GSC Futbol Başlığı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Soyle iki cesitli kadrolar gorelim.

Genel olarak zaten 4-2-3-1 oynariz yani ona gore kadrolari alalim .

Zor giden maclarda veya sakatliktan dolayi cift santrafora dondugumuz zaman 4-4-2 kadrolari.

ff5687f6b5e68d2291e52c84b752b890.jpg

Şimdilik böyle olur
Aklimda ki kadro bu benimde.

Sen çok güveniyorsun sanırım Chedjouya ama ben mecburiyetten yazdım. Serdarı da mecburiyetten yazdım. İnşallah iyi performans gösterirler stoperler. Diğerlerinin alternatifi var en azından. Carole hariç tabi. O da sakatlık olmazsa çizgisini bozacağını sanmıyorum.
Chedjou bu kadro'da bulunan en iyi stoper hatalari olsada.

Bir stoperin modern futbolda oyun kurmasi da cok önemli. Bknz Akhisar macinda bazen Chedjou ileriye tek pas ile tüm rakibin dengesini bozdu. Top arakdan garanti sekilde cikmali, yeri geldiginde o paslar atilmali. Hep sag sola verirsen rakip kapatir, cikamazsin kolay kolay.

Bu arkadan oyun kurmayi da hicbir stoperimiz beceremiyor.

Barca maçında yaprak gibi oynadı. Savruk bir herif. RAHATSIZ MISIN RIVER PLATE MAÇI İZLİYON?

Basele transfer olduğunu biliyorum çünkü gözden düştü Milli takıma da çok az çağrıldı.

niye futbolsever değil mısın sen ? ben futbol sever bır adamım.. her maçı ızlerım.. maç izleyınce rahatsız mı oluyoruz ? bu konuda haksızsınız.. iyi forumlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt