Göztepe - GALATASARAY Şampiyonluk Maçı Ankara Buluşması | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Göztepe - GALATASARAY Şampiyonluk Maçı Ankara Buluşması

Renktaşlar Ankara'da yaşayan ve cumartesi günü hem maç öncesi hem de maç sonrası hep birlikte olabileceğimiz bir organizasyon yapalım istedik. Katılacak arkadaşlarla burada mekan,saat ve program olayını halledelim diyorum. Katılımlarınızı bekliyoruz.

ANKARA'YA DA ŞAMPİYON CİMBOM YAZDIRACAĞIZ !

Arkadaşlar benım şahsi fikrim cumartesi günü öğlen 2de seğmenlerde buluşalım sonra Bahçeliye geçelim maça doğru

Arkadaşlar benım şahsi fikrim cumartesi günü öğlen 2de seğmenlerde buluşalım sonra Bahçeliye geçelim maça doğru
Çok mantıklı. Mekan konusunda da konuşalım ne yapalım ne edelim diye renktaş. Karar verilince ve sayımız belli olunca ben mekanı arayıp yer ayırtırım ancak sayının az çok belli olması lazım son güne bırakmayalım.

Güzel bir düşünce. Tanışma, konuşma, sosyalleşme adına güzel bir organizasyon. Maç sonrası da arkadaşlıkların devam edeceği bir etkinlik olabileceği kanaatindeyim. İçkili mekan mı olacak Bahçeli'de? Aranızda Eryaman'da olan var mı?

Yağız kardeşim özelden mesaj attım. Telefondan haberleşiriz gerektiğinde...

Eski stada yakin
Hangi mahalle
Sen eskişehir limisin
Valla o gün doğum günüm olmasa eskişehirden kalkar gelirdim

Şampiyon GALATASARAY yazdıracağız
Evet

Vişnelikte oturuyorum

Üst Alt