Foto Galeri - Gizemi Bir Türlü Çözülemeyen 9 Tuhaf Fotoğraf! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Foto Galeri Gizemi Bir Türlü Çözülemeyen 9 Tuhaf Fotoğraf!

Güzel bir bakış açısı gerçekten okuduktan sonra o niyetle bakınca ben ikna oldum gerçekten :D Hem fotoğrafta o detaydan ziyade, bir baba kızın fotoğrafını çekerken neden çenesini kessin? Tamam burda kusursuz bir çekim planı beklemiyoruz ancak sıradan bir insan bile fotoğraf çekerken illa dikkat eder yandan kesiyor muyum işte ağzı burnu çıkıyor mu hatta mümkün olduğunca boydan filan çekmeye çalışır (hele eski bir fotoğraf olduğunu düşünürsek niye öyle düşünüyoruz bilmiyorum ama kaliteden öyle çağrışım yaptı o zamanlarda öyle bir makiniye sahip olmak daha zor ve ulaşıldığında kullanımı tutku ile olsa gerek) ancak o fotoğrafda çok gereksiz bir pozlama mevcut sanki illüstrasyon fotoğraflarını anımsatıyor bilemedim bu konuyu niye bu kadar sorgulamadım bilemiyorum ama öyle işte bence, teşekkürler.

Aynen katılıyorum. O fotoda fotoğrafı çeken baba kızından çok arkadaki kişiye önem vermiş :) Kızın yüzü bile tam değilken, arkadaki kişi neredeyse beline kadar fotoya alınmış. Arkadaki adam bir de gözlük takıyor sanki.

Fotoyu çeken babaya haksızlık etmişiz. Google'da baktım, foto bu kadar değil, kız oturuyor elinde de çiçek var. Burada kesik görünüyor.
Tabii bu, arkadaki kişi hakkındaki fikrimi değiştirmedi. Saçı beyaz veya beyaz bir şapka takmış sağ aşağı doğru bakan gözlüklü bir adam, astronot değil.

Üst Alt