GSC Tanışma Alanı - Sayfa 166 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Merhaba,

Adim Ozkan, 41 yasindayim ve Paris'te kaliyorum. Kendim is olarak araba alip satiyorum ve kendi ailecek isyerimiz var. Uzun zamandir takip ediyorum bu foruma ve uye olmaya karar verdim.

Hoşgeldiniz Özkan Bey

Gökdeniz Karadeniz ile ilgili görüşleriniz nelerdir?

Zamaninda iyi golcuydu, ondaki hirs ve ruh simdi oyunculurda 10% olsa cok farkli seyler gorebilirdik.

Yeni nesil futbolulari sevmiyorum ve tiksiniyorum, eski zamanlari ozluyorum bu sadece GS icin degil hem FB ve BJK 2000 zamanlarda topcular ruhlariyla oynuyordu simdi oyuncularin elinde telefon, selfie cek bilmem etiler de yemek ye.

Berbat

Zamaninda iyi golcuydu, ondaki hirs ve ruh simdi oyunculurda 10% olsa cok farkli seyler gorebilirdik.

Yeni nesil futbolulari sevmiyorum ve tiksiniyorum, eski zamanlari ozluyorum bu sadece GS icin degil hem FB ve BJK 2000 zamanlarda topcular ruhlariyla oynuyordu simdi oyuncularin elinde telefon, selfie cek bilmem etiler de yemek ye.

Berbat

Bu yozlaşmanın sizce sebebi nedir?

Bence bunda medya ve internetinde iyice yaygınlaşması etkili oldu.

Zamanında da bugün nasıl Arda ve Burak neyse zamanında da Tanju Çolak farksızdı. Günümüzde maalesef örnekleri git gide çoğalıyor.

Berbat

Merhaba,

Adim Ozkan, 41 yasindayim ve Paris'te kaliyorum. Kendim is olarak araba alip satiyorum ve kendi ailecek isyerimiz var. Uzun zamandir takip ediyorum bu foruma ve uye olmaya karar verdim.

Özkan Bey merhaba, hoşgeldiniz. Forum bazen can sıksa da gayet keyifli bir yerdir. Size ufak bir tavsiyem üyeler hakkında yapılan yorumlarla üyelere karşı ön yargı oluşturmayın, üyeleri kendiniz tanıyınız.

İyi forumlar.

Özkan bey hos geldiniz.
Görüyorum ki daha gelir gelmez forumun delisi ile de tanismissiniz.
Isim vermek yakisik almaz, siz de yakin zamanda anlarsiniz zaten.

Mahir bey tünaydın, nasılsınız.

Özkan Bey merhaba, hoşgeldiniz. Forum bazen can sıksa da gayet keyifli bir yerdir. Size ufak bir tavsiyem üyeler hakkında yapılan yorumlarla üyelere karşı ön yargı oluşturmayın, üyeleri kendiniz tanıyınız.

İyi forumlar.

Bende seni çağırmayı düşünüyordum neyse gerek kalmamış. :asd::asd:

Özkan bey hos geldiniz.
Görüyorum ki daha gelir gelmez forumun delisi ile de tanismissiniz.
Isim vermek yakisik almaz, siz de yakin zamanda anlarsiniz zaten.

Üst Alt