# Gökhan Gönül | Transfer Dedikoduları - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Gökhan Gönül | Transfer Dedikoduları

Cevap: Gökhan Gönül Oftaş'tan Madrid'e mi?

10 milyon teklif etseler Gökhan için düşünmeden satar zaten Fenerbahçe yönetimi. Neyi tartışıyorsunuz siz ?

10 milyona düşünmeden satar mı Fenerbahçe? Yerini nasıl doldururuz Gökhan'ın ondan sonra? Türk yok Gökhan ayarında (daha iyisi Sabri var ama vermezsiniz onu da :) ), alınacak yabancının Gökhan'dan iyi olması da ihtimal dahilinde değil. En az 6-7 milyon euro bonservis ödeneceğini düşünürsen alınacak adama, elde kalır 3-4 milyon euro. Hem Gökhan'ın yeri dolmaz, hem de nur topu gibi de yabancı kontenjanı sorunumuz olur.

10 milyona imkan yok bırakılmaz Gökhan Gönül, 15 verirlerse, Gökhan da gitmek isterse bırakılır ancak. Gitmekte ısrarcı olmadıktan sonra 20 de verseler bırakmaz Aziz Yıldırım. Yeri dolmaz çünkü. Kaldı ki paraya çok fazla ihtiyacımız yok.

Gökhan Gönül'e alves ayarında diyorlar,bence fazla şişirmesinler tuncay gibi patlar sonra. :asd:

@İbrahim 10 milyon etmiyor değeri ben onun için söyledim. Yeri doldurulamayacak oyuncu da yoktur. Messi, Ronaldo gibi oyuncular hariç.

10 milyon verilirse gider. Topuz oynar sağbek. O kadar da abartmayın 15 20 vermeleri lazım falan. Altı üstü sağ bek transferi.

Cevap: Gökhan Gönül l Transfer Dedikoduları

15-20 milyon € falan verip de Gökhan'ı alacak kadar gerizekalı bir kulüp yok dünya üzerinde. O paraya Gökhan'dan daha iyi 15-20 sağ bek bulurlar.

10 bile abartıdır 15-20ler hayal ürünü birşeydir Gökhan için. Şöylede bir durum var tr liginde tamam sağ bekin en iyisisindir ama STSL'de İspanyada bizim bilmem kaç katımız futbol oynanıyor orada iş daha zor fazlada abartmayıp bu yönden bakmak lazım.

Gökhan Gönül koşması dışında hiç bir özelliği olmayan adam. Hoş koşması da 90 dakika da 15 dakika flndır en fazla. İkinci yarılar dil dışarda, sürünüyor genelde.

Gökhan 10 falan etmez, Arda dışında Türkiye'de oynayan hiç bir Türk o kadar etmez zaten.

gokhan_burssapor_macina_buyuk_onem_veriyor.jpg

Gökhan 15 milyon euro

Fenerbahçe yönetimi, Avrupa’ya transferi için izin isteyen yıldız futbolcuya yukarıdaki rakamı söyledi.

Fenerbahçe yönetimi, Avrupa'ya transferi için izin isteyen yıldız futbolcuya yukarıdaki rakamı söyleyip, "Bu parayı getirirsen gidebilirsin" cevabını verdi.

YÖNETİMDEN İZİN ALDI

Kanarya'nın başarılı sağbeki Gökhan Gönül'e başta İngiltere olmak üzere Avrupa'nın çeşitli takımlarından transfer teklifleri geldiği öğrenilirken, milli oyuncu da yönetimden izin istedi.

Sarı-Lacivertli futbolcu yönetime, "En büyük isteğim bu sezon takıma şampiyonluk kazandırmak. Bu kadronun içinde olup bu mutluluğu yaşadıktan sonra hedefim yurt dışına gitmek. İngiltere'den ciddi teklifler alıyorum. Bana izin vermenizi istiyorum" dedi.

"BU PARAYI GETİREBİLİRSEN GİDEBİLİRSİN"

Fenerbahçe yönetimi bunun üzerine, "Sen bizim için değerli bir oyuncusun. Transfer olman halinde yerini dolduracak bir oyuncunun bize maliyeti çok yüksek olur. Senin için belirlediğimiz bonservis ücreti 15 milyon euro. Bu rakamı getirirsen gidebilirsin. Böylece biz de senin yerine iyi bir oyuncu alabiliriz" cevabını verdi.

Ancak belirlenen rakamı yüksek bulan Gökhan Gönül, "Bu rakam bir savunma oyuncusu için çok fazla. Bana teklif yapan kulüplerin bu rakamı vermesi imkansız. Bana kolaylık sağlamanızı istiyorum" ifadesini kullandı.

Yönetimin, bu konuyu şimdilik rafa kaldırdığı ve sezon sonunu beklediği öğrenildi. Gökhan ile de konuşan yöneticiler, "Şimdi ligde kritik bir durumdayız. Hele bir şampiyon olalım, ondan sonra transfere sıra gelir. Şimdi sen de transferle ilgili tüm görüşmelere nokta koyarak, sadece şampiyonluk yarını düşün" şeklinde konuştular.

Cevap: # Gökhan Gönül l Transfer Dedikoduları

Gitsin, yurtdışında destekleyeceğimiz bir evladımız, kardeşimiz, abimiz olsun. Sadece gurur duyarım..

Cevap: # Gökhan Gönül | Tottenham

Gökhan Gönül Avrupa'nın sayılı sağbeklerinden diyorsanız ne başka bir lig izliyorsunuz ne de sağbek görmüşsünüz demektir.Daha önce de belirttiğim gibi sırf Bundesliga'dan Gökhan'dan çok çok daha iyi olan 4-5 sağbek sayarım bir çırpıda.Gonzalo Castro,Andreas Beck,Guy Demel,Clemens Fritz ilk aklıma gelenler.Lahm'ı filan saymıyorum bile.Türk futbolcuları şişirmeyi çok seviyor bizim millet.Gökhan EPL'de ancak düşmemeye oynayan takımlarda oynayabilir mevcut yeteneğiyle(yeteneksizliğiyle).Ülkenin en iyi sağbeki olan futbolcunuzla dalga geçip bu kazma için sayılı sağbeklerden demek nasıl bir kafa yapısı anlamıyorum ben arkadaş.

valla bende bizim türk futbolcuları neden aşagılarlar onu anlamam. gökhanmı kazmaymış. bu adamın fenere kac puan kazandırdıgını biliyomusun. o saydıkların isimler gökhandan iyimi yani. niye türk oyuncular onlardan üstün olamazmı. gökhan gönülün cok iyi bir sagbek oldugu ortada. bari bu adama laf atmayalım. öbür futbolcularının canı cehenneme

Cevap: # Gökhan Gönül | Barcelona

Gökhan Gönül iyi topçu da, Barcelona falan almaz onu. Turkiye liginden hiç bir oyuncu böyle büyük takımlara gidemez. Ama Gökhan Arda'ya göre bir kaç adım önde iyi takımlara gitme ihtimali olarak. Arda artık bitti, ben kimsenin Arda'ya 5 milyon dahi vereceğini sanmıyorum artık.

dogru 5 milyon euro bile vermiyolar. 15 milyon euro veriyolar. 23- 24 yasındaki adama bitmiş diyolar. allah sizi futboldan uzak tutsun. siz ışıldayan bi cevheri bi anda yok edersiniz...

Üst Alt