GSC Futbol Nöbeti | Hedef #24 - Sayfa 434 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İnsanlar farkında olmaya, sosyal medyada da belirtmeye başladı.

Gerçekten 30 yıllık arkadaşlar bile birbirleri ile futbol konuşamaz oldu. İş kardeşi kardeş ile kavga ettirecek boyuta getirildi.

Ben hayatımda böyle bir spor ortamı görmedim gerçekten.

Eskiden insanlar birbirine takılırdı. Spor bu sonuçta. Adam işi ne boyuta getirdi ya.

Bunun da tek sorumlusu belli. Kabus gibi çöktü futbolun üstüne.

Kimse de bir şey demiyor.

İnanılmaz bir şey ya.
Gram kimseyle siyaset ve futbol konuşmuyorum. Bok gibi bi ortam var, en iyi 2 dostu bile kanlı bıçaklı yapabilir bu 2 şey

İnsanlar farkında olmaya, sosyal medyada da belirtmeye başladı.

Gerçekten 30 yıllık arkadaşlar bile birbirleri ile futbol konuşamaz oldu. İş kardeşi kardeş ile kavga ettirecek boyuta getirildi.

Ben hayatımda böyle bir spor ortamı görmedim gerçekten.

Eskiden insanlar birbirine takılırdı. Spor bu sonuçta. Adam işi ne boyuta getirdi ya.

Bunun da tek sorumlusu belli. Kabus gibi çöktü futbolun üstüne.

Kimse de bir şey demiyor.

İnanılmaz bir şey ya.
Febetö, fetö olma yolunda emin adimlarla ilerliyor

Ekşisözlük, Twitter gibi sosyal medya platformları, her türlü dezenformasyonun rahatlikla yapıldığı, herkesin herkese bok attığı, yalan yanlışın kol gezdiği, whatsapp gruplarının organize olup algı için kullandığı iğrenç platformlar.

Buraları okuyup da sakın gerilmeyin. Ciddiye bile almayın.

Bu arada bazı taraftarlarımıza bakıyorum da, karşı tarafın ne kadar güçlü ve organize olmuş olduğundan bahsedip, karamsarlığa kapılıyorlar.

Bir organize olma durumu var elbet ama güçlü falan değiller.

Güçlü organize olan, hissettirmeden elinin altından şampiyonluğu alır. Bunlarda bir bok yok.

Vasat bir zeka ile yönetilen, saf kötülük en fazla. Zaten afişe de oldular artık.

Şu sevkleri de bir görelim. Yakında patır patır hem köyferanstan elenip hem de ligde puan farkı açılmaya başladığında, ağlama seanslarını izleyeceğiz bol bol.

yineliyorum, ben ifblilik kadar kitlesel bir çıldırmışlık görmedim hülocular dahil. kafayı yedi hepsi

şimdi samet'in kgümrük pozisyonunun penaltı olmadığını iddia eden bi fbtöcü gördüm sosyal medyada eli olmasa vücuduna geliyormuş o yüzden penaltı değilmiş :asd:

Ya bunları kim ligine alır? Öyle bir şey olmaz da hadi 5 büyük ligden biri aldı diyelim ilk sezon kümede belki kalır ama 2. sezon kesin düşerler.

Şikecilerin taraftarı güdülmeyi çok sevdiği için aziz de böyle yapardı saçma sapan haberler yaparlar sonra bakın biz nasıl takımız derlerdi. Ali de aynısını yaptırıyor başka ülke takımını Avrupa'daki herhangi bir lig niye kabul etsin salak salak konular

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt