GSC Futbol Nöbeti - Sayfa 53 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Seneye keremi sat birmancevic
Halil olmazsa arezoya çök
Marcaoyu sat beleşe denayer al
Gedson olmazsa filipe soares çek

yabancı sınırı zaten kalkacak he birde hoca keçi inadından vazgeçmezse yerine bi td

E_Hn6UWXEAc5LOh

böyle tahminler yaptigi icin bjkliler #ErtemSeneriİstemiyoruz hashtagi acmis

:asd:

Trabzonla oynarız Trabzon 4-5 atar diyenler maç bittikten sonra lazio söyle yapar böyle yapar diyorlar önemli olan bizim takım olmamız genç bir takımız yeni birbirlerini tanıyorlar Morutan Cicaldau nielson 2 maç boey berkan 3 r maça çıktılar daha zamana ihtiyacımız var takım olmamız da biraz zaman alacak bu süreçte ne kadar destek verilirse o kadar daha iyi oluruz

Takımı gayet beğeniyorum. Geçen senenin aksine izlerken zevk alıyorum futboldan. Eksiklerimiz yok mu var tabi ki, Gedson'u alabilseymişiz çoğu eksikte çözülebilirmiş, Onun dışında hocanın değişikliklerinden ise hiç memnum değilim Babel falan artık vazgeçmesi lazım. Morutan'ı çıkarması mesela büyük hataydı Morutan'ı kanata atıp ortaya Taylan alınmalıydı. Ama takımdan ve değişikliklere kadar oynanan oyundan ümitliyim ben sadece bunu biraz daha ilerde oynamalıyız.

Morutan beklediğimin ciddi olarak üzerinde çıktı bu arada potansiyelinin çok yüksek olduğunu biliyordum zaten ama mevcut halinin hemen etki edemeyebileceğini zamana ihtiyacı olabileceğini düşünmüştüm ama çok daha hazırmış. Yabancı sınırı kalkar yada eski haline getirilirse ki ben bunun olacağını düşünüyorum kanata Kerem'i 8-10 civarını teklifler görebileceğini düşünüyorum satıp Octavian Popescu gayet iyi olur. Tabi ilk önce yabancı ısınır kaldırılmalı kaldırılmasa bile Kerem'e öyle bir teklif gelirse satıp yerine Barış'ı koyarım Yunus'u da rotasyona katarım.

George Bello Aralık ayında kontratı bitiyor. Bizimle adı çıkmıştı keşke Anholt yerine onu alsaymışız. Devre arasında Yedlin'i gönderip onu alsak çok daha iyi olur sağ beke de yerli bir oyuncu alınır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt