Gökhan Zan Galatasaray'da! - Sayfa 49 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gökhan Zan Galatasaray'da!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Gökhan Zan Galatasaray'da!

Davulun sesi uzaktan hoş. Futboldan az biraz anlayan Beşiktaş'lıların % 90'ı sevindi bu habere, Terim'in çift uzunla oynama hevesinden dolayı milli takımda yer edinebilmesi hariç bir numarası da yok bence. Servet ile kıyaslama yapmak çok abes.

Can Arat ve Gökhan Zan'ı takımlarında çok yer edinememelerine rağmen Terim kadroya aldı sürekli Servet'in yanına 2. milli takım deneyiminde. Fenerbahçe Can Arat'a güvenemeyip Lugano - Edu takviyesini, Beşiktaş da Gökhan Zan'a güvenemeyip Zapo - Sivok takviyesini yapıyorsa bunun nedenine inmek gerek.

Fenerbahçe'de Lugano Edu ikilisi ile 100. yılda şampiyonluk, derbilerde üstünlük ve ŞL'de çeyrek final görüldü ki en büyük problemleri savunmadaydı. Aragones ile bu büyü bozuldu, buna sözüm yok zaten gidiciler şu anda.

Beşiktaş da Zapo - Sivok takviyesinin ilk yılında şampiyonluk elde etti ki Terim'in milli takım sistemine düşünmediği Toroman en çok göze batan oyuncuydu, Zapo - Sivok'dan sonra savunmada.

Ben çok ümit bağlanmadan, rotasyonda faydalı olabileceği düşüncesindeyim. Beklentiyi büyütmezseniz zaten sorun olmaz. Hoş geldin Gökhan.

Davulun sesi uzaktan hoş. Futboldan az biraz anlayan Beşiktaş'lıların % 90'ı sevindi bu habere, Terim'in çift uzunla oynama hevesinden dolayı milli takımda yer edinebilmesi hariç bir numarası da yok bence. Servet ile kıyaslama yapmak çok abes.

Can Arat ve Gökhan Zan'ı takımlarında çok yer edinememelerine rağmen Terim kadroya aldı sürekli Servet'in yanına 2. milli takım deneyiminde. Fenerbahçe Can Arat'a güvenemeyip Lugano - Edu takviyesini, Beşiktaş da Gökhan Zan'a güvenemeyip Zapo - Sivok takviyesini yapıyorsa bunun nedenine inmek gerek.

Fenerbahçe'de Lugano Edu ikilisi ile 100. yılda şampiyonluk, derbilerde üstünlük ve ŞL'de çeyrek final görüldü ki en büyük problemleri savunmadaydı. Aragones ile bu büyü bozuldu, buna sözüm yok zaten gidiciler şu anda.

Beşiktaş da Zapo - Sivok takviyesinin ilk yılında şampiyonluk elde etti ki Terim'in milli takım sistemine düşünmediği Toroman en çok göze batan oyuncuydu, Zapo - Sivok'dan sonra savunmada.

Ben çok ümit bağlanmadan, rotasyonda faydalı olabileceği düşüncesindeyim. Beklentiyi büyütmezseniz zaten sorun olmaz. Hoş geldin Gökhan.

BJK'nin sampiyonlugunda Gökhan Zan'nin büyük rol oynadigini arti olarak Zapo nun elden cikarilmak istedigini biliyorsundur umarim. Bir de Toraman topcu filan degil. geciniz. Ancak züperlig de denizliye, ankaraya karsi parlar. enternasyonel seviyede koca bir sifirdir kendisi. sisirilmis bir balon. Fatih hoca bu islerden anlar siz merak etmeyin. Adam bosuna yedek olan Kazim'i alip, Topuz'u evde birakmiyor. Biliyor da yapiyor. Kistas enternasyonel seviye olmalidir. o da BJK de bir Zan da vardi bir Türk oyuncularda. sürekli olarak Milli takima cagrilan bir o zaten.

Evet. Zapo takviyesini nedense kesti bu oyuncu sonradan. Şampiyonluğa giden takımda direkt 11 çıkmaya başladı. Zapo'nun satılması bile düşünüldü. Sevinen BJK'lılar, Cisse'nin kocaman bir 0 olduğunu düşünen Galatasaraylılar gibi. Kafalarına çok geç dank edecektir. 2 stoperleri kaldı.

Dediğin gibi rotasyon için iyi oyuncu. Zaten ondan fazlasını beklemek hata olur.

Ben Zapo'yu isterdim Zan ile kıyasla. Terim'in bir şeyler biliyor diye, Galatasaray'ın aldığı oyuncuyu savunmak son derece yetersiz bir yaklaşım olur ki Terim milli takımı klup takımı gibi düşünüyor, olaya buradan bakmak lazımdır.

Bundan 2 sene önce Servet'in gelişine çok sevinmemin nedeni kesinlikle Milli Takım'da Fatih Terim'in onu çağırması falan değildi. Partneri Can Arat'tı hatırlarsanız o dönem, şu haliyle Servet'i bir yana koyun, Can Arat ile Gökhan'ın arasında hiçbir fark yok. Tek fark, FB'nin Can'ı milli takımda oynarken bile FB takımında oynatmaması, BJK'nin ise iyi kötü milli takıma oyuncu gönderiyoruz diye Gökhan'ı oynatmasıdır ki Beşiktaş'lıların % 90'ı gıcık oluyor Gökhan Zan'a.

Toroman, Bülent Korkmaz tarzı bir oyuncu. Bundan 20 sene önce oynasaydı Toroman, libero oynayabilirdi, o tarz bir oyuncu. Fatih Terim bu tarz oyuncuları benimsemiyor, çok iyi hatırlarım 96/2000 döneminde de sık sık takıma girememe sorunu yaşıyordu Bülent Korkmaz, Vedat - Filipescu gibi oyuncuları sıklıkla oynattı Fatih Terim o dönemlerde.

Zaten 2. geldiğinde Bülent Korkmaz'ı kadro dışı bıraktı. Bence futbolun tek doğrusu olan, Pique - Puyol, Popescu - Bülent Korkmaz gibi iki farklı stil defans oyuncusu yan yana oynatmak, görüldüğü üzere Terim'in doğrusu değil genel olarak ancak bunun gerçekleştiği 99/2000 sezonu, Fatih Hoca'nın en parlak yılı oldu zaten.

Alanlarında dünyanın en iyisi olmasına rağmen, Vidic - Rio gibi süper bir ikili, ikisi de aynı tarz oyuncu olduğu için bazen sekteye uğrayabiliyor. (Bu sene United'ın içerde L'pool'dan 4 yediği ve ŞL finalini defalarca izleyiniz.)

Sonra Meira - Servet ikilisinin potansiyel tehlikesinden bahsetmiştik geçen sene, ne düşünüyorsak aynısı hatta daha kötüsü başımıza geldi. Yetmedi, biri satıldı diğeri sakatlandı, Topal'ın kazma stoper şovu yüzünden Beşiktaş'ı şampiyon yaptık bir de son olarak.

Özet, Fatih Terim ile defans kurgusu konusunda benzer şeyleri düşünmüyoruz ve Gökhan Zan'dan çok bir şey beklenmemelidir. Kar ettik denilip geçilmeli, bir yabancı stoper daha alınmalıdır.

Ayrıca Zapo, Toroman, Sivok ve Gökhan Zan, arasından bu sezon en zayıf halka Gökhan Zan'dır, bunu istediğiniz Beşiktaş'lıya teyit ettirebilirsiniz. Bu sezon Gökhan Zan'ın en iyi sezonu olmasına rağmen. :)

Beşiktaş'ta 4 sezonda 18.5 maç ortalaması ile oynamış bir oyuncu, tüm hatalarını gediklerini bir yana bırakacak olursanız. :) Sırf bu yüzden bile beklentileri minimumda tutmak gereklidir, bunu yapmayınca sonradan 7/24 sövüyor taraftarlar gözlemlediğim kadarıyla. Meira'da da öyle oldu ancak orada durum farklıydı, orada maya yanlış çalınmıştı en baştan.

Ben Zapo'yu isterdim Zan ile kıyasla. Terim'in bir şeyler biliyor diye, Galatasaray'ın aldığı oyuncuyu savunmak son derece yetersiz bir yaklaşım olur ki Terim milli takımı klup takımı gibi düşünüyor, olaya buradan bakmak lazımdır.

