Gökhan Gönül: "Maicon ve Alves'ten farkım yok!" - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gökhan Gönül: "Maicon ve Alves'ten farkım yok!"

Cevap: Gökhan Gönül: "Maicon ve Alves'ten farkım yok!"

Bu herife acilen bir cözüm bulunmali. Avusturya gibi dandik takim bile kanadini otobana cevirdi dün gece. Belcika ve Almanya karsisinda düsünemiyorum bile. Dünya kupasida son macta bu salagin yüzünden gittiydi. Bu kupada gitmesin artik. Hiddink bu adamin kötü oynayip ama gol attigi icin devam forma vermeyi düsünüyorsa Belcika macina teknik direktörümüz olarak cikmasin, direk istifa etsin.

Necati esek federasyonundan aradilar su kacirmasin artik yeter dediler kardes

Necati esek federasyonundan aradilar su kacirmasin artik yeter dediler kardes

Ac Bosna Hersek macini tekrar izle. Bu beceriksizin yaptigi top kayiplari yüzünden o maci verdik biz. Sirf dün gece gol atti diye kötü performansini görmezlikten gelirsek ilerde bizi yakabilir. Ben birdaha Türkiye'siz bir avrupa yada dünya kupasi izlemek istemiyorum. Hiddink gitsin buna bir cözüm bulsun. Yoksa Belcika ve Almanya karsisinda cok zor durumlara düsebiliriz.

Calm down bro istifa lafina dedim yoka bosna macini izlemek gibi bir niyetim yok hele bu saat de

vasat oyuncu yurt dışına gitse oyun temposuna dayanamaz iflahı kesilir bunun süper lig için iyi avrupa için vasat

Gökhan çok iyi oyuncu, fazla etkili olamamasını Hamit'e bağlıyorum. Dün akşam oynanan maçta Hamit çok kötüydü, Gökhan'ın önünde oynaması Gökhan'ın oyununuda fazlasıyla etkiledi.

Sergen Yalçın : Birkaç sene içinde Avrupa'nın önemli takımlarında izleyebiliriz kendisini.

Mehmet Demirkol : Abartmadan söyleyebiliriz ki dünyanın en iyi sağ beklerinden bir tanesi.

Abartmayalim arkadaslar, suanda Türkiye'de Gökhan'dan daha iyi bir sag bek yok.

Bence de o abartıyo biraz ama onların yedeği olarak oynar ve de iyi oynar. Dünkü golden sonra daha çok dikkat çekti. Böyle maçlar vitrin oluyo. Ben çok beğeniyorum. Ah Adnanlar ah. kaçırdınız adam gibi profesyoneli. Adam beşiktaşlı ama profesyonel işte. Taş gibi oynuyo

fenerbahçede ona verilen görevle milli maçtakini kıyaslamak gereiyor ve aynı şekilde takım arkadaşları arasındaki uyumuda dikakte almak gerekiyor. Milii takımda iyi oynamamasının nedeninin bu olduğunu düşünüyorum

Milli takım performansı ile Fenerbahçe performansı bir değil, kabul. Ama Türkiye'nin en iyi sağ beki ve Avrupa'da oynama potansiyeli olan birkaç oyuncusundan biridir. Kör fanatizminizi karıştırmayın her şeye.

Bu gökhanı adnan sezgin belası yüzünden kaçırmıştık 200 binin 300 binin hesabını yaparsan böyle olur.Gökhan Türkiyenin en iyi sağ bekidir Avrupa dada üst düzey kulüplerde rahat oynar

Öbür mesajları okumayın..:D, Editleyin mesajlarınızı.

Gökhanın hatası bu ilk değilki son milli maçlarda hep hatası vardı..Fb de sakat saakt yırtınıyor milliye gelince dökülüyor.

Üst Alt