# Gökhan İnler - Sayfa 59 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Gökhan İnler

Cevap: # Gökhan İnler

Niye olmasin ?? Bu sezon ara transfer döneminde o miktara yakin bir bonservis parasi ödedik zaten(Stancu, Culio, Yekta). Bu üc oyuncu yaklasik 11-12 milyon euroya alindi. 5 senede 25 milyon euro Gökhan Inler gibi bir adam icin cok degil bence.

Tamam da 3 oyuncuya böldüğün riski tek oyuncunun omuzlarına vermek de büyük saçmalıktır.3 oyuncu için 20 milyon euro'da normal bir rakam olurdu ama şu an için bir oyuncuya +10 milyon euro gömecek paramız yok.

Tamam da 3 oyuncuya böldüğün riski tek oyuncunun omuzlarına vermek de büyük saçmalıktır.3 oyuncu için 20 milyon euro'da normal bir rakam olurdu ama şu an için bir oyuncuya +10 milyon euro gömecek paramız yok.

3-4 tane ya tutarsa transferi yapmak yerine bitane saglam adam almak daha mantikli degil mi ?? Simdi bizim takimda Culio, Zapata, Yekta, Baris, Ayhan, Mustafa ve Stancu yerine Gökhan Inler olsa burda kim gikini cikarir cok para aliyor/verdik diye ?? Bu saydigim adamlarin bonservis ve yillik aldiklari ücret Gökhan'a verebilecegimiz paranin cok üstünde bir rakam. Cana ve Misimovic'e ödenen rakami da ekleyebiliriz buraya aslinda.

Asıl doğru dürüst bir tane oyuncuya 15 vermek yerine gereksiz 3-4 oyuncuya 15 vermek saçmalıktır.Kaç yıldır neden sürünüyoruz sanıyorsun?Adam gibi kadro kurmak istiyorsan gerekirse 15 de vereceksin 20 de vereceksin.Veremiyorsan o vaatlerin hepsini çöpe atmışsın demektir.Adamlar Avrupa'da kupa almak istiyoruz diyorlar siz hala kelepir oyuncular peşindesiniz.

ünal aysal kallström dediyse alıncak demektir. çünkü bir bildiği var ki isim veriyor. fransa sezonu bitti mi ?

Neden bilmiyorum ama Galatasaray'a gelmesine en fazla istediğim futbolcu bu gkhan! Selçuk İnan-Gökhan İnleri bir orta saha hayali kuruyorum.

Juventus seneye avrupada yok, Italya ligi de bana göre aman aman bir lig degil, Torino da aman aman bir sehir degil, para desen biz fazlasini rahatlikla veririz. Juve'ye giderse üzülürüm.

Udinesse ile anlaştığımız Gökhan ile anlaşamadığımız haberleri çıktı gün içerisinde. Gelişme var mı?

Yerine alınabilecek çok sayıda yabancı alternatifi var ama Türk olduğu için çok istiyorum bu adamı..

Üst Alt