Bundan 2 sene önce Servet'in gelişine çok sevinmemin nedeni kesinlikle Milli Takım'da Fatih Terim'in onu çağırması falan değildi. Partneri Can Arat'tı hatırlarsanız o dönem, şu haliyle Servet'i bir yana koyun, Can Arat ile Gökhan'ın arasında hiçbir fark yok. Tek fark, FB'nin Can'ı milli takımda oynarken bile FB takımında oynatmaması, BJK'nin ise iyi kötü milli takıma oyuncu gönderiyoruz diye Gökhan'ı oynatmasıdır ki Beşiktaş'lıların % 90'ı gıcık oluyor Gökhan Zan'a.

Toroman, Bülent Korkmaz tarzı bir oyuncu. Bundan 20 sene önce oynasaydı Toroman, libero oynayabilirdi, o tarz bir oyuncu. Fatih Terim bu tarz oyuncuları benimsemiyor, çok iyi hatırlarım 96/2000 döneminde de sık sık takıma girememe sorunu yaşıyordu Bülent Korkmaz, Vedat - Filipescu gibi oyuncuları sıklıkla oynattı Fatih Terim o dönemlerde.

Zaten 2. geldiğinde Bülent Korkmaz'ı kadro dışı bıraktı. Bence futbolun tek doğrusu olan, Pique - Puyol, Popescu - Bülent Korkmaz gibi iki farklı stil defans oyuncusu yan yana oynatmak, görüldüğü üzere Terim'in doğrusu değil genel olarak ancak bunun gerçekleştiği 99/2000 sezonu, Fatih Hoca'nın en parlak yılı oldu zaten.

Alanlarında dünyanın en iyisi olmasına rağmen, Vidic - Rio gibi süper bir ikili, ikisi de aynı tarz oyuncu olduğu için bazen sekteye uğrayabiliyor. (Bu sene United'ın içerde L'pool'dan 4 yediği ve ŞL finalini defalarca izleyiniz.)

Sonra Meira - Servet ikilisinin potansiyel tehlikesinden bahsetmiştik geçen sene, ne düşünüyorsak aynısı hatta daha kötüsü başımıza geldi. Yetmedi, biri satıldı diğeri sakatlandı, Topal'ın kazma stoper şovu yüzünden Beşiktaş'ı şampiyon yaptık bir de son olarak.

Özet, Fatih Terim ile defans kurgusu konusunda benzer şeyleri düşünmüyoruz ve Gökhan Zan'dan çok bir şey beklenmemelidir. Kar ettik denilip geçilmeli, bir yabancı stoper daha alınmalıdır.

Ayrıca Zapo, Toroman, Sivok ve Gökhan Zan, arasından bu sezon en zayıf halka Gökhan Zan'dır, bunu istediğiniz Beşiktaş'lıya teyit ettirebilirsiniz. Bu sezon Gökhan Zan'ın en iyi sezonu olmasına rağmen. :)

Ya Beşiktaşlıya kalsa Cisse'de çok gereksiz, İbrahim Üzülmez de gereksiz, Serdar Özkan'da berbat, ıvır zıvır.:)

Benim bildiğim bir şey var. Zapo'yu satmayı düşündürecek kadar iyi oynadı. Zapo'ya verilen para ortada üstelik. Kendi armutluklarıyla adamın sözleşmesini unuttular. Galatasaray akıllı bir hamle yaptı aldı. İçlerine oturmuştur eminim. Şimdi harıl harıl Türk stoper bulsunlar 3-4 milyon €'dan aşağı bir paraya. Kim var ki? En alınabilecek oyuncu Ediz gibi duruyor. Ona da Fenerbahçe'nin etrafa para saçması yüzünden biçilecek bonservis bellidir. 2-3 oyuncu vermeden alamazsın para vermeyeceksen.

Akıllı hamledir, defans kurgusunu sağlamlaştırmıştır. Servet'in gitmeme durumunda defansa gerek yok. Giderse bir yabancı stoperle iş biter. 2 oyuncuya bonservis verme derdinden kurtuldu Galatasaray.

Ben hiç öyle düşünmüyorum. Gökhan Zan'ın son haftalarda iyi oynaması ile (ki çok çok iyi değildi yine bana göre. klasik Mustafa Denizli manevralarından biriydi) Aykut Erçetin'in son 6/7 hafta bundan 2 sene önce Galatasaray'ı şampiyon yapacak performansa imza atması arasındaki fark nedir? Hiçbir şey bence. Hatta Aykut daha belirleyici oldu bu süreçte.

