GSCimbom 'a kısa süreleğine ara... - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom 'a kısa süreleğine ara...

Cevap: GSCimbom`a kisa sürelegine ara

hemen sağlığına kavuşursun inşallah , allah kolaylık ve sağlık versin sayın galatasarayefendimiz :D

Yarin sabahtan itibaren hastanede olacagim. Hastaligim konusunda birsey söylemek istemiyorum affiniza siginirak.

Herkese iyi dilekleri icin cok cok tesekkür ederim. Allah razi olsun.

Yarin sabahtan itibaren hastanede olacagim. Hastaligim konusunda birsey söylemek istemiyorum affiniza siginirak.

Herkese iyi dilekleri icin cok cok tesekkür ederim. Allah razi olsun.

unutma sen galatasaraylısın , galatasaraylılık duruşunu göster ve hemen geri dön abi , Allah sabır ve sağlık versin

Geçmiş olsun .ALLAH sağlık ve nice şifalar versin renktaş.

Beyler bende birşey söyleceğim ayağımda 9-10 aydır ödem var . Cezam olmasa daha önce sizden dua istiyecektim çünkü yüce ALLAH'A dua edilince çoğu şey gerçekleşiyor makul olanlar tabi . Çok uzun bir süre bu ve futbol oynamayı çok seviyorum , ama uzun süredir oynamıyorum . Halısaha'da arkadaşlarımı top oynarken görünce içim parçalanıyor gözlerim doluyor her seferinde metrobüse biniyorum ben ağrılar yüzünden rahat adam gibi yürüyemezken bakıyorum herkes yürüyor , normalde yürümek koşmak insana basit bir şey gibi gelir ama böyle durumlara düşünce ne kadar önemli olduğunu insan anlıyor 10 aydır her gün ağlatıyor bu nalet şey beni duygusalda bir yapım var . Durumum belki çok hayati inanılmaz bir durum değil ama benim için hayati anlam taşıyor

Neyse duygu sömürüsü olarak algılamayın lütfen sadece benim için dua etmenizi istiyorum umarım kaale alırsınız renktaşlarım

Üst Alt