GSC Forum v2.0 Teması Kullanımda - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Forum v2.0 Teması Kullanımda

Cevap: GSC Forum v2.0 Teması Kullanımda

Less is more mentalitesi her zaman iyidir. Ilk zamanlar gibi goz yormayan bir arayuz olmus. Emegi gecenlere tesekkurler.

53593toplu%20copy.JPG

buda güzel olmuş beğendim birde herkeste 3 4 yıldız var benim resmin üstünde 1 yıldız var onuda bir düzeltirseniz sevinirim

Forumun yeni fenomeni :D

Güzel olmuş gerçekten , Her zaman sadelikten yanayımdır. CSS çok iyi monte edilmiş. Tam alt sayfaları gezemedim ancak CSS'in fazla kullanılması sitenin hızını çok etkilemiş olumlu yönde. Header kısmı çok şekil ama footer kısmını biraz CSS ile çok daha güzel hale getirelebilir diye düşünüyorum. Kullanıcı bilgileri kısmıda ufak tefek düzeltmeler ile sorunsuz bir Tema haline gelebilir. Emeği geçenleri kutlarım.

İyi çalışmalar.

Hı unutmadan , Bir tek şu eski temada 'da vardı reklam yerleşimi gerçekten çok kötü şunu bir düzeltin yav :) Anasayfada kocaman kare Adsense reklamı nedir abi ? Bunun bir çok boyut seçeneği varken neden kocaman kare ?

Daha çok reklam geliri için :) 300usd sunucu. Bir o kadar da teknik masraflar, ödüller, çekilişler var da var. O kare oradan kalkarsa... :) Hem adsense değil o özel bir reklam şirketiyle anlaşma. Mevcut boyutta reklama sabit ücret alıyoruz :)

Sitemizin giriş index sayfasını da değiştirdik. Mertcan Karpınar imzalı indeximiz hayırlı olsun :)

Ya şu mesaj yazdığımız konuyu belirten yeşil + işaretini biraz büyütün ayıptır söylemesi geniş ekran monitör kullanıyorum vallahi göremiyorum.

mobil tema çok iyiydi düzeltilirse seviniriz.bir de telefondan normal temayla girince hızlı cevap paneline tıklayınca ekranda klavye çıkmıyor tek bende mi öyle yoksa herkeste aynı mı?

Üst Alt