GSCimbom ahalisi kimlerin takımdan ayrılmasını istiyor ? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom ahalisi kimlerin takımdan ayrılmasını istiyor ?

Cevap: GSCimbom ahalisi kimlerin takımdan ayrılmasını istiyor ?

Boyle devam ederlerse sezon sonu -> Hakan Balta, Ayhan, Gokhan

transfer döneminde kahramanlar gibi endam edenler öncelikle elano-gökhan zan-leo francoya ödenen paraları ceplerinde ödemek durumundalardır... galatasaray futbol takımının son 3 yıldan beri yaptığı transferler bitik yabancı yıldızlardan başka bir şey değildir...

Ayrılma istemiyorum...

Rencide edilmelerini istiyorum. En iyi araba lara binen, en iyi parayı kazanan. TR nin en güzel kızlarını modellerini götüren. Herşeyin Enini yaşayan bu adamlara Rahatlık batıyorsa bunun bedeli olmalı kanımca!!

F. Rijkaard eşinin hayati durumu nedeniyle gitmişken bu kadar düşüncesiz onursuz oynamak hocasını ve yönetimi zor durumda bırakmak için 90 dk sahada elinden geleni ardına koymayanlara!!!

1. Arda Turan

2. H.Balta

3. G. Zan

4. Leo.

5. Keita

6. M.Topal

Bu adamlara sırayla Adnan Polat tarafından en ağır fırça ve 100 bin euro ceza

F. Rijkaard tarafından da ağır ithamlar ve Falaka cezasını uygun görüyorum.

Kimse GS büyük değildir. Şu Bayram günü bana burada kan ağlatamazlar!!!

İzin verirse hoca da bunlara ona da ceza versinler. Bayram fln yaşamasınlar!

ANTU kiler fazlasıyla yaşıyor şu an!!

Leo Franco - Gökhan Zan - Emre Güngör - Tobias Linderoth - Shabani Nonda.

Hiçbir topu çıkaramayan Franco gitsin.İyi bir kalecimiz var.Ufuk neden oynamıyor ?

3 yıldır faydası olmayan ve sakat adam haline gelen Linderoth gitsin.

Ayakta duracak hali olmayan , koşamayan NONDA gitsin.

bir yabancı bir de yerli alınsın.Top kullanma becerisi olan yabancı stoper ve yerli iyi bir forvet.

Servet,Gökhan,Nonda,Ayhan,Barış,Hakan,Leo Franco.Servet'te bu sene inanılmaz düşüş var sanırım hala kafası Marsilya transferinde kaldı.İyi bir teklif gelirse gönderilsin.Gökhan ise bu takımın stoperi olacak kapasitede değil.Bu ikisi oynayacağına Semih-Murat oynasın çok daha iyidir benim açımdan.Nonda'yı çok severim ama bizdeki miladını doldurdu bana göre ki sözleşmesi de bitiyor sanırsam.Ayhan basit oynamayı bilmiyor 32-33 yaşındaki adama da bunu sonradan öğretemezsin.Bu tip adamların total futbolun ortasahasında yeri yok.Barış da bu takımda oynayacak kapasitede değil.Belki iyi bir yedek olur.Kendini geliştirmeyecek hep yerinde sayacaksa böyle gönderilsin.Hakan rezalet oynuyor.Zaten bu takıma hücumcu bir bek lazım.Koyalım Alpaslan'ı bunun yerine çok daha iyi performans verecektir en azından çabalayacaktır.Kaleci dediğin en az 3-4 maç kurtarır 13 maçtan ama Franco geleni gideni alıyor maşallah.Ya Ufuk oynasın ya da sağlam bir kaleci alınsın.

Leo

Gökhan

Hakan

Sabri

Linderoth

Nonda

Mehmet Topal

Mustafa Sarp

Barış Özbek

Ayhan Akman

Takımdan gitcek oyuncu yok.Sadece formsuz bir döneme girdik o kadar.

Önem sırasına göre

1)Gökhan

2)Sabri

3)Hakan Balta

4)Linderoth

5)Ayhan Akman

6)Emre Güngör

7)Nonda

8)Leo Franco

9)Mustafa Sarp(bu takımın kalibresinde değil,iyi niyetli çalıskan ama değil)

Leo Franco yazanları gerçekten anlamıyorum :) Servte ve Gökhan yazıyorsan arkasına Leo'yu yazmayacaksın.

Servet ve Gokhan, o tarz stoperlerden uzaklasmamiz lazim ama kadroda olduklari surece hep oynayacaklar.

Takımdan gitcek oyuncu yok.Sadece formsuz bir döneme girdik o kadar.

Hocam bizim dün form düzeyimiz kötü değildi.Biz mücadele etmedik,savaşmadık,maçı daha fazla istemedik.Ve bu bu sene 3.defa oluyor.Artık yeter.Bu takım değişecek yoksa biz çok şampiyonluk bekleriz.Ne demek ya 82.1 koşmak.Utanmak lazım Abi ya!GS'da oynuyosun ya!Vallahi çok kızgınım ya!

Öyle köklü bi degişim yapmanın akıllı bi yol olcagını dusunmuyorum böyle bi lüksümüzde maddi olarak yok zaten

ocak ayı icin bi stoper bi ortasaha bi hücumcu solbek olursa iyi olur bide forvet ama cok sart degil barosun dönücegini düşünürsek.

Sezon sonu icinde

Leo'dan iyisi bulunabilir. (benim kalede görmek istedigim kaleci sinan bolattır.)

Servet ocakta gitmezse sezon sonu satılmalıdır.

G.zan

Ayhan yas ve sistem itibariyle

Aydın takasta kullanılabilir.

Nonda sözlesmesi uzatılmaz.

Arda ve topal satılmalıdır yok pahasına degil tabi

takımdan öncelik sırasına göre gitmesi gerekenler ;

1. Servet

2. Zan

3. Topal

4. Sarp

5. Barış

6. Caner

7. Aydın

Arda Turan sadece gerekli bonservisi verirlerse satılabilir... ama bu yukarıda saydıklarımın bu takımda yeri yok... kurtulunmalı imidiyıtli...

Hakan Balta

Gökhan Zan

Serkan Kurtuluş

Tobias Linderoth

Şimdilik bunlar her an artabilir.

Leo Franco yazanları gerçekten anlamıyorum :) Servte ve Gökhan yazıyorsan arkasına Leo'yu yazmayacaksın.

Leo Franconun çok etkili olduğunu, maç kurtardığını görmedim bugüne kadar. Belki 1 maç anca kurtarmıştır. Öyle kaleciliği bizim Aykut, Orkun, Ufuk da yapar. Yabancı kontenjanının vasat bir kaleci için harcanması gereksiz. Eğer yabancı olucaksa Taffarel, Mondragon, Simoviç gibi çok kaliteli kalecilerin gelmesi gerekir.

İlk başta her kötü olaylardan sonra hep transfer isteyen o kafadaki TARAFTARIN gitmesini istiyorum takımın başından.

Sonra ise ;

İsim olarak vermiyeceğim ruhunu ortaya koymadan oynayan her adamı yollarım gerekir ise.

Üst Alt