Tier 3 - Göksel Gümüşdağ, Dubois İçin 1 Milyon Euro Talep Etti - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tier 3 Göksel Gümüşdağ, Dubois İçin 1 Milyon Euro Talep Etti

Çağrılabilir maddesi aklına gelmemiştir yönetimin tecrübe eksikliği.Şimdi tecrübelendiler bir daha yapmazlar.
Burada iş Dübua ya düşüyor.Seneye zaten döneceği kulübe dönmek için baskı yapmıyorsa ayıp ediyor.Ortalığı yıkması lazım kulübüm beni çağırıyor 4 ay sonra gideceğim zaten burada bu motivasyonla nasıl oynarım falan filan.
Bizim bonservisli oyuncularımız baskıyla elimizden kaçıyor. Dubüa hiçbir geleceği olmayan alt tarafı 4 ay daha takılıp ne üst sıra ne küme düşme sırasında olmayacak orta sıra takımda ne yapacak.
Menejeri ve kendinin başak kulübü iyice sıkıştırıp ablukaya almadı lazım.Bu süreçte duruşunu göstermeyip 4 ay sonra kulübe ne yüzle gelecek

Çağrılabilir aklına gelmemiştir yönetimin tecrübe eksikliği.Şimdi tecrübelendiler bir daha yapmazlar.
Burada iş Dübua ya düşüyor.Seneye zaten döneceği kulübe dönmek için baskı yapmıyorsa ayıp ediyor.Ortalığı yıkması lazım kulübüm beni çağırıyor 4 ay sonra gideceğim zaten burada bu motivasyonla nasıl oynarım falan filan.
Bizim bonservisli oyuncularımız baskıyla elimizden kaçıyor. Dubüa hiçbir geleceği olmayan alt tarafı 4 ay daha takılıp be üst sıra ne küme düşme sırasında olmayacak orta sıra takımda ne yapacak.
Menejeri ve kendinin başak kulübü iyice sıkıştırıp ablukaya almadı lazım.Bu süreçte duruşunu göstermeyip 4 ay sonra kulübe ne yüzle gelecek
Son gun zorla gonderdigin adam, gitcek ortaligi yikacak beni salin diye oyle mi? Neymis sezon sonu zaten donecekmis. Buyuk ihtimalle sezon sonu tekrar gondermeye calisacagiz. Dubois'in hic bir sucu yok burada. Kusura bakma da oyuncudan boyle birseyi beklemek icin yoneticilerin baya yuzsuz olmasi gerek.

Son gun zorla gonderdigin adam, gitcek ortaligi yikacak beni salin diye oyle mi? Neymis sezon sonu zaten donecekmis. Buyuk ihtimalle sezon sonu tekrar gondermeye calisacagiz. Dubois'in hic bir sucu yok burada. Kusura bakma da oyuncudan boyle birseyi beklemek icin yoneticilerin baya yuzsuz olmasi gerek.
Bayern’e 35 milyona sattığın bi bekin var ve sol kanada leipzigden 6 milyonluk oyuncu almışsın üstelik yabancı kuralı var.Dübua bunun farkında değil miydi? Eğer boeyde böyle düşünseydi bu geldiği yere gelemezdi.Onuda zorla göndermek istedik şartlar değişti nerelere geldi.Oyuncunun kontratı bulunan takımına küstüm deme hakkı yok.Formayı alamadıysa yabancı kısıtlamasında gönderileceğini tahmin edebilir.En fazla kulüpler anlaşsın der.Ama akıllı bi oyuncu için bu fırsattır rakibi olmadan devamlı formayı giyeceği Şampiyonşuk adatı Uefa liginde devam edecek bi takımda oynayacak olması.Yok etliyse sütlüye karışmayım derse başakla devam seneye de kimbilir nereye gider

Düşük maliyete, kısa vadeli en uygun çözüm bu gibi duruyor. 1 milyon olmaz 300-500 bin olur. Anlaşılır bir şekilde. En azından maç ritmi var. Uyum sorunu yaşamaz. Ne vereceği de az çok belli. Kaan ile benzer özellikleri var. Sol beke tempolu birini alırlarsa veya Barış Alper orada kullanılırsa sağ bekte Kaan ile sezonu götürürler.

Dubois oynamazsa kaç puan daha az alır başakşehir en fazla 5 puan o 5 puan kaç para ediyorsa o kadar para verilmeli en fazla fazlasını istemeye de yüzleri olmamalı

Arkadaslar bir durun yahu. Fevri olursak hata yaparız duboise gelene kadar piyasa da bir dunya sag bek var onlara yöneleim derim.

Herifin yasi belli bize daha genc ve dinamik biri lazim

Her şeye çökmeye alışık oldukları için elde ettiğiniz gelirlerden de pay istiyoruz diyor ahlaksızlar. Bunlara oyuncu veren yönetiminde sülalesine sevgilerimi iletiyorum.

Şu an onların oyuncusu teknik olarak, vermek istememeleri normal de bizim ülkemizde bu işlerin hep hatır gönül ilişkileri üzerinden gittiğini hepimiz biliyoruz. O yüzden biz kiralarken ücret almıyoruz, üstüne yıllık ücreti biz vermeye devam ediyoruz. Allah bilir Göksel Gümüşdağ biz size kontenjan için iyilik yaptık gözüyle bakacak kadar düşmüştür. İşte o yüzden şimdi kalkıp 1 milyon Euro istemeleri ekstra bir şeyler olduğunu gösteriyor.

Üst Alt