Gomis, PFDK'ya Sevk Edildi! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gomis, PFDK'ya Sevk Edildi!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
6 mac aldigi takdirde;

Sivas Bld (D)
Malatya (D)
Göztepe
-Kupa Son 16 ilk Mac-
-Kupa Son 16 Rövans-
Kayseri (D)

Maclarini kacirip, Osmanlispor'la oynayacagimiz 19. Haftada tekrar sahalara dönecek Gomis.

bazı arkadaşlar 5 maç cezaya razıyım diyor siz kafayı mı yediniz şampiyonluk gider be !! 2 maçtan fazla ceza bizi yok etmek demektir ! ne yaptı gomis adamın burnunu kırıp yüzüne mi tükürdü !

Yav ne 6 maçı kafanız mı iyi arkadaş :D maksimum verecekleri 3 maç,o da tahrik indirimine girer 2 maça düşer.Kime 6 maç vermişler şu zamana kadar

zaten derbi alamıyoruz anadolu maçlarındaki en büyük kozumuz da gomis ! 5 maç ceza alırsa gomis dağılır konsantresini kaybeder toparlayana kadar lig biter

Eger agar bir ceza gelir ise yönetime iki türlü dalarim.
Birincisi dogru düzgün bir alternatifi olmadigi icin, ikincisi ceza kesinlestikten ve insallah olmaz ama, agar bir ceza olur ve susmaya devam ederler ise.

Son düzenleme:
1 vermeliler

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

2 maç bile almaması lazım ama taraftar böyle 'yumusak' davranırsa hersey olur

Bu kartin hemen arkasindan futbol disiplin talimatina biraz hakim kisiler alt limitin 2 ya da 3 oldugu bir maddeden sevk yapilacagini , genel uygulamada da alt limitten ceza ile neticelenecegini bilir

bir baska baslik vardi , favori 2 plase 3 mac yazip nedenleriyle aciklamistim ama "kirmizi kart iptal edilecek" diyenler mi ararsin , "1 mac o da en fazla" diyenler mi

gun gecti devran dondu , 48 saat gecmeden sevk yapildi simdi herkes basladi 5-6 maclari konusmaya

ne basta mantikli yaziyorsunuz ne de simdi

bana tilt olsaniz dahi bu meselelerde dediklerimin ciktigini neden kabul etmiyorsunuz , sonra ben demistim deyince "bravo bilmem ne" diye dalga geciyorsunuz kendinizce

Kırmızı Kartın İptali İçin Kamuoyu

Son düzenleme:
Bu kartin hemen arkasindan futbol disiplin talimatina biraz hakim kisiler alt limitin 2 ya da 3 oldugu bir maddeden sevk yapilacagini , genel uygulamada da alt limitten ceza ile neticelenecegini bilir

bir baska baslik vardi , favori 2 plase 3 mac yazip nedenleriyle aciklamistim ama "kirmizi kart iptal edilecek" diyenler mi ararsin , "1 mac o da en fazla" diyenler mi

gun gecti devran dondu , 48 saat gecmeden sevk yapildi simdi herkes basladi 5-6 maclari konusmaya

ne basta mantikli yaziyorsunuz ne de simdi

bana tilt olsaniz dahi bu meselelerde dediklerimin ciktigini neden kabul etmiyorsunuz , sonra ben demistim deyince "bravo bilmem ne" diye dalga geciyorsunuz kendinizce

Kırmızı Kartın İptali İçin Kamuoyu

Benim tahminim 3 maç sebebi ise tahkim ile indirmek. Bizimkilerde kendi çaplarında bakın itiraz ettik düzeldi diyecekler.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bu konuda fegouli karari ile bunun esit olmasi , fegouli ile olcay in 3 mac olan cezasi oyun durduktan sonra siddetli harekete sokulmustu , bu ise oyun devam ederken ciddi faul gibi bir maddeyi cagristiriyor

ama alt limit ust limitten verme karari biraz vucudun hangi bolgesine yapildigi ile ilgili , yuze bir mudahale oldugu icin 3 olacagini dusunmustum fakat akan oyunda oldugu icin "2 veya 3" olarak guncelledim tahminimi sonrasinda

burada adaletsiz olan mustafa nin bu isten "oh yedirdim" diye cikacak olmasi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt