdıramıyorum ne de Arda'nın yeteneğini sorguluyorum.Sadece her ikisine de eşit yaklaşmak gerek.Arda'da olmayanların birçoğu Giovanni'de; Giovanni'de olmayanların birçoğu da Arda'da var.

Biz ne Konusu aciyoruz Millet ne Tartisiyor..

Biz Gio Galatasaray´a faydali olur, cok iyi bir Yetenek diyoruz.. Siz Onu Arda, Emre Colak ile kiyasliyorsunuz..!!

Ne Alaka simdi..? Ona bakarsaniz. Gio daki özellik Arda´da yok.. Arda´daki Özellik Gio´da yok.. Emre Colak taki Özellik hicbirinde yok..

Bizde bu Özellikleri Galatasaray Formasi altinda birlestirip Tek Güc yaptirtmaya calisiyoruz siz 5 Para etmez defolsun diyorsunuz..

Cok ilginc..

Biz ne Konusu aciyoruz Millet ne Tartisiyor..

Biz Gio Galatasaray´a faydali olur, cok iyi bir Yetenek diyoruz.. Siz Onu Arda, Emre Colak ile kiyasliyorsunuz..!!

Ne Alaka simdi..? Ona bakarsaniz. Gio daki özellik Arda´da yok.. Arda´daki Özellik Gio´da yok.. Emre Colak taki Özellik hicbirinde yok..

Bizde bu Özellikleri Galatasaray Formasi altinda birlestirip Tek Güc yaptirtmaya calisiyoruz siz 5 Para etmez defolsun diyorsunuz..

Cok ilginc..

Hoca bizde onu demeye çalışıyoruz ya.gereksiz yere kıyaslamalar yapılıyor Ardayla Giovanni arasında.''Çok faydalı olur alınmalı.'' dersin yada ''İşe yaramaz gitsin.'' dersin;olur biter.Ne diye Ardayla Emre Çolak ile kıyaslanıyor anlamıyorum.

Giovanni gol atmaya başlasın o zaman göreceğiz. Ama ben yine de alınması taraftarıyım.

Üst Alt