Gökhan Zan Galatasaray'da! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gökhan Zan Galatasaray'da!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Gökhan Zan

arkadaşlar bonservisi olamdan geleceği için bizden sonra ayrılsa bile bir maddi kaybımız olmıcak ayrıca bencede Türkiyede servertin yerini doldurabilecek kapasitede oyunculardan birisi gökhan hemde servertin milli takımdaki partneri...

İyi bir yedek olur.Lig de önemsiz maçlarda oynatırız.Derbiler ve avrupa kupası maçlarında sakat yoksa yedek bekler.Servet'in boşluğunu doldurmasada en azından cüssesiyle durur orda :)

inşallah yalandır. adam zaten müzmin sakat. omzundan problemli. ne kadar meraklı ya bizimkiler sakatlık sorunu olan futbolcuyu almaya.

Boşta arkadaşlar Beliktaş ile bir sorun olmaz.Benim sorunum biz yine her maç kalp krizi geçirme tehlikesi yaşayacak olmamız.

Üste milyon dolarlar verilse alinmamasi gereken bir oyuncu. Duracagi yeri bilmiyor. Bilse bile zaten hep sakat.

neyse hayırlısı diyelim, bonservissiz ise eğer kulübeye iyi bir alternatif olur, bana çok güven veren bir isim değil ama ne de olsa milli takım stoperi ...

HATTA şuan floryadaymış iş bitiyormuş.. 1. ağızdan yazıyorum buraya kaynağımız sağlamdır..

Çarşı'dan alıntıdır...

Yapmayin beyler bu adam koca bir sifir. Bedava diye iyi demeyin cok kötü bir futbolcu. Yedekte bile tutulmaz bu.

Aslında bonservissiz iyi olur.Ama bunu alıp bide yanına çok sağlam yabancı almalıyız.

öyle olacak zaten.

ancak Gökhan Zan, İngilizler'in deyimiyle "injury prone player"dır. sakatlanma riski çok yüksek. fiziği, tecrübesi falan bir kenara bize sakatlanmayacak bir adam lazım. sakatlanmazsa işimize yarar o ayrı. ancak yine geçen sene benzeri bir yıl yaşamayalım.

aman allahım sankın olmasın şok geçirdim yanı hayatımda ızlediğim en kotu defans oyuncusu beşiktaş onun sakat olduğu maçlarda iyi valla + terim onu nıe alıyosa takıma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt