gsc'deki almancılar - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
almanyadaki kaliteli et dönerciler istanbuldakilerin hepsinden iyi
bursadaki İskender ile yarışacak kadar olanlar bile var.

Ben et dönerini daha cok seviyorum tavuk dönerine göre ama hepsine güvenemiyorsun iste. Bir aralar bayagi sorunlar vardi burada etlere cok sey karistiriyorlardi.

Daha siki kontroller yapiliyor falan artik ama yine de öyle tanimadigim etmedigim yerde yemiyorum ben. Zaten fazla döner yiyen de biri degilim acikcasi :D

Biraz kiskanclik seziyorum gibi fransizlara karsi ilgisizlikten dolayi. Sana da bir topic acalim kardesim Leo ile baguette fiyatlari hakkinda tartisirsiniz.

Tam aksine, bir azınlık olabiliriz belki ama ilgi meraklısı ciks Almancı değiliz çok şükür. Entelektüel kişiliğimizi koruyoruz

Pas la popularite, le respect est plus important

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

Şaka bir yana forumdaki gurbetçiler bir kaç aşırı alıngan ve ezik cahil haricinde 10 numara adamlar. Çok fazla gurbetçi tanımadım ama tanıdıklarım beş para etmez adamlardı, beş para etmez dememin esas sebebi siyasi olduğundan detaya girmek istemiyorum ama az çok tahmin etmişsinizdir. (Atatürk düşmanlığı)

Zaman zaman bazı konularda bizim ülke içinde olmamız sebebiyle göremediğimiz şeyleri yazabiliyor bazı arkadaşlar, güzel oluyor hakikaten.

Şaka bir yana forumdaki gurbetçiler bir kaç aşırı alıngan ve ezik cahil haricinde 10 numara adamlar. Çok fazla gurbetçi tanımadım ama tanıdıklarım beş para etmez adamlardı, beş para etmez dememin esas sebebi siyasi olduğundan detaya girmek istemiyorum ama az çok tahmin etmişsinizdir. (Atatürk düşmanlığı)

Zaman zaman bazı konularda bizim ülke içinde olmamız sebebiyle göremediğimiz şeyleri yazabiliyor bazı arkadaşlar, güzel oluyor hakikaten.
malesef pkklidan gecilmiyor ortalik buralarda. kürtlerin istisnasiz nerdeyse hepsi pkk destekcisi, türkiyeden cok daha beter

Üst Alt