GS Store'den Avrupa Kupaları Retrosu! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GS Store'den Avrupa Kupaları Retrosu!

UEFA Kupası; E70187 UEFA CUP TSHIRT | Tshirt | GSStore.org

CiQj5ZHXAAAP8Yp.jpg

UEFA Süper Kupası; E70186 SUPER CUP TSHIRT | Tshirt | GSStore.org

CiQj5Z_XIAELXfR.jpg

Her biri için fiyat 60 TL.

Güzelmiş.Ayrıca biz niye çubuklu forma çıkarmıyoruz yahu?Gayet hoş duruyor.

Son düzenleme:
Yolacak kaz arıyolar biz alacağız liseli dinazorlar servetine servet katacak bu düzen değişmezse çakmak bile almam

Son düzenleme:
ateş pahasına satıyorlar ...o gün storeye gittim beş para etmez kumaşa sahip bir formaya 90 tl fiyat çektiler.
kulube katkı mantığıyla alayım dedim ama insan o kadar para verdikten sonra insan içine çıkacak kalite de arıyor.

bakalım ne zaman yeni bir faruk süren gelecek yada gelecek mi :( yoksa daha 50 sene sonrada bu iki kupayı torunlarımıza anlatır dururuz :(

Muazzam bir olay bence bu iki kupanın bu ülkeye gelmesi,Galatasaray'dan başka da alan olmaz bence.
olağanüstü fantastik bir başarıydı sarper !! yıllarca bilgisayar oyunlarında şampiyon yapardım cimbomumu ve sanki gerçekten şampiyon olmuş gibi evde salondaki vazoyu kupa diye kaldırırdım :) ve o 2000 yılı geldi çattı imkansız olan şey gerçekleşti kırık dökük ali samiyende 30 yılda bir denk gelecek o efsane kadro yerlisiyle yabancısıyla bizi zevk sarhoşu yaptı !! eğer bu başarı olacaksa yine biz yapacağız bizim genlerimizde var bu !! faruk süren vizyonuna sahip biri gelirse başımıza bu parasızlıkta bile mucize yaratacak potansiyelimiz var !!

olağanüstü fantastik bir başarıydı sarper !! yıllarca bilgisayar oyunlarında şampiyon yapardım cimbomumu ve sanki gerçekten şampiyon olmuş gibi evde salondaki vazoyu kupa diye kaldırırdım :) ve o 2000 yılı geldi çattı imkansız olan şey gerçekleşti kırık dökük ali samiyende 30 yılda bir denk gelecek o efsane kadro yerlisiyle yabancısıyla bizi zevk sarhoşu yaptı !! eğer bu başarı olacaksa yine biz yapacağız bizim genlerimizde var bu !! faruk süren vizyonuna sahip biri gelirse başımıza bu parasızlıkta bile mucize yaratacak potansiyelimiz var !!

Bu halimiz aldatmasın seni,en geç 2-3 sene sonra yine 2011-2015 arası gibi oluruz.

Geçen burada süper kupa maçını görünce demiştim içimden keşke bu formaları yeniden tasarlasalar diye.

Çok güzel olmuş.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

2016-2017 lig formaları bunlar olsaydı keşke. Ama bir yandanda AKBABA LİSELİLER var, bu formaya verilen para onların cebine gidecek. Önce heyecanladıran transferlerle bir takım görelim sonra forma alınır.

Üst Alt