GSC Scout İletişim Başlığı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Scout İletişim Başlığı

Cevap: GSC Scout İletişim Başlığı

cenk gurur benim ortaokul arkadaşım:)bu analizde sana futbol gelişimiyle ilgili yardımcı olabilirim bildiğim kadarıyla.

Çok sevinirim Tuna.

Bana kimsenin bilmediği bilgileri ile ilgili 1 paragraflık bir yazı gönderirsen ben bunu da koyarım araştırmaya.

Bende dün yapacaktım ama işlerim oldu,bugün veya yarın bitirmeyi planlıyorum.

Lucas adına başlık açılabilir.Gerçi artık çoğu kişi tanıyor ama olsun.

Scout forumunda ban edilmis arkadaslarin basliklari mevcut, bence goruntu ve guven kirliligi bu. Bu konularin silinmesini veya editlenmesini talep ediyorum.

Ben bu yıl ``Kenneth Zohore`` (17) isimli genç oyuncu ekip halinde takip etmemiz gerektiğini düşünüyorum .

Belli başlı yeteneklerinden bazı kesitler var , ben onu ilk olarak u-17 şampiyonasında izlemiştim Avrupa u-17 idi yanlış hatırlamıyorsam .

Çok çok kaliteli performans göstermişti o turnuvada ..

Viktor Gorridsen Fischer'de var fakat kendisi ajax'a yeni transfer oldu . Oda çok kaliteli potansiyeli yüksek bir oyuncu .

Kenneth Zohore - Player profile - transfermarkt.co.uk

[video=youtube;77WU6rED1qI]https://www.youtube.com/watch?v=77WU6rED1qI&feature=player_embedded[/video]

bu oyuncu ile ilgili fikirlerinizi bekliyorum arkadaşlar

Birde danimarka-fildişi sahilleri maçı vardı ilk yarı zohore ve fischer iyi oyun sergilediler ama ikinci yarı fildişi sahadan sildi danimarka'yı zohore ve fischer birer gol attılar .

Maçın yıldızı 4 gol atan italya 3.lig takımlarından siena primevera oyuncusu https://www.transfermarkt.de/de/souleymane-coulibaly/profil/spieler_177185.html

Souleymane Coulibaly

16 yaşında henüz yardırdı resmen . Biraz uzun ve karışık oldu yazım ama bu oyuncuları araştırmamız gerektiğini düşünüyorum arkadaşlar.

onur zaten o 3cü ligde kalmaz.adam neler yaptı hacı .o bu turnuva sonrası anında bi arsenal ya da manu altyapısına direk geçiş yapar

Beyler Coulibaly'i bende izledim müthiş bir çocuk.Danimarka'yı tek başına yendi neredeyse.Birde o takımda 8 numara var oyun stilini Yaya Toure'ye çok benzettim.

Evet Angban'dı.Birde Danimarka'da 6 numaralı orta saha oyuncusunu beğendim.İsimleri aklımda tutamıyorum.

Evet Angban'dı.Birde Danimarka'da 6 numaralı orta saha oyuncusunu beğendim.İsimleri aklımda tutamıyorum.

dediğin adam galiba Noorgaard yazılışı tam böyle olmayabilir ama ben zohore ve fischer'i beğendiğimde oda orta sahada verimli ve güzel oynuyordu o olabilir.

Edit : Christian Nørgaard 7 numara imiş :)

Üst Alt