GSC Futbol Nöbeti - Sayfa 351 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Saiss welington montero, 3lü oynamak için harcayacakları kontrnjana bak hahaah. Ortasaha josef gedson, hücum gezal weghorst 2 yabancı daha alacaklarmış 😂😂😂
Abdülkerim ve Kazımcanı almak bjk nin 3-5-2 sine baya iyi darbe vurdu birini rıdvanın yerine alacaklardı diğeri sol stoper olacaktı üstelik bunlar yerli olduğu için ön tarafı daha yabancılar ile oynayacaklardı :asd:

Monteroyu baslarda beginirdim de asiri agir ve tek hamleli. Bjkliler de pek tutmuyor onu. Saiss ve Serdar banko oynar stoperde. 1 stoper daha cekmeleri lazim. Ya da belki neciple halletmeye calisirlar belli olmaz

Abdülkerim ve Kazımcanı almak bjk nin 3-5-2 sine baya iyi darbe vurdu birini rıdvanın yerine alacaklardı diğeri sol stoper olacaktı üstelik bunlar yerli olduğu için ön tarafı daha yabancılar ile oynayacaklardı :asd:

Monteroyu baslarda beginirdim de asiri agir ve tek hamleli. Bjkliler de pek tutmuyor onu. Saiss ve Serdar banko oynar stoperde. 1 stoper daha cekmeleri lazim. Ya da belki neciple halletmeye calisirlar belli olmaz

Ertan cen özkaçara gidebilirler tekrar dedi ama çok para istiyormuş lyon. Daha önce sormuşlar ve sorduklarıyla kalmışlar. İstanbulsporun stoperi sormuşlar onlar da satmıyoruz 11 oynatacaz demişler. Başka stoper yok piyasada, necipe devam :)

İsmael' in bunu denemesini ve ısrar etmesini çok isterim. Necip' e güvenim sonsuz; stoper sorununu elbette halledemez ama çok sürmez, BJK yi tümüyle 'halleder' muhterem kardeşimiz!:ubulut:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt