# Gökdeniz Karadeniz - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Gökdeniz Karadeniz

Cevap: # Gökdeniz Karadeniz

Kazım'ı gördükçe kabul edilebilir oluyor bu transfer ancak hocayla aralarının kötü olması lazım öyle hatırlıyorum.

Formda olduğu dönemlerdeki futbolu çok hoşuma giderdi Gökdeniz'in. Alanzinho'nun iki-üç gömlek üstü bir oyuncu. Ama yaşı olmuş 31. Alınsa da olur, alınmasa da..

Alinsa da kizmam alinmasa da.Ama bir gercek var Gokdeniz Kazimin en az 4 gomlek ustu futbolcudur.Onun icin kimse gelirse uzulmemeli.

kafalarmı güzel beyler, takımda kanat oyuncusu yok ve karşı çıkıyorsunuz :D kendinizie gelin.

Faydalı olabilir ama sevmiyorum bu adamı.

Futbolcudan başka herşeye benziyor.

Son zamanlardaki futbolunu takip etmedim.

rusya da da takip ettğim kadarıyla iyi top oynuyor, hocanın has adamlarındandır zaten, gelsin sağ,sol farketmez oynar. hızından birşey kaybetmiş değil.

Faydalı olacağı kesin. Ama "Dönersem Trabzonspordan başka bir yerde oynamayı düşünmüyorum" diye bir demecini hatırlıyorum. Ama gelmesini isterim.

iyi transfer olur yerlilere ihtiyacimiz var avrupada oynayanlardan hatta , türkiyden yerli alinmaz fiyatlari cok yüksek.

Gökdeniz bence harika bir transfer olur. 4-4-2 sistemi için sağ kanata ilaç olur...

gökdeniz.............melo............selçuk................xxxx

Cevap: Rusya’nın Rubin Kazan takımında forma giyen Gökdeniz Karadeniz'e Galatasaray t

1 veya 1.5 yıl işimiz görür göndeririz. Bjk'de yusufuda falan getirmişdi şampiyonluğu almışdı. Ligimizden yerli kanat oyuncusu almakta epey tuzlu olacak gibi, şöyle birşeyde var Terim ile Gökdeniz'in arası açık diye biliyorum. En formda döneminde bile milli takıma almıyordu.

Töre'yi falan almamız çok zor, Hamburgluların en çok sevdiği oyuncudan bahsediyoruz. Belki yiğiti takasla falan alırlar.

39 maçta 6 gol 5 asisti var.

Emre B. ile tartismisti,kadro disi kalan Gokdeniz olmustu ondan dolayi arasi acik olabilir Fatih Terim ile.

Üst Alt