GSC Scout Uygulaması Başladı... - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Scout Uygulaması Başladı...

Cevap: GSC Scout Uygulaması Başladı...

Yetkili dostlarım benim scout 'a konu açmam için ne yapılması gerekiyorsa lütfen bi yapın

Bazı şeyleri rütbelilerin yapabilmesi çok saçma geliyor.Ben kendi adıma konuşayım, ben ve benim gibi bu güzel konulara güzel yorumlar katabilecek rütbesiz çok arkadaş vardır.Ben bu konuda bir değişiklik olmasını rica ediyorum.Beni ve bu tip kişileri foruma bağlayabilecek gzüel konulara bizde yorum yapabilmeliyiz!

Bazı şeyleri rütbelilerin yapabilmesi çok saçma geliyor.Ben kendi adıma konuşayım, ben ve benim gibi bu güzel konulara güzel yorumlar katabilecek rütbesiz çok arkadaş vardır.Ben bu konuda bir değişiklik olmasını rica ediyorum.Beni ve bu tip kişileri foruma bağlayabilecek gzüel konulara bizde yorum yapabilmeliyiz!

Kendinizi gösterin. Merak etmeyin torpillilere vermiyoruz o rütbeyi. Orada düzeyli yazılar olsun diye uğraşıyoruz. Herkesin ne yazacağını bilemeyiz. Atın bana araştırmanızı, eğer kaliteli olarak görürsek oraya açarız, ileride kendinizi belli edersiniz o rütbeyi veririz. Damdan düşen herkese veremeyiz. Çünkü seviye+kalite+iyi işler olsun istiyoruz.

Arkadaşlar daha öncede yazmıştım ama cevap alamadım yeniden yazıyorum Padova da Jerry Mbakogu diye Nijeryalı genç forvet varmış Chievo ve Fiorentina ilgileniyormuş. bilgisi olan varmı bize yarar mı?

Fransa ligine talibim veya Copa libertadores.Ordan çok iyi oyuncular çıkıyor.Her yıl 2 oyuncu tanıtsam yeter.

Bu Scout uygulaması sadece Futbol için mi var? Basketbol ve Voleybol içinde uygulanıyor mu?

Allah utandırmasın.. İşte farkımız.. herşeyde ILK'leri gerçekleştirmek sadece Galatasaray ve Galatasaraylılara yakışır.. :)

Bu Scout uygulaması sadece Futbol için mi var? Basketbol ve Voleybol içinde uygulanıyor mu?

Eğer bu yönde sizlerden istek gelirse, uygulanır tabi ki. Şuan sadece en çok futboldan anlayan arkadaşlar olduğu için futbol gibi gözükse de, talep olması halinde, istediğiniz branş da Scout uygulaması yapılabilir.

Üst Alt