# Gökçek Vederson - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Gökçek Vederson

Cevap: # Gökçek Vederson

Abicim imzada Yalçın Dümer varsa insanın inanası geliyor.Çünkü Yalçın Dümer'in ne kadar fanatik olduğunu bilinir.Tabi yalandan değilse..

Vederson transfer edilecekse seneye de kahır futbolu izleyeceğiz demektir.Bu adamın savunma bilgisi yok.Futbol bilgisi de çok zayıf.Toplara sert vurmaktan başka yapabildiği birşey yok.Bakın sert diyorum iyi demiyorum.10 şutundan 1i gol oluyor.Fenerbahçe de bunun istatistiklerine aldanıp transfer etti.

Vederson!

Galatasaray, 6 yıl aradan sonra ilk kez Fenerbahçe'den futbolcu transfer ediyor... 2004-2005 sezonundaki Tomas transferinden sonra ezeli rakibinden futbolcu almayan Sarı-Kırmızılı yönetim, Vederson'un işini bitirerek bu duruma son vermeye hazırlanıyor.

Cim Bom’da Gökçek Vederson bombası... FANATİK’in dün okurlarına duyurduğu transfer görüşmesi, futbol kamuoyunda büyük heyecan yarattı. Fenerbahçe’yle olan 3 yıllık sözleşmesi 31 Mayıs’ta sona erecek olan ve Türk pasaportuyla mücadele eden Brezilyalı futbolcuyu bonservis bedeli ödemeksizin kadrosuna katmaya hazırlanan Sarı-Kırmızılılar’ın, Süper Lig bitmeden 2 hafta önce oyuncuyla el sıkıştığı ortaya çıktı. Beşiktaşlı Serdar Özkan, Bucasporlu Mehmet Batdal ve Kayserisporlu Ali Turan’ı da bedavaya renklerine bağlayan Cim Bom, transfer sezonunun açılmasıyla Vederson’a resmi sözleşme imzalattırmayı hedefliyor. Galatasaray’ın bu transfer hamlesini FANATİK’ten öğrenen futbolseverler internet siteleri ve forumlarda konuyla ilgili çarpıcı yorumlar yaptı. Bir grup, Aslan’ın yanlış yolda olduğunu belirtirken, bir başka grup Galatasaray’ın ezeli rakibine çalım atacağı görüşünü savundu.

Fener misilleme yapacak mı?

Transferin gerçekleşmesi halinde, Sarı-Kırmızılılar 6 yıl aradan sonra ‘doğrudan’ Fenerbahçe’nin bir futbolcusunu renklerine bağlamış olacak. En son 2004-2005 sezonunda Hırvat stoper Stjepan Tomas transfer edilmişti. Profesyonel lig kurulduğundan bu yana bakıldığında ise Vederson’un, Fener’den Cim Bom’a direkt geçiş yapan 11. oyuncu olduğu görülüyor.

Yalçın Dümer/Aslıhan Çil (Fanatik)

Fanatik hem Çağlar'ı hem Vederson'u aynı gün haber yapmış.Değişik cidden.

Her transfer muhabbetinde de yönetim kendi kuyusunu kazmaz diyorsunuz.Amma meraklısınız adamları yollamaya.

Eğer stoper alınmayacak, Balta stopere çekilecekse rotasyon için iyi bir transfer olabilir. Zaten başka türlüsünü de düşünmüyordur yetkililer bu isim için.

Üst Alt