Gomis'in Sözleşme Detayları Açıklandı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gomis'in Sözleşme Detayları Açıklandı!

Tekrardan hayirli olsun, ben simdi muhasebecilik yapmak istemiyorum ama Sneijder gibi bir dunya yildizi kadar para alacak olmasi da manidar bence. Insallah cok faydali olur.

Çok diyenlerin Avrupa futbol piyasasından ya haberi yok ya da yabancı, biraz kariyerli oyuncuların Türkiye'ye getirmenin kolay olmadığı bilmiyorlar.

Kontrat şartları ne iyi ne kötü. Tam olması gerektiği gibi. Önemli olan bundan sonra Gomis'in vereceği performans. Ben en az 2 sezon çok başarılı olacağına inanıyorum. Hayırlısı olsun takımımız için.

Yahu ya maç başı yapalım sabit ücreti kaldıralım

veya sabit yapıp maç başını kaldıralım

maç başı deyip geçmemek lazım

neredeyse sabit ücrete denk geliyor

yalnız bonservis bedeli çok düşük 2.500.000 muhtemel alacağı vardı biz de onun yerine imza parası mı verdik? sonuçta tolgaya 2.000.000 vermiş takımız.

Olum bu ne lan psikopatmi bunlar paralara bak ya adam 3 senelik icin 15 milyon euro para alacak nasil vericez bu parayi sneijder kesin gidici o zaman

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İmza parası kötü olmuş ama onuda bonservisine sayıyorum

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aga siz kafayi yemissiniz. Tolga Cigercinin 2 milyon aldigi yerde Fransanin en iyi 2-3 forvetinden biri olan Gomis 3.35 normal para. Piyasayi Gomis belirlemedi ya.

Üst Alt