GSC Futbol Nöbeti | Hedef #24 - Sayfa 612 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Vallaha bu iddianın , gerçek mi bilemiyorum. Gerekirse danaya girer gibi 3-5 kişi 1 formaya gireriz o sayıyı yakalarız.
Erden Timur'da söyledi bunu. 5 milyon euro zaten sponsorluk için alındı. Formalardan kulübe kalan payda Nike'ın çok üstünde deniyor. Yine sanırım satılan forma adetine göre ek prim de verilecek. O yüzden doğru olma ihtimali var ama 1 milyon forma satma pek gerçekçi gelmiyor bana.

Semih Kilicsoy, Can Uzun, Oguz Aydin, Yunus Akgun, Abdus ve Bertug Milli Takima cagrildi deniliyor. Muhtemelen genis kadroda yer alacaklar. Ben Eren Dinkci’yi de alirdim. Bakalim cagrildi mi.

Tete ndombele oliviera falan scmacca ile aynı parayı alıyor:d

Ekli dosyayı görüntüle 244454
Peki dün oynayanların bonservisleri?

Toure: €30m
Scamacca: €25.5m
Ederson: €23m
Musso: €20.5m
Pasalic: €14.5m
Koopmeiners: €14m
Lookman: €9.35m
Hien: €8.5m
Zappacosta: €7m
CDK: €3m kiralama ücreti + €23m opsiyon + €4m bonus

Tabii çok büyük satışlar da yaptılar geçtiğimiz sezonlarda ama bu kadronun maliyeti maaşlardan ibaret de değil yani. Ha dersen ki biz de oyuncu geliştirip büyük bonservislerle satan, sonra da bu gelirden başka gelecek vaat eden gençlere ve altyapıya büyük yatırımlar yapan bir kulübe dönüşmeliyiz, bunun altına imzamı atarım

Erden Timur'da söyledi bunu. 5 milyon euro zaten sponsorluk için alındı. Formalardan kulübe kalan payda Nike'ın çok üstünde deniyor. Yine sanırım satılan forma adetine göre ek prim de verilecek. O yüzden doğru olma ihtimali var ama 1 milyon forma satma pek gerçekçi gelmiyor bana.
''Filanca futbolcu transfer edilsin, 1 milyon forma sattırarak maliyetini çıkarır zaten'' bilmişliği pek popülerdi bir ara...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt