Gio'ya laf söyledim "Pişmanım" diyenler - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gio'ya laf söyledim "Pişmanım" diyenler

Cevap: Gio'ya laf söyledim "Pişmanım" diyenler

Elano'da o hataya düştüm ama Gio'yu Elano'dan daha iyi tanıyorum o yüzden hiç eleştirmedim.

Gio dünyanin, yetenek acisindan, sayili birkac futbolcudan biridir.

Bunu futbol izelemeyenler bile anlar.

Ama bizim ***** medya aksini söyler.

Eskiden Carkifelek vardi, gitsinler oraya yorum yapsinlar, hayret ya.

Böyle yorum yapan insanlar nasil spor programlarinda yer aliyor anlamiyorum.

Bu yorumculardan ancak sabun olur...... allahim ya.

Kasımpaşalı bir futbolcuda bile " Bizi maf eden Santosdu gerçekten bizi çok zorladı " dedi.. :D

Ben laf söyledim. Kötü oynuyor dedim ama fos demedim. Pişman da değilim. Yetenekleri belli bir futbolcu kendini gösteremediğinde oynamamalı. Derdim buydu benim.

Ayrıca bir maç iyi oynadı diye de öyle çok gaz vermeyelim.

Ben laf söyledim. Kötü oynuyor dedim ama fos demedim. Pişman da değilim. Yetenekleri belli bir futbolcu kendini gösteremediğinde oynamamalı. Derdim buydu benim.

Ayrıca bir maç iyi oynadı diye de öyle çok gaz vermeyelim.

Meriç sorun iyi kötü oynaması değil. Kumaşını gösterememiş olması idi. Bunu bugün belli sürelerde "ben aslında buyum" diyerek gösterdi ve "bunları yapabiliyorum" dercesine gösterdi. Yoksa yarın kötü oynayabilir. Arda'da kötü oynamıştır, Servet'te, Sabri'de ve hatta Kewell bile hatırlarız hepimiz. Ama mesele şu, medyanın "bu adamda yetenek yok, boş-fos ve kalitesi düşük" demesi.

Gio olm burdan sana sesleniyorum

Burası Türkiye bir bakmışsın kralsın, bir bakmışsın şopar.

ona göre dikkat et şizofrene bağlama

Tek maçla karar vermek çok yalnış.

Nasıl ki ilk maçlarında direk performans bekleyip başarı sağlayamadığını görüp Gio'yu tabiri caiz ise yerin dibine sokmak yanlıştıysa,şimdi de bir maç peformansının ardından öc alır gibi "ne oldu baak adam Ronaldinho olm" demenin doğru tarafı yok.

Sakince takip etmeli bir dönem boyunca ondan sonra da tüm yollarıyla Gio'nun artısı-eksisi ni tartışırız,gelecek yıl bizle devam etmeli mi etmemeli mi tartışırız.

Tabi bunları söylüyorum ama Gio her ne olursa olsun en azından birşeyi kanıtladı Türk futbol seyircisine.O da yeteneklerinin tartışmaya açık olmadığı.Türkiye ligine uyar mı uymaz mı,performans verebilir mi veremez mi daha bilmek için erken ama kalitesi Rıdvan Dilmen'in ısrarla vurgulamaya çalıştığı Ingiltere Ikinci ligi kalibresinin çok ama çok üstünde.

Gio'da Elano gibi "sonradan" acilanlardan. 1 mac icin degerlendirmek belki dogru olmaz ama ben Gio'nun, Elano gibi bundan sonra istikrara bagliyacagini dusunuyorum, "umut" ediyorum.

Ki Kayserispor ile deplasmanda oynanan musabaka da "ofans" hattinda pek varlik gosterememis olsa bilene " dogal olarak yeni

ulkeye geldi,adaptasyon sorunu vs..vs.." savunmaya yardima gelmesi taktire sahan idi.

" Cangale ile mucadelesini bir hatirlayin".

Gio kumasi belli olan bir oyuncu, Barcelona altyapisindan, Barcelona a takimina yukselmis olan bir oyuncu " Rijkaard ile."

marim bu oyununa devam eder ve bizleri mest etmeye devam eder.

Ayhan bile gol atcak

Allah´tan Santos ilk 11´de...

10 Kişi oynuyorlar

Bunu yazan arkadaşa sevgilerimi iletiyorum burdan. :)

Arkadaşlar tekrar söyleyeyim kapak takma gibi amacım yok yada zamanın da Gio kötü oynuyor diye eleştirenlere laf söylediğim de yok.

Lafım 2. maçta "Bu adam balon" , "bu adam fos çıktı , fos Santos" diyenlere...

Bu lafları medya da gördük. Ama asıl üzücü olan bu yorumları forumda görmekti.

Umarım bundan sonra 2 maçta adam damgalamayız.Mesela sene başı kaleye Ufuk'u teslim etsek aynı şeyler onun da başına gelecekti.Sabırsız bir toplum olduğumuz çok açık :)

Yapmayin arkadaslar bunu, 2-3 mac daha iyi oynasin sonra özür dileriz.

Bu macin adamiydi Keita ile birlikte ama yinede yere saglam basmaliyiz, hem biz hem Gio.

Haftaya mesela ciksin es es karsi ayni bugunku gibi etkili oynasin ve 3 puani alirken en cok katkisi olan oyunculardan biri olsun, yada Trabzona karsi bize 3 puan kazandirsin iste o zaman bu transfer cuk diye oturmus olur. Cunku böylece takima katki saglamis olur ve seneye daha iyi olucaginin sinyallerini vermis olur.

Ben hayal kirikligi dedigimde kelimenin onune simdilik koymustum.Bu adama guveniyorum daha iyi olacak

bence bugün muhteşemdi gio. herşey biyana adam çırpınıyor bişeler yapmak katkıda bulunmak için önemlı olanda buydu bide son vuruşlarda başarılı olsa hat-trick ile süslerdi güzel oyununu diye düşünüyorum.

Üst Alt