Denizli'nin sağı solu belli olmaz. Zapo'yu satmaz, yine Zapo - Toroman - Sivok gibi bir 3'lü ile yoluna devam eder. Olmadı Song'u alıverirler.

Beşiktaş'ta yönetimden taraftara % 90 ayrılmasına olumlu tepkiler veriliyorsa bir düşünülmeli derim, Servet Sivas'a gittiğinde bile bir sürü yaygara kopmuştu. En iyi sezonunda 19 maç oynayan, onun dışında ligde 4 sezonda 18.5 maç gibi garip bir ortalama tuttran bir oyuncu ancak rotasyon için iyi bir transfer olarak değerlendirilebilir zaten ilk 11 için değil. :)

Bir eksik gedik olduğunda Kewell oynamaz Zan oynar. Omuzu götürdüğü kadar. :D Bence sakatlanmasında dengesiz oluşu çok önemli bir faktör, mahalle aralarında bile çocuklar topa daha ayarlı giriyor yahu. Gökhan Zan ilk hamle konusunda malesef felaket, Meira'ya diyordum aynı şeyi geçen sene, G. Zan onu aratır..

Defans kurgusu hakkında düşünceler, son gelecek yabancıya göre şekillenir bence. Aslında Uğur Uçar'ı tekrar göbeğe çekip bir Bülent Korkmaz yoluna sokabilir mi Rijkaard bilmiyorum. Bence Sabri oynayacak sağ bekte, Uğur da defansda oynamazsa yedek kalır gibime geliyor.

Gökhan Zan, Emre A., Emre. G, Semih, Murat, Yabanci, Hakan Balta. hepsi mi sakat. son care Topal. Bu sene de stoperde sorun yasarsak yuh artik derim. bu kadar alternativ kimde var??

Ben hiç öyle düşünmüyorum. Gökhan Zan'ın son haftalarda iyi oynaması ile (ki çok çok iyi değildi yine bana göre. klasik Mustafa Denizli manevralarından biriydi) Aykut Erçetin'in son 6/7 hafta bundan 2 sene önce Galatasaray'ı şampiyon yapacak performansa imza atması arasındaki fark nedir? Hiçbir şey bence. Hatta Aykut daha belirleyici oldu bu süreçte.

Denizli'nin sağı solu belli olmaz. Zapo'yu satmaz, yine Zapo - Toroman - Sivok gibi bir 3'lü ile yoluna devam eder. Olmadı Song'u alıverirler.

Beşiktaş'ta yönetimden taraftara % 90 ayrılmasına olumlu tepkiler veriliyorsa bir düşünülmeli derim, Servet Sivas'a gittiğinde bile bir sürü yaygara kopmuştu. En iyi sezonunda 19 maç oynayan, onun dışında ligde 4 sezonda 18.5 maç gibi garip bir ortalama tuttran bir oyuncu ancak rotasyon için iyi bir transfer olarak değerlendirilebilir zaten ilk 11 için değil. :)

Bir eksik gedik olduğunda Kewell oynamaz Zan oynar. Omuzu götürdüğü kadar. :D Bence sakatlanmasında dengesiz oluşu çok önemli bir faktör, mahalle aralarında bile çocuklar topa daha ayarlı giriyor yahu. Gökhan Zan ilk hamle konusunda malesef felaket, Meira'ya diyordum aynı şeyi geçen sene, G. Zan onu aratır..

Defans kurgusu hakkında düşünceler, son gelecek yabancıya göre şekillenir bence. Aslında Uğur Uçar'ı tekrar göbeğe çekip bir Bülent Korkmaz yoluna sokabilir mi Rijkaard bilmiyorum. Bence Sabri oynayacak sağ bekte, Uğur da defansda oynamazsa yedek kalır gibime geliyor.

Sabri giderse de Galatasaraylıların yüzde 90'ı sevinir. Ben de dahil. Ama akıllı düşünüp bakıldığında Sabri'nin en kötü yedek kulübesinde olması gerekir. Gökhan içinde bunlar geçerli. Süper değil, berbat değil. Vasat. Vasat oyuncular zaten ayarlar kadronun kalitesini. Çok iyi oyuncuların yanına kötü değil vasat oyuncular gelmeli. Ediz'i alıp bana göre her açıdan kötü bir transfer yapılacağına Gökhan'ın alınması mükemmeldir.

Ayrıca Uğur Uçar konusunda haklısın. Bana göre de stoper oynayacakmış gibi geliyor eğer form düzeyi iyiyse. Ama sağbek oynasa da hücumdaki efektifliği bakımından Sabri'yi siler. Sakatlanmadan önce takımın en fazla asist yapan oyuncularından biriydi. Ayrıca nasıl oluyorsa çoğu maç en fazla cezasahasına giren oyuncu oluyordu.

Maraton'un istatistikleri sağolsun.:D

Bir de Ernst faktörü var tabi. Benim de önümde böyle kelli felli bir baba yiğit oynasaydı ligin 2. yarısında ben de ona yakın oynardım. :D Zaten bu son maçlarda, Gökhan'ın çok üst düzey bir performansı olmadı, isteyen açıp tekrar bakabilir maçlara. Aksine Sivok - Toroman, sivrildiler bu maçlarda savunmada.

Fenerbahçe maçını kaybetmişlerdi hatırlarsanız son dönemeçte, Gökhan Zan 2. yarı çıkmıştı. Felaketti mesela o maç, diğer tüm Fenerbahçe maçlarında olduğu gibi. :)

Ayrıca Topal acilen kendine çeki düzen vermezse veya ola ki kadroda olmazsa, şöyle bir düzendeki Galatasaray'ın ben her maçına üst oynarım. :D

---------Leo Franco

------Emre A----Gökhan

Sabri-----------------Balta

------------Ayhan

Düşünmesi bile felaket. :D Hele 4-3-3 gibi cesur bir düzen olursa önlerinde. :) Hele Lincoln gibi bir bezgin bekir de oynarsa.

Tomas'ı, Song'u özlüyorum ben her şeye rağmen. :(

Bir de Ernst faktörü var tabi. Benim de önümde böyle kelli felli bir baba yiğit oynasaydı ligin 2. yarısında ben de ona yakın oynardım. :D Zaten bu son maçlarda, Gökhan'ın çok üst düzey bir performansı olmadı, isteyen açıp tekrar bakabilir maçlara. Aksine Sivok - Toroman, sivrildiler bu maçlarda savunmada.

Fenerbahçe maçını kaybetmişlerdi hatırlarsanız son dönemeçte, Gökhan Zan 2. yarı çıkmıştı. Felaketti mesela o maç, diğer tüm Fenerbahçe maçlarında olduğu gibi. :)

Ayrıca Topal acilen kendine çeki düzen vermezse veya ola ki kadroda olmazsa, şöyle bir düzendeki Galatasaray'ın ben her maçına üst oynarım. :D

---------Leo Franco

------Emre A----Gökhan

Sabri-----------------Balta

------------Ayhan

Düşünmesi bile felaket. :D Hele 4-3-3 gibi cesur bir düzen olursa önlerinde. :) Hele Lincoln gibi bir bezgin bekir de oynarsa.

Tomas'ı, Song'u özlüyorum ben her şeye rağmen. :(

Topal'ın ben o kadar kötü olduğunu düşünmüyorum. Habire mevkiisi değişti geçen sezon. Bu sezon daha farklı olacaktır. Ama dediğin gibi üst oynayacağız galiba seneye.:D En azından para kazanırız.

İkinci olarak Lincoln'ün oynaması hayaldir. Eğer çok mucizevi bir şey olmazsa, ne bileyim Lincoln'e bir amca çikolata verip de onun Iniesta'ya yakın mücadele etmesini, oyundan kopmamasını sağlarsa, o zaman oynar. Çok da faydalı olur.

Ama ben öyle bir amca göremiyorum.:D

Uğur Uçar, Emre Güngör, Gökhan Zan, Tobias Linderoth, Cassio Lincoln, Harry Kewell, Semih Kaya.

Hadi kewell, kendine bakıyor aşırı profesyonel bir oyuncu, durumu kotarıyor nefesi 60'a kadar yetse de. Lincoln zaten doğuştan sakat ya da bildiğimiz üzere yalandan sakat. :) Bence kadrosunda bu oyuncuları barındıran Galatasaray, bu sezon sağlık ekibine çok dikkat edip, fizik - kondisyon olayına aşırı konsantre olmalı.

Sağlık ekibi transfer edelim ya da direkt. :D

Emre G., Gökhan Zan yan yana oynarsa maçın ilk yarısı bitmeden takımın stopersiz kalabilme ihtimali mevcut. :)

Uğur Uçar, Emre Güngör, Gökhan Zan, Tobias Linderoth, Cassio Lincoln, Harry Kewell, Semih Kaya.

Hadi kewell, kendine bakıyor aşırı profesyonel bir oyuncu, durumu kotarıyor nefesi 60'a kadar yetse de. Lincoln zaten doğuştan sakat ya da bildiğimiz üzere yalandan sakat. :) Bence kadrosunda bu oyuncuları barındıran Galatasaray, bu sezon sağlık ekibine çok dikkat edip, fizik - kondisyon olayına aşırı konsantre olmalı.

Emre G., Gökhan Zan yan yana oynarsa maçın ilk yarısı bitmeden takımın stopersiz kalabilme ihtimali mevcut. :)

Sağlık ekibine Milli takımın doktoru katıldı diye biliyorum. Adını unuttum şimdi. Bu yüzden o mevkiye de alternatif bulduk bu sene.:D

Tabi doğru mu emin değilim. Ama bir iki yerde bu konuyla ilgili bir şeyler okumuştum.

Ayrıca Leo Franco ve Gökhan Zan ile Fenerbahçe derbilerini kazanmak zor geliyor bana. Daum'un derbilerde zayıf olması faktörü dengelemiyor malesef.

Alex'a kafa vurduran Gökhan Zan ile aşırtma yediği goller ile tanıdığımız Leo Franco'yu düşündükçe durum vahim görünüyor. (Guiza, Alex...)

Bir de Ümit Karan'ın ayrılmasından sonra düşündüm de Arif Erdem'i de çok arıyoruz bence, yıllardır o tarzda bir ofans oyuncumuz da olmadı. Necati o yoldaydı, s.. sıvadı. Kabze olabilirdi, şans bulamadı. Baros'un FB derbisi performansını malesef beğenmedim.

Kaç yıl oldu, Liverpool bile United'ı yendi bu sene hem de 4 tane attı, Barça fark çekti Barnebau'da tavşan yaptı. Biz yine 4 yedik, yine yenildik.

Bu sene bitsin artık bu kader... :)

Ayrıca Bilica - Bekir - Önder gibi ortalamanın üzeri gol yapabilme becerisi olan savunmacılar ile, Güiza ve Semih ile...

Duran toplarda Topuz, Carlos, Alex ve uzak mesafeden Chelsea'li Alex tarzı gol yapabilen Bilica ile...

Ve en önemlisi duran topları, Türkiye'de kaldığı 3 sene içerisinde, ligde ve Avrupa'da etkin bir şekilde kullanan ve başarılı olan C. Daum ile Fenerbahçe çok gol bulacak bence duran toplardan bu sene.

Sinir oluyorum durağan giden maçın kaderini değiştiren duran top gollerine. :p Ama Daum'un bu yöndeki başarısını da es geçmemek lazım. Bildiğim kadarıyla Rijkaard'ın böyle özel bir duran top organizasyonu yönetme mevzu olmadı daha önceki kariyerinde.

Gökhan sadece bir alternatif. Sağlam bir yabancı stoper aldığımızda iyi bir alternatif olacak hem de bedava. Daha ne olabilir ki. Sağlam bir Emre Güngör varken kimse forma giyemez zaten defansta.

Sejnin yorumun burada gecersiz kocum sen bilerek yorum yapiyorsun..Yarin Ronaldinho yu getirsek begenmezsin..Fener getitirse büyük Transfer dersin....Mehmet Topuz alindi bayildiniz..Bu Adam belese alindi üstellik Topzdan cok Milli olmus ve Besiktas ta oynamis....

Ya biz Futboldan anlamiyoruz yada siz...yada Fatih Terim...

Kim ne derse desin, Sercan'a bile neredeyse 10 milyon Euro istenen bir piyasada, üstelik stoperini 8.5 milyon Euro'ya satmışken, gidip 28 yaşında ve öyle ya da böyle 45 milli maç oynamış bir adamı bedelsiz transfer etmek, herşeyden önce ekonomik açıdan büyük başarıdır. Sportif açıdan benim de kaygılarım var Gökhan ile ilgili, özellikle sakatlıkları açısından, ama %100 sağlıklı bir Gökhan direkt ilk 11 oynar kanımca.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt