Göksel Gümüşdağ Serbest Bırakıldı - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Göksel Gümüşdağ Serbest Bırakıldı

Cevap: TFF'de Arama Yapıldı! | Göksel Gümüşdağ Gözaltına Alındı

SON DAKİKA: Emniyette Gümüşdağ'a Aziz Yıldırım'la yaptığı ve TFF seçimi dönemindeki diğer bazı konuşmalarıyla ilgili sorular soruluyor..

İbrahim Seten

Rahat olun hükümet işe karışacak olsa baştan örtbas ederdi. Soruşturma açılınca hükümete bok atanlar şimdi kurtulamayacaklarını anladıklarından hükümetten medet umar hale geldiler. Kaçışları yok adaletin elinden kurtulamayacaklar. Yasa falanda değişmeyecek hepsi metriste bol bol doğumgünü pastası keser bundan sonra.

yalnız atladığımız bi konu var bu lavuk bi kaç gün emniyette kalır ve yine tff den bi kaç kişi daha tutuklanırsa uefa bu durumda istifa isteyebilir ve bi kaç ay geçici olarak futbolu kendisi yönetebilir kişilere ve takımlara gerekli cezaları verir uygular sonra yeniden seçim yaptırır çıkar gider.

ne kadar çok şey istedim birden bire oldu hepsi

Ona bakarsan çoğu kişi cemaatçi çıkar. Bazı beş para etmez İnsanlar, mevki makam sahibi olmak, kalkan olarak kullanmak için cemaat ayaklarına yatıyor. Bülentde bunlardan biri, emre de. Gerçekten kimin cemaate bağlı kaldığını anlamak zor bu zamanda. Çoğu kişi cemaati, çıkarı için kullanıyor.

İmzamı atarım..

Azizenin avukatlığını yapanların başında Gümüşdağ geliyordu. İçeri alınmasına çok sevindim. Galatasarayın kongre üyesi ama son yıllarda azizenin uşaklığını yapıyordu.

İlhan Cavcav gibi bir adam nasıl olurda hala dışarıda olur onu da anlamıyorum. Sıranın ona geleceğini tahmin ediyorum.

Azizenin avukatlığını yapanların başında Gümüşdağ geliyordu. İçeri alınmasına çok sevindim. Galatasarayın kongre üyesi ama son yıllarda azizenin uşaklığını yapıyordu.

İlhan Cavcav gibi bir adam nasıl olurda hala dışarıda olur onu da anlamıyorum. Sıranın ona geleceğini tahmin ediyorum.

içerimi alınmı?

Tff nasil oluyorda istifa etmiyorlar.

Lan s1ctiniz futbolumuzun icine.

Bu gelişme Türkiye'de futbol namına temiz adam olmadığını gösterir.Yazık ki yazık.

bilerek top oynamadi milli takim daki angutlar

cünkü uefanin yaptirim uygulamasinin önüne gecti serefsizler

Şaşkınlığım TFF adına değil kendini Galatasaray'lı olarak adleden ve Galatasaray Kongre Üyesi olarak bildiğim Göksel Gümüşdağ adınadır renktaş.

Anladim. Boyle durumlarda herseye dikkat edilmesi gerekir. Yonetimimize de kongre uyelerimiz boyle sahislarin dahil olmasina izin vermemeli. Bir de Goksal Gumusdag'a sasirmiyorum pek fazla ama Umit Karan cok fazla sasirtip uzmustu beni.

İBRAHİM SETEN

SON DAKİKA: Gümüşdağ'ın ifadesi bitti. Yarın Savcı'ya sevkediliyor. Mesaj net: Hiç kimse dokunulmaz değil. Bu iş nereye kadar giderse gider!

Anladim. Boyle durumlarda herseye dikkat edilmesi gerekir. Yonetimimize de kongre uyelerimiz boyle sahislarin dahil olmasina izin vermemeli. Bir de Goksal Gumusdag'a sasirmiyorum pek fazla ama Umit Karan cok fazla sasirtip uzmustu beni.

Bahsetmiş olduğun önerilere aynen katılıyorum renktaş.Ümit Karan konusunda ise kesinlikle haklısın.Şike meselesinden ötürü şahsen içimi yakan tek gelişme Ümit Karan'ın da böyle ithamlara maruz kalmasıdır.Adı bizimle özdeşleşmiş bir oyuncunun böyle şeylerle anılması gerçekten üzüntü verici.

Üst Alt