GSC Tahmin Oyunu | Genel Sohbet (2017-2018 Sezonu) | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Tahmin Oyunu | Genel Sohbet (2017-2018 Sezonu)

GSC Tahmin Oyunu | Genel Sohbet

Buradan yeni uygulamamız GSC Tahmin Oyunu ile ilgili tahmin, öneri ve sohbetlerinizi yapabilirsiniz.

Bol Şanslar:hat:

Önemli maçlar öncesinde maç skoru ve maç konusunun son düdük çalana dek kaç sayfayı bulacağına yönelik tahmin konuları düzenlenebilir.

digeri deneme surumu gibi bir seydi. Ne kadar tutacak-tutmayacak bunu gozlemlemek istedik birazda. Uzun zamandir uzerinde calisiyoruz. Resmi olarak simdi duyuruldugu icin yarisma sifirlandi. Ustelik bazi liglerde ilk 3'te gidiyordum :38573:

''You bet on a draw in 3 knockout matches. You will not be awarded any points for this, as a knockout match will always have a winner. Goals after extra time as well as the penalties will be counted for the final result!''

Ben simdi bu haftaki AL maclarin bi kismina beraberlik dedim, bu yazi ile karsi karsiya geliyorum. Simdi eleme maclari oldugu icin geliyor bu yazi, ama bu maclar ilk maclar. Hani rovans maclari olsa anlardim.

Bi terslik yokmu bu durumda ?

Recep İçfındık
GSCMaster

Son düzenleme:
''You bet on a draw in 3 knockout matches. You will not be awarded any points for this, as a knockout match will always have a winner. Goals after extra time as well as the penalties will be counted for the final result!''

Ben simdi bu haftaki AL maclarin bi kismina beraberlik dedim, bu yazi ile karsi karsiya geliyorum. Simdi eleme maclari oldugu icin geliyor bu yazi, ama bu maclar ilk maclar. Hani rovans maclari olsa anlardim.

Bi terslik yokmu bu durumda ?

Recep İçfındık
GSCMaster

Verdiğin skorları paylaşır mısın deneyeyim ben de.Beraberlik verdim hepsine bir hata almadım.

Verdiğin skorları paylaşır mısın deneyeyim ben de.Beraberlik verdim hepsine bir hata almadım.
[TABLE="width: 1019"]

[TD="class: vbsoccer-alt1 soccerkickoff smallfont"] 12.03.2015, 21:05[/TD]
[TD="class: vbsoccer-alt2 soccershortleague smallfont, align: center"]EUL[/TD]
[TD="class: vbsoccer-alt2 soccerteam_a smallfont"]Villarreal CF[/TD]
[TD="class: vbsoccer-alt2 soccerteam_b smallfont"]Sevilla FC[/TD]
[TD="class: vbsoccer-alt1 soccerbet smallfont vbsoccer_drawnotify, align: center"]1:1[/TD]

[/TABLE]

Zaten once basari ile kaydedildi diyor sonra usteki ornekte gibi sari bir banner ile bu yazi ust kisma dogru ortaya cikiyor, skorlarin oldugu bolum de sari bir background a sahip oluyor..

Son düzenleme:
[TABLE="width: 1019"]

[TD="class: vbsoccer-alt1 soccerkickoff smallfont"] 12.03.2015, 21:05[/TD]
[TD="class: vbsoccer-alt2 soccershortleague smallfont, align: center"]EUL[/TD]
[TD="class: vbsoccer-alt2 soccerteam_a smallfont"]Villarreal CF[/TD]
[TD="class: vbsoccer-alt2 soccerteam_b smallfont"]Sevilla FC[/TD]
[TD="class: vbsoccer-alt1 soccerbet smallfont vbsoccer_drawnotify, align: center"]1:1[/TD]

[/TABLE]

Zaten once basari ile kaydedildi diyor sonra usteki ornekte gibi sari bir banner ile bu yazi ust kisma dogru ortaya cikiyor, skorlarin oldugu bolum de sari bir background a sahip oluyor..
İnceledim Alper bu bir hata değil sanırım uyarı.Skorları kayıt ediyor ama ikili maçların sonucuna göre değerlendireceğim diyor sistem anladığım kadarıyla.Herhangi bir değişiklik yapamıyoruz maalesef buna galibiyeti alan turu geçeceği için öyle ayarlanmış o maçlar.

İnceledim Alper bu bir hata değil sanırım uyarı.Skorları kayıt ediyor ama ikili maçların sonucuna göre değerlendireceğim diyor sistem anladığım kadarıyla.Herhangi bir değişiklik yapamıyoruz maalesef buna galibiyeti alan turu geçeceği için öyle ayarlanmış o maçlar.

Hmm anladim, peki simdi bu haftaki maclarin bi kismina beraberlik oynadigimda bunu degerlendirecek demi? Yani puansiz kalmayalim mumkunse :D

Üst Alt