Goygoy ve Gırgır Başlığı | KT - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Goygoy ve Gırgır Başlığı | KT

Mevcut bir soru datam var aslında küçük çapta olmakla birlikte, gerçi hepsi bir tv programında yayınlandı aşağı yukarı ama kimse izlememiştir neredeyse. İnternet bağlantısı olan insanlarla nasıl sağlıklı bir yarışma ortamı yaratılabilir ki?

Daha önce de bilgi yarışması girişimi olmuştu, hatta sağolsun Alpay beni jüri üyeliği ile onurlandırmıştı epey havaya girmiştim. Yıllardır kullanmadığım pipomu temizlemiştim, tütün falan almıştım ama sonra ne olduysa iptal olmuştu. Bu da böyle bir anımdır.

Juri üyeliği için pipo mu yaktın? Ben pipo yaksaydım, bu, komite başkanlığından aşağısı için olmazdı açıkçası.

Mevcut bir soru datam var aslında küçük çapta olmakla birlikte, gerçi hepsi bir tv programında yayınlandı aşağı yukarı ama kimse izlememiştir neredeyse. İnternet bağlantısı olan insanlarla nasıl sağlıklı bir yarışma ortamı yaratılabilir ki?

Paylaşma şimdilik onları sen, olası bir yarışmada seni komiteme alacam :D

Gürkan bilgili çocuk hatta forumdaki nadir bilgili adamlardan. Burada ciddi konularda istişare ettiğim nadir insanlardandır, kendisine laf atanlar halt etmiş.

Gürkan bilgili çocuk hatta forumdaki nadir bilgili adamlardan. Burada ciddi konularda istişare ettiğim nadir insanlardandır, kendisine laf atanlar halt etmiş.

447153D400000578-4896876-Another_Twitter_user_shared_a_snap_of_this_adorable_child_with_h-a-162_1505808235999.jpg

Üst Alt