Golden State Başantrenöründen Hükümete Tepki: "Yalan söylüyorlar" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Golden State Başantrenöründen Hükümete Tepki: "Yalan söylüyorlar"

Steve kerr kendi ülkesini cesurca eleştiriyor ama Çin konusunda tek kelime edemediler. Lebron da aynı şekilde. Amerika'da hükümeti eleştirerek risk almış olmuyorlar zaten. Kazançlarına zarar verecek laflar edemediler Çin konusunda..

Ulkesinin yonetimlerine savas konusunda guvenmiyorum, yalancilar demis hala bidi bidi yapiyorsunuz.

Biri ayni lafi Turkiyede dese ya?

Demokrasi ile otokrasi farki iste boyle bisi!

Cesur adam olabilir ama abartılacak bir şey değil her yeri Yeni Türkiye zannetmeyin oralarda demokrasi var insanlar fikirlerini açıkça ve korkmadan söyleyebiliyor.

Yeni Türkiye'de böyle şeyler olmuyor sadece Atatürk'e hakaret serbest.

Ulkesinin yonetimlerine savas konusunda guvenmiyorum, yalancilar demis hala bidi bidi yapiyorsunuz.

Biri ayni lafi Turkiyede dese ya?

Demokrasi ile otokrasi farki iste boyle bisi!
Bıdı bıdı yapmıyorum Amerika'da demokrasi olduğu için özgürce eleştirebiliyor zaten bu müthiş ve onlar için olağan bir şey. O yüzden risk almış olmuyorlar dedim. Amerika'daki demokrasiden bağımsız olarak Kerr ve Lebron özelinde eğer çok samimilerse Hong kong konusunda kem küm etmeyip cesurca Çin'i eleştirselerdi diyorum. Sürekli Trump'ı eleştiriyorlar zaten yeni bir şey değil bu..

Steve kerr kendi ülkesini cesurca eleştiriyor ama Çin konusunda tek kelime edemediler. Lebron da aynı şekilde. Amerika'da hükümeti eleştirerek risk almış olmuyorlar zaten. Kazançlarına zarar verecek laflar edemediler Çin konusunda..
Kisinin neye tepki verip neye tepki vermeyecegi kendini ilgilendirir. Burda onemli olan elestirmek istedigi bir konu hakkinda ozgurce fikrini ifade edebiliyormu. Bizde olmasi mumkun degil. Surf bu yuzden biz 3. dunya ulkesiyiz. Onlar 1. dunya.

Kisinin neye tepki verip neye tepki vermeyecegi kendini ilgilendirir. Burda onemli olan elestirmek istedigi bir konu hakkinda ozgurce fikrini ifade edebiliyormu. Bizde olmasi mumkun degil. Surf bu yuzden biz 3. dunya ulkesiyiz. Onlar 1. dunya.
Tabii ki en önemli kısım o. Amerika'da milyonlarca insan sürekli Trump'a sövüyor açık açık. Birçok ünlü de dahil. Olması gereken de bu özgürlük zaten. Ben başka bi noktaya dikkat çekmek istedim sadece Kerr özelinde.

tabii yalan soyluyor hukumetine guvenen insana ne diyeyim zaten. danimarka gibi gelismis ulkede bile yalan soyluyor siyasetciler lol.

Üst Alt