Gomis Yakında Fener'e Gelirse Kimse Şaşırmasın | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gomis Yakında Fener'e Gelirse Kimse Şaşırmasın

Yine geldi deli..

Alin size benim abuk subuk konularimdan biri daha. kilitleyin. hatta kovun.

Ama ben adim gibi eminim bizim yonetim Arap kulubu ile yaptigi sozlesmede Gomis'in Turkiye'ye onumuzdeki yil veya yillar icinde geri donmesini engelleyici bir madde koydurmamis, koyduramamis veya koydurmayi hic dusunmemistir.

farzedelim Gomis yoneticilerlen veya hocaylan anlasamadi. Turkiye'deki hayatini ve gordugu ilgiyide ozledi. devre arasi Ali Koc mutsuz Gomis'e fener formasi giydirirse bunun hesabini kim verecek?

Gomisin 6 milyon kazanmasi mutsuz oldugu bir yerde pek bir sey ifade etmez. Cunku onun gol atmasi lazim.

Nasil ki tum yaz transfer sezonunu modestenin kicinda gezerek geciren ve hic bir baska c-plani olmadigini acik acik tv'lerde gosteren yoneticilerimiz muhtemelen gomisin sozlesmesine boyle bir maddeyi koymayi dusunememislerdir. KAP'a bildirilen aciklamayi okuyun. Onemli aciklamalar kisminda bonservis parasini alip postaladik yazisindan baska hic bir sey yazilmamis. Umarim daha detayli sozlesme kagitlarinda boyle bir madde bulunur. Yoksa devre arasi veya sezon sonu Gomis muhtemelen Turkiye'ye geri donecektir.

Zaten 1 sene sonra alsalar nolur adam 35 yasinda olacak. Bir Drogba degil sonucta. Arap takimi devre arasinda kimseye gondermez bu kadar para odedikten sonra.

SM-N950F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

2 sene sonradan bahsetmiyorum. Gomis onumuzdeki hafta hatta yarin bile mutsuz olabilir. Mutsuz oldugu yerde bir dakika durmayacak surekli ilgiyi isteyen bir tip. Turkiye'deki sosyal medya katarla kuveytle bir degil. Gomis parayi seviyor olabilir ama populeritesinin %80 hasar gordugunu biliyor. O 8 milyon euroluk ucreti o hasari karsilamak icin odendi ona. Fazla teknik detaya girmeden soyluyorum Gomis afyonu aldi. yine tatmak icin geri donmek isteyecektir. Istediginde de onu kiralayacak takim biz olmaliyiz. Ndiayeyi satip kiralamadik mi?

gomisin mutluluğu önemli olsaydı bizimle kalırdı. gomis için para önemli. fenerbahçe araplardan daha fazla para verirse geri gelebilir.

34-35 yaşındayken gelmesini isterim. heleki 2-3 senelik sözleşme yapsınlar, eski performansı olmayacağı için, ilk sıkıntıda yedek kaldığında sorun çıkartma yüksek. bu pozisyonda fb yi forvetsiz bırakacaktır.

Olsa da iyi olur sonuçta bedavaya gelmeyecek ekstra külfet zaten 50 tane adam almışlar 5 tane kalecileri var :)
Selami bey profil fotosu kullanalım..!

746399-429x395.jpg

Üst Alt