Gökhan Ünal F.Bahçe'de! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gökhan Ünal F.Bahçe'de!

Cevap: Gökhan Ünal F.Bahçe'de mi?

Bu adamın sağı solu belli olmaz bence. Kayseri'de yaptıklarını düşünüyorum , Trabzon'da yaptıklarına bakıyorum. Sanki akla kara.

Bir ara bunlar Anelka,Appiah,Ortega,Hooijdonk'u bizde Petre,Tamas,Lukunku'yu getiriyorduk.Şimdi bizim adımız Nisterlooy'la onlarında Gökhan'la geçiyor.Vizyon açısından güzel bir gelişme.

Bir ara bunlar Anelka,Appiah,Ortega,Hooijdonk'u bizde Petre,Tamas,Lukunku'yu getiriyorduk.Şimdi bizim adımız Nisterlooy'la onlarında Gökhan'la geçiyor.Vizyon açısından güzel bir gelişme.

Önemli olan gecmesi degıl alınması bence. Bi alın bakalım 26 yasındaki Anelkayı. Arjantin milli takımı kaptanıyken Ortegayı. Juventustan Appiahı.

Ama dedıgın gıbı Galatasarayın da vızyonunu geliştirip ıyı oyuncularla anılması guzel bır gelişme. Devamı gelır de gercekleştirebılırse bu tip transferler ulke futbolu adına ıyı olur.

Şimdi bakıyorum uzun yıllar sonra bi Rijkard transferi var. O konuda hakkını teslim etmek lazım.

Önemli olan gecmesi degıl alınması bence. Bi alın bakalım 26 yasındaki Anelkayı. Arjantin milli takımı kaptanıyken Ortegayı. Juventustan Appiahı.

Ama dedıgın gıbı Galatasarayın da vızyonunu geliştirip ıyı oyuncularla anılması guzel bır gelişme. Devamı gelır de gercekleştirebılırse bu tip transferler ulke futbolu adına ıyı olur.

Şimdi bakıyorum uzun yıllar sonra bi Rijkard transferi var. O konuda hakkını teslim etmek lazım.

Elano'yuda unutmamak lazım Kariyerinin zirvesinde geldi gelmeden önce Milan,inter gibi takımların takibindeydi.

Baros-Elano-Keita bunlarda genç geldi. Düşüşteydiler evet ama Anelka'da formunun zirvesinde değildi kabul edersin ki:) Ortega'ya laf yok ama onun da sonu iyi olmadı...

Ben Fenerbahçe'yi takdir ediyorum stadını yaptı,Avrupa'da kısmen başarılı oldu,yıldız oyuncular getirdi.Benim kastım kendi kulübümüzün o zamandan bu zamana kadar olan gelişimi yani bu maddi şartlara bu işleri çıkarması büyük takdir gerektirir.Fakat medyada Fenerbahçe uzay kulübü biz ise yerin dibindeyiz.Bana göre biz sizi vizyon olarak geçtik maddi olarakta çok az kaldı.

Yarın imzalar atılacakmış medya'ya göre.

Fenerliyim, idolüm Hakan Şükür hedefim, Beşiktaş.

Büyük başkan Yıldırım Demirören son anda devreye girmiş, Ferrari+Bobo+Ernst+10 milyon euro ile Trabzonun kapısını çalmış.

Kaynak: Ekşi

Gökhan - Guiza

Kıskanmamak elde değil. En kısa zamanda Messi`yi transfer etmeliyiz, yoksa ligte hiçbir şansımız kalmaz. :(

Bu angutlara herşey müstehak. Baros sakatlandı diye dalga geçen, sakat oyuncuya iyi olmuş diyen tüm zihniyeti Allah'a havale ediyorum.

Cevap: Gökhan Ünal F.Bahçe'ye mi?

inşallah almışlardır :D allah azizi başımızdan eksik etmesin..

Angutlarda yorumları okuyunca gül gül öldüm..

Bi ara bizimle adı geçtiğinde g.ünal'ın konu açmışlardı bu angut.com'dakiler ''ahahaa kazmanın önde gideni bunu mu alıyolar diye dalga geçiyolardı'' şimdi kendileri aldılar bu adamı ''türkiyede alınabilecek en iyi forvet oyuncusu,süper adam'' oldu bianda :D

Cevap: Gökhan Ünal F.Bahçe'ye mi?

yılın bombası :D bunlar trabzonlulara hamsi beyinli diyordu ama kendileri tam sazan çıktı...

zamanında stadlarında aptal aptal diye dalga geçtikleri adamı şimdi sindirsinler bakalım :D (hoş kimleri sindirmediler ki)

Üst Alt