Gomis: "Doktor Yener bey çok eleştiri aldı ama ben istedim oynamayı" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gomis: "Doktor Yener bey çok eleştiri aldı ama ben istedim oynamayı"

DWvlGkBWkAA2adX.jpg

Bafetimbi Gomis:
Önemli olan taraftarımızın önünde 5-0 elde etmemiz. 3 puanı alıp yarışa devam etmemiz gerekiyordu. Başardık. Sadece ben değil tüm takım olarak iyiydik.

Bafetimbi Gomis:
Sadece Galatasaray'dan değil, Fenerbahçeli ve Beşiktaşlı taraftarlar da bana geçmiş olsun mesajı yolladı. Bu çok hoşuma gitti. Hocam ve hocamın yardımcıları bu maça beni hazırladılar. Onlar sayesinde gollerimi atabildim.

Bafetimbi Gomis:
Doktor Yener bey çok eleştiri aldı ama ben istedim oynamayı. İnsanlar bayıldığımı görünce çok etkilendiler. Testleri tekrar yaptık ve kötü bir durum olmadığını gördük.

Gecen sezon Fransa liginde 20 gol atmisti galiba, umarim bu sezon 30 golu bulur.

Premier Lig'i haric tutarsak son 10 yilda 10 golün altinda kaldigi sezon yok lig maclari itibariyle. Hep 15'i falan bulmus bir sekilde. Istikrarli bir oyuncu, seviye bir tik öteye cikinca zorlaniyor ama belli ki. Swansea'deki 2 sezonu iyi degildi.

Yahu adam bu yaşına rağmen mücadele ediyor, rakip ile boğuşuyor, didiniyor, pas oyununa katılıyor, bugün son gol öncesi pası ile kanat değiştirmesi gibi, sadece bugün ikinci ve üçüncü gol de olduğu gibi kolay son vuruşlar ile değil zorluk derecesi yüksek vuruşlar ile goller atıyor.

Bu da yetmiyor, adamın rakip defansı süründürüp attığı goller var, kendi kendine yarattığı ve iyi vurmasına rağmen kalecilerin çıkardığı pozisyonlar var.

Buna rağmen, deplasmanda tüm takım gibi kötü oynadığı için eleştirilmekten ileri gidiliyor, adamın yaptığı aksiyonlar, yukarıda bahsettiklerim, hiç yapmamış gibi lanse ediliyor.

Çok sempatik adam ya ilk kez hat-trick yaptı bu maçta da yanılmıyorsam.
Bizim formamizla ilk kez hattrick yapti. Attigi 20 golü bir kenara birakalim kacirdigi cok net gollerle birlikte simdiden 30u gecerdi herhalde. Daha buna final paslarini adam akilli veremeyen oyuncularimizi katarsak adam epey bir gol atmisti. :D

Yahu adam bu yaşına rağmen mücadele ediyor, rakip ile boğuşuyor, didiniyor, pas oyununa katılıyor, bugün son gol öncesi pası ile kanat değiştirmesi gibi, sadece bugün ikinci ve üçüncü gol de olduğu gibi kolay son vuruşlar ile değil zorluk derecesi yüksek vuruşlar ile goller atıyor.

Bu da yetmiyor, adamın rakip defansı süründürüp attığı goller var, kendi kendine yarattığı ve iyi vurmasına rağmen kalecilerin çıkardığı pozisyonlar var.

Buna rağmen, deplasmanda tüm takım gibi kötü oynadığı için eleştirilmekten ileri gidiliyor, adamın yaptığı aksiyonlar, yukarıda bahsettiklerim, hiç yapmamış gibi lanse ediliyor.
Her maç 3 gol 2 asist bekleyen tayfa için normal seyler.

GSCimbom Mobile App

Üst Alt