GS Store Bursa... | KAPANDI ! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GS Store Bursa... | KAPANDI !

Cevap: GS Store Bursa Yarın Açılıyor...

Az önce GS Store Bursa 'ya gittim, yarın açılacaklarını doğruladım. (Yüzsüzlük yapıp içeriye de biraz girdim, çok güzel olmuş gibi görünüyor.)

Sahibi ile tanışamadım ama Zirve Tıp 'da çalışan bir doktor olduğunu (Yasemin Hn.) öğrendim. Kendisine bizzat hayırlı olsun temennilerimi ileteceğim.

Store çalışanlarının forumumuzu takip ettikleri için beni tanımaları da beni ayrıca mutlu etti.

Konu yukarı...

Bursa 'lılar. Yarın Store 'umuza uğrar ve ilk alışverişimizi yaparız değil mi?

Bursa GS Store bugün satışa başlıyor. Öğlen saatlerinde ziyaret ettim, hazırlıklar artık son aşamada...

Mağaza henüz açık olmamasına rağmen, beni içeriye aldıkları ve ilk müşterileri olmamı sağladıkları için mağaza personeline teşekkür ederim.

#36 numara, Abdullah yazılı, turuncu bir yeni sezon formam bana da hayırlı olsun. ;)

Mağaza irtibat tel;

0.224.4523137

Cevap: GS Store Bursa Bugün Açılıyor...

Ah Abi ya bu konuya hiç giresim yok.Kendimi avutayım diyorum ama yok bu konuya girince ve o fotoları görünce üzüntüm dahada büyüyüyor:eek:

Ah Abi ya bu konuya hiç giresim yok.Kendimi avutayım diyorum ama yok bu konuya girince ve o fotoları görünce üzüntüm dahada büyüyüyor:eek:

Üzülecek birşey yok, hayırlısını dilemiştim, hayırlısı buymuş.:)

Kulübün gelir elde etmesi için bir Bursa 'ya Store açılması gerekliydi. Bu kriterleri mali olarak ben yerine getiremediğime göre, açana "elimden gelen desteği vermek" taraftarlık borcumdur.

Hayırlı olsun Abdullah abi. Açmış kadar olmuşsun. :D

Lakin neden 36 numara onu çözemedim. Yaştan dolayı mı ? İnsan memleketinin plaka numarasını alır benim bildiğim. Sonuçta yaş dediğin sürekli değişen birşey :)

Flu mu çıkmış ne resimler ? :D

Yine de eline yüreğine koluna sağlık bunları bizimle paylaştığın için.

Kaleci formaları nerede ya ? :D
Bursa GS Store bugün satışa başlıyor. Öğlen saatlerinde ziyaret ettim, hazırlıklar artık son aşamada...

Mağaza henüz açık olmamasına rağmen, beni içeriye aldıkları ve ilk müşterileri olmamı sağladıkları için mağaza personeline teşekkür ederim.

#36 numara, Abdullah yazılı, turuncu bir yeni sezon formam bana da hayırlı olsun. ;)

Mağaza irtibat tel;

0.224.4523137

Ben forma dısında bir sey almazdım ama.Kaskolları cok guzel yapıyorlarmıs gitmek gerek.

Abdullah bey merhaba GS Store 'dan Fatma ben. İrtibat tel. yanlış olmuş. 0224 452 31 37 düzeltirseniz sevinirim. Bu arada desteğiniz için çok teşekkür ediyoruz...

Abdullah bey merhaba gs store dan fatma ben İrtİbat tel. YanliŞ olmuŞ 0224 452 31 37 dÜzeltİrsenİz sevİnİrİm.bu arada desteĞİnİz İÇİn Çok teŞekkÜr edİyoruz...

Çok özür dileyerek düzelttim.

0224 452 31 37

Mağaza sizlere de, Bursa 'lılara da, Galatasaray 'ımıza da hayırlı olsun.

Taraftarlara iletmek istediğiniz herhangi bir konu olursa, her zaman hizmetinizdeyiz. :)

Cevap: GS Store Bursa Açıldı...

GS Store; Bursa Carrefour 'da (Zemin Kat, Starbucks karşısı) hizmete girdi.

Konu ayrıca sabitlenmiştir.

Cevap: GS Store Bursa Açıldı...

Bursa Galatasaray Store Açıldı!

Galatasaray Store’dan yeni bir mağaza daha…Galatasaray Store’un son mağazası Bursa Galatasaray Store taraftarımızın hizmetine açıldı.

Bursa Galatasaray Store

Adres: İzmir yolu, Odunluk mahallesi. Orhaneli kavşağı, Bursa Carrefour SA Alışveriş Merkezi. B 05 C Nilüfer / Bursa

Tel: (0224) 452 31 37

Kulübümüz resmi bildirimi de yaptı. Tekrar hayırlı olsun.

Üst Alt