GSC Futbol Nöbeti - Sayfa 65 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Avrupa'da oynamak diye boşuna kıçımızı yırtmadık yıllarca.
Yedlin bile beni şaşırttı(maç seçtiğini düşünüyorum artık)
Şu gruptan kazara lider çıkarsak bak o zaman olaylara ocakta bayağı oyuncuya çift hanelere teklif gelir.

Eki ayağı olan bir orta saha yetiştirseydik çok enteresan olaylarla karşılaşabilirdik.

Satasmiyorum. Bu forumda art niyetle hergun abartili elestiren kisiler var.
Mac kaybedince aninda forumda bulunan. Mac kazaninca forumdan kaybolan uyelerimiz var.
Niyetim kavga etmek degil. Gorsunler utansinlar diye yazdim o yaziyi.
Kavga edilecek bisey yok, takimimiz zaten firsat vermiyecek yanginci tayfaya.
Bu şekilde kazanınca piyasaya çıkıp, kaybedince yok olanlar da var.

Gustavo iyi çıkarsa

Seneye

Gustavo

Gedson Cica

Bu orta saha ile kimse başa çıkamaz ligde.

Yedeklerde fena olmaz.

Kerem yerine Bay ya yada Kılınç oynasın.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Ft ligi alır ,uefada minimum kupayı alır,süper kupanında kulbunu tutarsak önümüzdeki sene için "bi ihtimal" kredi verebiliriz

Aksi durumlarda istifa etmemesi kabul edilemez,teklif dahi edilemez

Tersi durumda da arazi olup, bugunleri bekleyenler de mevcut. Yok maksadın tartışma yaratmaksa açıkça söyle. Laf çarpıtma .
emrah tersi durumda olupta arazi olanlar da olabilir..ben pek rastlamadım öyle çok kişi olduğunu görmedim..ama puan kaybında olumsuz bir durumda buraya sanki organize olmuşcasına gelip eleştiri değil linç kültürü ile mesaj yazan,ortamı provoke eden argümansız ve ipe sapa gelmez iddialar ile ego tatmini yapan bir güruh var..bunu sen de görüyorsundur bence..ve ben çoğunun gerekten galatasaray taraftarı olduğundan şüpheliyim..dün olumlu bir futbol ve galibiyet varken hiç birinin ortada olmaması tesadüf mü ?

Yedlin
Ömer Bayram
Babel

Bu üç oyuncu ne kadar az forma şansı bulursa (sakatlık/ceza/hoca tercihi vs), başarı ve iyi oyuna o kadar yakın oluruz.

Bunların 38 maçlık lig periyotunda alacakları max dakika, 360-450 yani 4/5 tam maç olmalı.

Devre arasında da iki adet yedek bek takviyesi en önemli önceliğimiz olmalı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt