# Gökhan Töre - Sayfa 30 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Gökhan Töre

Cevap: Töre, sezon sonunda Galatasaray'a gelebilir

bıraksınlar artık şu nazı. adnan öztürk geçen hafta ancak haftaya netleşir demişti...alırsak şimdi de alırız.

Cevap: Töre Sezon Sonunda Gelebilir

Sanki Gökhan Töre bitmek üzere. Shaqiri ve Gökhan acıklansa Istanbul'un Anadolu yakasında ne olur acaba.

Kendi fikrimdir, Gökhan Törenin isminin gectigi yerde paranın bas harfi bile agıza alınmamalıdır. Aynı seyler Arda icin'de gecerliydi bir zamanlar, sagolsun icine etti gitti Atletico sempatizanı kardesimiz.

Bana para lazım bu gece lazım. Anladınız siz onu.

Adamın oturma organını öyle kaldırdıkki kendini Messi sanmaya başladı. Almanya da küme düşmemeye oynayan takımın sivrilen isimlerinden sadece. Peşinde öyle Avrupa nın da devleri yok. Birde Shakiri gibi gündemde olduğunu düşünsenize. Geçiniz

Gökhan Töre neden bu kadar abartiliyor hiç anlamiyorum. Olcan gibi bir adam 3.5 milyon'a gitti, Töre Olcan'dan genç ama Olcan kadar skorer olabilecegeni sanmiyorum..

Töre iyi futbolcudur ama Shaqiri ile kiyaslanamaz, Töre'nin pesinde büyük külüpler felan yok. Shaqiri müthis topçu. Töre sadece Kazim ile kiyaslarsan müthis olur (ofansif anlamda).

Üst Alt