GSC | Masaya Yatırıyoruz - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC | Masaya Yatırıyoruz

Bazen Sarper ve Serkanı görüyorum ve bir yaşlı çift aklıma geliyor.

Tarkan Çay ve Simit şarkısını bu ikili den ilham alınıp bestelediğini düşünüyorum. Orijinal Şarkı sözü farklıydı.

"Sarper ve Serkan"

Çayla simit gibiler
Gülle diken gibi
Etle tırnak gibiler
Ayrılamazlar.

Ayla yıldız gibiler
Ballı kaymak gibi
Çifte kumru gibiler
Ayrılamazlar ikisi.

Köprüleri yıkamazlar
Gemileri yakamazlar
Olamazlar başkasıyla
Sözlerinden cayamazlar
Ayrılamazlar o muhteşem iki.

Son düzenleme:
Konuyu mu değiştirseniz
Edit: Yeterli ilgiyi görmedi gibi. Demekki insanlar bu zatların atışmasıyla ilgilenmiyor :)

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

gokmen-ozdenak-canli-yayinda-soyleyecegi-sozu-7463046_x_5813_o.jpg

Şimdi dorukcum ha pardon simgecim, bu serkan da sarper de iyi çocuklar esasen ama bu sarper başta ciddi bir kişilikti sonra serkan bunun şirazesini mi kaydırdı ne oldu anlamadım a....... pardon simgecim 12 yi geçtik sandım özür dilerim.

Berata gelirsek genç bir taraftar tribünden tribünden koşuyor ama elin avrupalı taraftarı maç kaçırmıyor senelik kombine alıyor adamlar bizimkiler hep beleş bilet peşinde ben anlamıyorum ya :mad:

Gökmen bey, Serkan Şafak beyin yoldan çıkarıcı bir unsur olduğunu belirtti..

Peki sayın Sarper Yıldırım için forumdan önerebileceğiniz başka biri var mı ? Fuat Ekinci ile benzer bir hava yaklayabilirler mi ?

Gökmen bey, Serkan Şafak beyin yoldan çıkarıcı bir unsur olduğunu belirtti..

Peki sayın Sarper Yıldırım için forumdan önerebileceğiniz başka biri var mı ? Fuat Ekinci ile benzer bir hava yaklayabilirler mi ?
İkisi de fazla bastırıcı bir güce sahipler.
Güzel bir tandem olamaz gibi.

Sarper ve Serkan birbirlerine tamamlayan ikili olduğu için güzel bir Yin-Yang / Ateş - Şu Tandemi oluşuyor.

yin-yang-ios-7-symbol_318-34386.jpg

Güven Soytürk

Buyurun koltuğa oturun. Sizi misafir edelim.

Hayatınızdan enteresan bir olay / hikaye var mı bizimle paylaşabileceğin ?

Masaya beni yatırmayacaksanız otururum konuk olarak
Aslında çok var ama askerde birinin jiletle bileklerini keserek intihar etmesine şahit olmuştum. Çok şükür ki tam kesemeden yetiştik de birşey olmadı. Bir insanın psikolojisi nasıl bozulur kısa dönem askerlik sürecimde canlı canlı yaşadım. İlk aklıma gelen buydu.

Masaya beni yatırmayacaksanız otururum konuk olarak
Aslında çok var ama askerde birinin jiletle bileklerini keserek intihar etmesine şahit olmuştum. Çok şükür ki tam kesemeden yetiştik de birşey olmadı. Bir insanın psikolojisi nasıl bozulur kısa dönem askerlik sürecimde canlı canlı yaşadım. İlk aklıma gelen buydu.

Pek çerezlik konu değilmiş.
Çok şükür herşey hal olmuş... İnsanı baya etkiler. Nerde yaptığın askerliğini ?

Evet beyler bugün Aydın Aslan geri dönmüş foruma. Sevdiğim, farklı tarz da bir üye.

Selçuk İnan'a duyduğu aşk ile tanılır.

Soru: Selçuk İnan'ın yeni rolünü nasıl yorumluyorsun?

Badou sanki beklenenin altında kaldı gibi ?
Daha iyi performans bekleyen çok taraftar var.

Ayrıca ona "Defansa öncelik / Geride kal" talimatı verildiği düşünüyorum.

Geçmiş senelerde bir çok maçını izlediğim için yapacaklarını,yapabileceklerini biliyorum.Şuan bizde oynadığı topun hücumsal anlamda daha üstüne çıkabilir

Kilit pas yapabilecek bir oyuncuyu geride kal diyerek hapis etmek doğru değil.Tolga ortaya problem solved

Forumu genelde okuyarak takip ediyorum ama Doruk abinin konuları hakkında mesaj yazmazsam ayıp olacak. Her konusu tutuyor ve güzelce muhabbet ediliyor.

Üst Alt