GSC Scout rütbesi talipleri - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Scout rütbesi talipleri

Cevap: GSC Scout rütbesi talipleri

Konuyu neden ben actim bilmiyorum :ka23: ama karari yoneticiler veriyor. Pek acimalari yok, benim scout rutbesini almislar.

Maliyet ve mevkii verilsin, degil scoutluk Adnan Sezginlik bile yaparim. Bu konuda o kadar iddialiyim beyler.

Hele rutbe verilsin, 1-2 oyuncu ismi vereyim; sonra scoutluk yap diye siz gelip benden oyuncu önerileri isteyeceksiniz.

Bende göreve talibim :p

potansiyeli yüksek genç oyuncular konusunda bilgi birikimim olduğunu düşünüyorum .

fırsat buldukça u-17 maçlarınıda izlemeye çalıştım eurosport'tan danimarka dikkatimi çeken takım oldu .

''I can do this''

yapabilirim :D

Hani şu iş biraz gün yüzüne çıksa da çalışmalara başlasak.:):):)Tabi listede olup omayacağımı bilmiyorum ya.

Ne zaman başlayacak acaba sabırsızlandım.

Bence yapıcağımız iş (seçilcek kişilerin) çok ciddi , ve zevkli olur .

Ayrıca kaliteli bir çok oyuncu geri dönüşümü olur sitemizin güzel aktivitelerinden biri haline gelir diye düşünüyorum fikir çok güzel .

Msn gibi bir platform'da ''toplu'' olarak konuşulur , herkes aynı maçı izler ekipteki ve dikkat çeken oyuncular hakkında fikir alışverişleri olur .

Bunun gibi bir çok güzel şey yapılabilir .

Umarım seçilirim saygılar .

Ne zaman başlayacak acaba sabırsızlandım.

Bence yapıcağımız iş (seçilcek kişilerin) çok ciddi , ve zevkli olur .

Ayrıca kaliteli bir çok oyuncu geri dönüşümü olur sitemizin güzel aktivitelerinden biri haline gelir diye düşünüyorum fikir çok güzel .

Msn gibi bir platform'da ''toplu'' olarak konuşulur , herkes aynı maçı izler ekipteki ve dikkat çeken oyuncular hakkında fikir alışverişleri olur .

Bunun gibi bir çok güzel şey yapılabilir .

Umarım seçilirim saygılar .

Araştırmalarının takipçisiyim. ;)

Üst Alt