GSC Özel Haber: Antonio Flores Galatasaray'a doğru.. - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Özel Haber: Antonio Flores Galatasaray'a doğru..

Cevap: GSC Özel Haber: Antonio Flores Galatasaray'a doğru..

bence kesinleşmeden açıklamanız çok yanlış. bu şekilde kesin diye verilip gerçekleşmeyen transfer haberleri üyelerin size olan güvenini sarsar. Bakın Pino haberini kesin diye verenler yana yana pino gelsin diye bekliyo. Sonuçta Adnan Sezgin var o yüzden resmi site açılmadan kesin demek yanlış.

Bu arada hiç izlemedim bu oyuncuyu nasıl bi oyuncudur bilen birisi analiz yapabilir mi?

Prepelita olayı ile ilgisi yoktur, o olayı da bu konu dışında bir ortamda açıklarım. Burayı konu dışı kullanmayalım.

Ayrıca birşey sorucam neden Antonio Flores. Başka forvet mi kalmadı, ne özelliğini gördününüz de bu adam kulübe önerildi.

Umarım saçma br esprinin anlayışı değildir bu başlık.Zira scoutgs cana ve pino transferlerini çatır çatır açıklarken biz forum olarak hala suyu çıkmış espriler peşinde koşuyorsak tuaf olur.

Yarın biri çıkıpta "biz başlığı attık gazeteler kulandı hehehe nasıl oltaya geldiler ama...." tipinde bir durum ortaya koyarsa çoğu kişinin pekte güleceğini sanmıyorum.

Umarım doğrudur haber ve umarım saçma sapan bir çocuk şakası değildir.

Hımmm, Prepelita olayı değil. GSCimbom da alıştıgımız bir durumda değil. Ozaman bize hayırlı olsun demek düşer, pek tanımadıgım bir oyuncu olsa da.

Yani tam olarak olayı çözemesemde şöyle bir fikir oluştu beynimde.

Anladığım kadarıyla Rijkaard tarafından Flores önerildi fakat yönetim taraftar baskısından veya başka birşeyden dolayı bu transfer çekingen davranıyordu. Bizde forum olarak arkanızdayız mesajı vermek istedik.

Yani böyle bir yorum oluştu beynimde. Tabi ne kadar doğru bilmiyorum.

Umarım saçma bir esprinin anlayışı değildir bu başlık.Zira scoutgs cana ve pino transferlerini çatır çatır açıklarken biz forum olarak hala suyu çıkmış espriler peşinde koşuyorsak tuaf olur.

Yarın biri çıkıpta "biz başlığı attık gazeteler kulandı hehehe nasıl oltaya geldiler ama...." tipinde bir durum ortaya koyarsa çoğu kişinin pek de güleceğini sanmıyorum.

Eğer bu transfer olursa yönetimden birilerinin burayı hazırladığını düşüneceğim.Bunda yıllı kSeria a izleyicisi biriyim bu eleman pek dikkatimi çekmedi.Maliyeti ucuzsa gelebilir ama böyle kampanyalar yapılacak bir adam değildi.Keşke böyle bir gücümüz varken başka oyuncular için kullansaydık.Ya da aklıma ilk dediğim olay geliyor.

Abdullah abi izninle birşey sormak istiyorum . Bu adamı fazla izlemedim , siz detaylı izlediniz buna rahatlıkla cevap verebilirsiniz . Gol yüzdesi çok düşük , bu beni endişelendiriyor . Bunun nedeni nedir ? Bitiriciliği mi kötü? , pozisyona girme sıkıntısı mı var ? Nedir kısacası .

Basına yem attılar bakalım atlayacaklarmı diye?Veya Rijkaard istedi öle bi duyum alındı destek çıkma olabilir.Yoksa yönetim buraya bakarak veya mail dahi atmışsanız kaale alacağını düşünmüyorum.

Dün açılan destek topic'inin amacını gerçekten anlamadım.Yönetim bizim topic'i görüp "Hmmm, forumdaki çocuklar da istiyor, o zaman alalım" mı dedi? Saçma :S

Bu adam nasıl bi oyuncu gerçekten izleyen varsa yazabilirmi bi kaç özelliğini

Duyum degil mi bu? Fossaciliga soyunmasaydiniz keske.

Umarım saçma bir esprinin anlayışı değildir bu başlık.Zira scoutgs cana ve pino transferlerini çatır çatır açıklarken biz forum olarak hala suyu çıkmış espriler peşinde koşuyorsak tuaf olur.

Yarın biri çıkıpta "biz başlığı attık gazeteler kulandı hehehe nasıl oltaya geldiler ama...." tipinde bir durum ortaya koyarsa çoğu kişinin pek de güleceğini sanmıyorum.

Yok, bu bir yem değildir.

Yani tam olarak olayı çözemesemde şöyle bir fikir oluştu beynimde.

Anladığım kadarıyla Rijkaard tarafından Flores önerildi fakat yönetim taraftar baskısından veya başka birşeyden dolayı bu transfer çekingen davranıyordu. Bizde forum olarak arkanızdayız mesajı vermek istedik.

Yani böyle bir yorum oluştu beynimde. Tabi ne kadar doğru bilmiyorum.

Eger dedigin gibi bir durum mevcut ise, Rijkaard ve takimin gecirecegi her saniye Galatasaray adina kayiptir.

Basına yem attılar bakalım atlayacaklarmı diye?Veya Rijkaard istedi öle bi duyum alındı destek çıkma olabilir.Yoksa yönetim buraya bakarak veya mail dahi atmışsanız kaale alacağını düşünmüyorum.

Aynen bu da olabilir ki böyle bir şey olmuş iki gün önce sabahda haber çıkmış buradaki konu üstüne.Eğer amaç buysa saygı duyarım :D

Üst Alt