Giuliano Fenerbahçe'de! - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Giuliano Fenerbahçe'de!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu rahatsız olmuyor musunuz hocam ?

Yasaklanmali şöyle imzalar.
Biri feguliiiii yazmış gördükçe geliyor diye heyecan yapıyorum
Farklı biri de abv feguli yazmış xd.
Bencede rahatsız edici. Yazılanlardan ziyade bir konu ama. İnsan devamlı ister istemez boş boş o bölümde tekrar ve tekrar okuyor maalesef. Yasaklanmalı bencede.

Yav twitter ergenleri gibi asist ve gol sayısına bakıp ovvvv çohhh iyi oyuncu moruqqq filan diyen tayfadan işte. Hayatında tek maçını izlememiştir. Bu kadar iyiyse madem ne halta göneriyor Zenit? 1 maç kesitini izledim adamın, videoyu yarıda bıraktım. Düşün o kadar berbat toplu oyunda. Herifin bildiğin beli dönmüyor. Top taşıyamayan 10 numara mı olur? 10 numara diye yutturmaya çalışıyorlar fenere. Attığı gollerin birçoğu beleş diye tabir edilebilecek son vuruşlar. Doğru yerde doğru zamanda bulunmak elbette ayrı yetenek. Beklenmedik anlarda skor yapan bi oyuncu ama Alex ile kıyaslayan fenerliler, 3-4 maçta 10 numara diye aldık herif çöp çıktı filan der. Fenerin en büyük kanayan yarası top taşıyamayan, tempo yapamayan, kısır orta sahası zaten. Bu adam asla bu sorunlara derman olabilecek biri değil. Lima'yı veya Ben Arfa'yı alsalardı üzülürdüm ama bu adam cidden vasat oyuncunun önde gideni...
(90 dakika izlemeden bu kadar gömmek huyum değil, ama videolar az çok fikir veriyo tarzı hakkında... Edindiğim izlenim bu yönde)

Bu soruyu biz de cok sorduk kendimize.

Videolardan biraz tanimaya calistim. Guliano biraz agir, figi güclü duruyor, ama avantaj olarak kullanabildigini görmedim. Daha cok kendisini yavaslatiyor, dezavantajmis gibi duruyor. Calim atamiyor demeyeyim, ama bire birde vasat. Cogu zaman rakibe takiliyor, ve calim atarken dengesi biraz zayif uzun boylu bek gibi duruyor. Ender bir sekilde gecebiliyor ancak rakiplerini.

Mancini´nin biraktigina göre, defansif katkilari sikintili olabilir. Birkac videosunda, rakipten top kapmaya calisirken, kötü affaladigini gördüm. Birde agir olmasi felan var.

Biz alsak memnun olmazdim transferden... Biz alsaydik, bu eksilerinden dolayi memnun olmazdim transferden. Gol ve assist yapar belki, ama cok keyif verecek bir oyuncu degil, bu adam saha icinde ne yapiyor, diye sorgulatan bir oyuncu cikacak düsüncesindeyim...

O yüzden fener alsa da sikintili degil... Vasat sevici aykut bunu kanat oynatir muhtemelen, savunmasi zayif diye.

Trabzonda almasin bosuna yusuf yazici varken. Cok daha hareketli, teknik ve genc bir oyuncu... Lüzüm yok. Birakin alsin aziz, para cok 100 milyon, bilyon 4 oyuncu alacagiz diye sayikliyordu. Yaziktir, verin oyuncagini, iki gün keyifini cikarsin... Elinde patlar zaten yine.

Eger Fenerbahce bonservis ödediyse, Trabzon bunlarin tüm transfer politikasini yerli bir etmistir, demektir. Bunlar Kjayer´in parasinin verdigi denge ile yapacaklardi transferleri.

Fenerbahçe'den yapılan açıklama şu şekilde:
Kulübümüz, daha önce kiralık olarak kadromuza katılması için görüşmelere başlanan orta saha oyuncusu Giuliano Victor De Paula ve kulübü Zenit ile yapılan görüşmeler sonucunda futbolcunun bonservisiyle kulübümüze transferi konusunda her konuda anlaşma sağlamıştır.
Bu bağlamda 27 yaşındaki orta saha ile 4 yıllık sözleşme imzalanmıştır.

Brezilyalı futbolcu Giuliano Victor De Paula ile imzalanan sözleşmenin camiamıza hayırlı olmasını diliyor, futbolcumuza Çubuklu ile başarı ve şampiyonluklar diliyoruz.

kjaerden eline geçen 8-9 milyondu fenerin.kajere ödediği parayı da düşünürsek...kjaerin parası giulianoya gittiyse,soldadoya ödenecek 5 milyon için futbolcu satmalılar.stoch yetmez,neustadder de gider herhalde. 5-8 arası.topçu degil ama bal var işte bunlarda.

7 Mio euro:
DHCyisFXYAAf4Sj.jpg:large

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt