Gökhan Zan Galatasaray'da! - Sayfa 52 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gökhan Zan Galatasaray'da!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Gökhan Zan Galatasaray'da!

Bu transfere çok şaşırdım ilk gördüğümde ancak Servet konusunda da ön yargılı davranmıştım ve yanıldığımı kanıtladı. İzlemeden yorum yapmak çok yanlış olacak o yüzden en iyisi hayırlı olsun demek.

Alınacak isimler arasından en iyisi olmasa da bonservissiz alınması avantajlı oldu. Memnun değilim ama servet gibi kendini de geliştirebilir. İnşallah öyle olur.

Bence Milli Takim´da Servet ile cok iyi anlasiyorlardi..

Euro´da mesela..Haklarini yememek lazim..Sonradan sakatlanmis olsalar bile:D

Gökhan iyi bir alternatif olacak

Servet ilk geldiginde hangimiz bilebilirdiki servetin ilk 11in vazgecilmezi olacagi ?

Şuna eminim ki Gökhan zan Galatasaray'a geldiyse kesinlikle oynama Garantisi almiştir !!! Üstelik 5 numarada verildi ...

Bu sezon Banko Gokhan zan oynayacak ...

Tek iyi tarafi bir defans oyuncusuna gore genelin uzerinde hizli. Tabi diger yonlerini ne kadar gelistirir gorecegiz, fakat tas gibi bir bench adami aldigimiz bir gercek.

Servet bir ihtimal gitmesse defan bizim milli takım olur ben Neill in alınıp sağ bek oynamasına da hayır demem Gökhan ile Servet iyi ikili oluştururlar gibime geliyor.

Sezon açılmadan bir anadolu kulubüne iteleyebilrsek çok önemli iş yaparız:42::42::42:

misal:sivasa kiraladığımızı düşünün?

adamlar daha ön elemede 5 yiyecekken bu sayıyı gökhanla birlikte neden 10'a çıkarmıyalım:D:D:D:D:D

Sezon açılmadan bir anadolu kulubüne iteleyebilrsek çok önemli iş yaparız:42::42::42:

misal:sivasa kiraladığımızı düşünün?

adamlar daha ön elemede 5 yiyecekken bu sayıyı gökhanla birlikte neden 10'a çıkarmıyalım:D:D:D:D:D

Bende Galatasaray taraftari futboldan anliyor zannediyordum.

Gökhan Zan söylediginiz kadar kötü olsa Arsene Wenger'in ilgisini cekmezdi deyip cekiliyorum.

Galatasaray türk futbolculari icin her zaman iyi bir yer olmustur.

Bende Galatasaray taraftari futboldan anliyor zannediyordum.

Gökhan Zan söylediginiz kadar kötü olsa Arsene Wenger'in ilgisini cekmezdi deyip cekiliyorum.

Galatasaray türk futbolculari icin her zaman iyi bir yer olmustur.

Sen futboldan anlıyorsun öylemi Gökhan Zan isimli şahsiyet ayagında top tutamıyor,pas atamıyor,markaj yapamıyor,yarısı kadar olan Simao Sabrosa'ya omuz atıp kendi sakatlanıyor kim Gökhan ne yapmış adamı ne zaman izlediysek Milli takımda adam futbolcu dahi degil gibi oynuyor Arsene Wenger senin dayınmı ilgilendi diyorsun ona kalırsa coguda uydurma hergün biri biri ile ilgileniyor bu ülkede Hiddink'i kötü teknik adam yaptılar zamanında

Gökhan Zan denilen yanlışlıkla topcu olmuş su forumdan birini koy yüz kat daha iyi oynar olarak gördügüm adama iyi futbolcu degil diyene futbol cahili demek asıl cahilliktir gökhan dünyanın en kötü futbolcularından biridir!

Eğer degisirse bikaç ayda bakmışın ferdinand gibi puyol gibi olmuş o zaman herkes iyi der ama futbolun özelliklerini yapamayan sadece geleni geçeni şişiren adamı övüp durmayın artık seslenmiyoruz ama millet Gökhan zan kötü diyene saldırıyor

İmzanın ardından basın önünde verdiği demeçte, Galatasaray'ın Beşiktaştan çok farklı bir takım ve Avrupa kupalarının Galatasaray için öneminin bilincinde olduğunu gösteren olumlu açıklamalarda bulundu. Buda şimdiden onu Avrupalı yapan sözlerdir. Bu bakımdan Galatasaray'da çok farklı bir Gökhan ZAN'ı izleyebiliriz diye düşünüyorum ve tahmin ediyorum..

Servet bir ihtimal gitmesse defan bizim milli takım olur ben Neill in alınıp sağ bek oynamasına da hayır demem Gökhan ile Servet iyi ikili oluştururlar gibime geliyor.

Servet -Gökhan ikilisi maça 1-0 geri başlamak gibi birşey olur.İki yarma,defansın arkasına atılan toplar,hızlı ve dribling yapabilen oyuncular,arapaslar..Of of,aklıma bile getirmek istemiyorum.:)

Gökhan Zan bir defans oyuncusu icin müthis teknik özelliklere sahiptir. Pas hatasi yapmak ile teknigin hic bir alakasi yoktur. o tamamen konsantrasyon arti timingdir. Gökhan Zan gayet de arkadan oyunu kuran bir stoper olabilir eger üstüne durulursa. bir kac ay sonra görüsürüz cok bilmis futbol ulemalari. :)

Servet -Gökhan ikilisi maça 1-0 geri başlamak gibi birşey olur.İki yarma,defansın arkasına atılan toplar,hızlı ve dribling yapabilen oyuncular,arapaslar..Of of,aklıma bile getirmek istemiyorum.:)

sen diyosunki emre asik servet ikilisinden dahami agir olur servet gokhan ikilisi hatta meirayi koy.

bence servet gokhan ikilisine ve onlerinde topal ve linderoth un oldugu takim maca 5-0 onde baslar:)

bu araya atilan toplar falan gibi mantiklar hep bizim kultursuz spor yazarlarimizin beyin yikamalari,

orta sahan adam gibiyse araya oyle toplar gelmez

biraz yurt disindaki futbol yorumlarina da bakalim, bana defansi iki tane insan azmanindan olusup ta araya atilan toptan muzdarip kac takim gosterebilirsiniz

lafim sana degil renktas nasil olsa servet gidecek bizim forvet alabilmemiz icin

anlatmak istedigim defansa hizli adam alma yarisina girmememiz lazim, hizli olmasi gereken adamlar kademeye giren bekler.

kac kere servet araya atilan bir top yuzunden sorun yasadiki, zaten o topa kosan adam servete yaklasinca hayati bitiyordu.

tek yolu topu servetten uzak tutmakti buda kanatlara atilan toplardir.

buda sabriden kaynaklanan hepimizin bildigi rezillik ve baltanin cok hizli olmamasi nedeniyle sorun yaratiyordu

Gökhan Zan bir defans oyuncusu icin müthis teknik özelliklere sahiptir. Pas hatasi yapmak ile teknigin hic bir alakasi yoktur. o tamamen konsantrasyon arti timingdir. Gökhan Zan gayet de arkadan oyunu kuran bir stoper olabilir eger üstüne durulursa. bir kac ay sonra görüsürüz cok bilmis futbol ulemalari. :)

Gökhan Zan,oyun kurabilen,müthiş teknik seni ciddiye alıp bişeyler yazmıştım ama sorry yanlış yapmışım herkese iyi günler

arkadaslar hatirlarmisiniz servet transferi oldugunda ;)

ne demistik ? bu f5 in kazmasi bize nasil gelir ;)

demmeki oldumu oluyo ne biliyorsunuz bakarsiniz ZAN tutar !

tutmassada zarar yok cunku bedava gelmiss !!! ondan daha baslamadan vurmayin beee

Bi yerden foruma dalış yapayım dedim buradan dalasım geldi.. Yahu şu herifi Servet'le karıştırmayın.. Tamam belki tutar ama Servet'in full oynama olayı vardı.. Bu adamı sezonda 15maçta görürsem yemin ederim gidip doktorları, kondisyonerleri kutlayıp plaket, ev, araba falan hediye edecem :D Tamam bence de iyi ama sakatlık olayı çok feci.. Müzminin müzmini.. Yıllık ücreti baya tuzlu ama 1 yıl için değer diyorum bonservisine sayalım işte..

Yine de bekleyip görecez... Hayırlı olsun GALATASARAY'ımıza..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt